Rozhovor: Ladislav Míka (vítěz ČPT 2009)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Rozhovor: Ladislav Míka (vítěz ČPT 2009)

Odoslaťod admin 19 Máj 2010 17:01

Diskusia k článku: Rozhovor: Ladislav Míka (vítěz ČPT 2009)

Legenda světového pokeru David Sklansky v jedné ze svých knih velmi pravdivě popsal jednu ze základních pravd pokeru: „Teoretikové bez jistých předpokladů pro hru budou ve většině případů v nevýhodě oproti talentovaným hráčům bez výraznějších teoretických znalostí.“ Důkazem, že talent je v pokeru velmi důležitý je 32letý rodák z Žatce Ladislav Míka. Pokeru se věnuje jen něco málo přes rok a přesto je již považován za jednoho z nejlepších českých hráčů. Své úspěchy sbírá většinou na živých turnajích, které patří k jeho specialitám. Jeho zatím největším úspěchem je bezesporu výhra České Pokerové Tour z minulého roku. Jaké byly vaše pokerové začátky?
Ladislav Míka: Přivedl mě k tomu kamarád. Jel jsem na první živý turnaj, chytlo mě to a pak už jsem začal jezdit pravidelně. Poté už jsem začal jezdit do Prahy sám a pak už to šlo samo.
Co vás na pokeru nejvíc baví?
Ladislav Míka: Kontakt s lidmi, adrenalin, hravost, zkrátka od všeho trochu. Ačkoli poker hrajete něco přes rok, přesto jste považován za jednoho z nejlepších českých hráčů. Čím si to vysvětlujete?
Ladislav Míka: Já jsem ho hrál celkem intenzivně, takže to co někdo nahraje za dva roky, tak to já jsem nahrál za ten rok. Jezdil jsem celkem pravidelně na všechny turnaje a hlavně se mi podařilo udělat hned zkraje nějakou...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Rozhovor: Ladislav Míka (vítěz ČPT 2009)

Odoslaťod pegas1975x 19 Máj 2010 23:54

Pekny rozhovor.
Pochvala pre autora clanku.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Rozhovor: Ladislav Míka (vítěz ČPT 2009)

Odoslaťod buschle 20 Máj 2010 06:31

Niekto sa vie narodit. Odohrat par tisic ruk a uz je jeden z naj v krajine.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 24 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!