Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod admin 20 Máj 2010 07:07

Diskusia k článku: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Počas víkendu sa v bratislavskom Golden Vegas okrem main eventu SPF uskutočnili aj dva ďalšie turnaje. Jedným z nich boli Majstrovstvá Slovenska žien v pokri ktoré skončili naozaj zaujímavo. Uskutočnil sa medzi hráčkami zaujímavý deal, alebo nie? Snažili sme sa túto informáciu získať priamo od hráčok. A kto uspel v záverečnom Farewell tournament? Event 7: Majstrovstvá Slovenska žien - NL Holdem freezeout, €4,000 GTDBoli to prvé otvorené majstrovstvá Slovenska žien v pokri. A tak nechýbala ani početná skupina hráčok z Čiech. Buy-in do turnaja bol €100+€10 a k stolom sa nakoniec posadilo 26 hráčok. Hralo sa o prizepool vo výške €3,840 a pre víťazku bolo prichystaných €1,690 a krásny pohár.

Turnaj sa teda hral na troch stoloch a ten, kto si myslel, že to bude divočina, musel byť milo prekvapený. Vôbec sme na show-downe nevídali J-2 a podone. Slečny hrali poväčšinou normálne, hratelné kombinácie. Ale tak ako počas všetkých mužských turnajov, aj tu ste mohli počut výčitky typu "ako si to mohla doplatit" a podobne.

Po siedmich hodinách bolo dobojované. Česká pokrová škola dokázala, že je predsalen o krok pred tou Slovenskou. A to vďaka víťazke z Českej republiky Anne Halmovej. Konečné výsledky:
1. Anna Halmová – €1,690
2. Jana Stalmachová - €960
3. Lýdia Haas - €580
4. Kristína...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod popoBA 20 Máj 2010 09:34

Ale tak ako počas všetkých mužských turnajov, aj tu ste mohli počut výčitky typu "ako si to mohla doplatit" a podobne.


ja teda rozhodne nesom zastanca nejakej prehnanej politickej korektnosti ale v dobe ked aj tie najvacsie eventy v pohode vyhravaju zeny pisat a delit turnaje na muzske a zenske je trosku prezitok nie? :somrak:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod palo1973 20 Máj 2010 09:56

popoba napísal:Ale tak ako počas všetkých mužských turnajov, aj tu ste mohli počut výčitky typu "ako si to mohla doplatit" a podobne.


ja teda rozhodne nesom zastanca nejakej prehnanej politickej korektnosti ale v dobe ked aj tie najvacsie eventy v pohode vyhravaju zeny pisat a delit turnaje na muzske a zenske je trosku prezitok nie? :somrak:


-kludne si sa mohol prihlasit a odvolat sa na brusel a strasburg,jeden pan to aj urobil a nejaky zensky turnaj dokonca vyhral ;)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod pegas1975x 20 Máj 2010 14:07

no niekde som fakt cital ze na zensky turnaj sa prihlasil chlap a hral.Ale neviem ci to aj vyhral.Neviem ci hovorime o tom istom.
Myslim dokonca ze to bolo niekde v Cechach na nejakom vacsom turnaji.Ale niesom si uplne isty.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod popoBA 20 Máj 2010 14:21

palo a ved nie o to mi islo.len o tu cast kde je spomenuty MUZSKY turnaj.akoby vsetky turnaje ktore niesu urcene vyhradne pre zeny-ako tento, boli automaticky MUZSKE
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod 7castle 20 Máj 2010 14:25

Uz som to niekde pisal, chcem pochvalit PP, resp. Tomasa za dobre reporty, po dlhom case naozaj celkom v pohode pokryta hlavna live udalost.

Jedine co tomu chybalo su fotky, vsade by sa zisli fotky aspon vitazov, nevraviac uz o tom zenskom turnaji :D

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
josipjs
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod palo1973 20 Máj 2010 14:29

7castle napísal:Uz som to niekde pisal, chcem pochvalit PP, resp. Tomasa za dobre reporty, po dlhom case naozaj celkom v pohode pokryta hlavna live udalost.

Jedine co tomu chybalo su fotky, vsade by sa zisli fotky aspon vitazov, nevraviac uz o tom zenskom turnaji :D


-presne tak,treba chvalit nielen kritizovat,taketo reporty z takychto mensich-na nase pomery vacsich turnajov uplne stacia,podobne to robi aj AP-ik,ten vsak prida aj par fotiek :good:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod mirolc 20 Máj 2010 16:38

ten muž hral na ženskom turnaji niekde v amerike a vyhral to. Bolo to aj tu na PP
články sa páčia aj mne, ešte nejaké fotky a bude to :good:
mirolc
 
Príspevky: 168
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 3 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod Tomqe 21 Máj 2010 04:20

7castle napísal:Uz som to niekde pisal, chcem pochvalit PP, resp. Tomasa za dobre reporty, po dlhom case naozaj celkom v pohode pokryta hlavna live udalost.



Tym Tomasom si myslel Tomasa Ziaka ? toho co pise pre CardPlayer a vyhral main event ?
Tomqe
 
Príspevky: 15
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 2 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Slovenský pokrový festival: Majsterkou Slovenska Češka

Odoslaťod yegon 21 Máj 2010 05:34

7castle napísal:hlavna live udalost


omg a ty hovoris ze ta tiltuje ked niekto povie ze "otvoril na buttone"??

ked niekto main event prelozi ako hlavnu udalost tak sa mi jezia vlasy :evil:
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!