Honoria Poker Club

Diskusia o živom pokri v kluboch, kasínach, krčmách, doma

Honoria - last ; Kajot - first

Odoslaťod APminer 23 Máj 2010 11:30

protože mi do článku vzalo jen 5 foto (jak to dělá yegon, že jich tam má více ?????? ) , ostatní jsem hodil tady ....

Kajot_open-1.jpg
Kajot_open-1.jpg (403.98 ) Zobrazená 5061 krát

Kajot_open-AA_AA.jpg
Kajot_open-AA_AA.jpg (279.74 ) Zobrazená 5021 krát

Kajot_open-FT.jpg
Kajot_open-FT.jpg (364.69 ) Zobrazená 5020 krát

Kajot_vitez.jpg
Kajot_vitez.jpg (321.05 ) Zobrazená 4990 krát
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Honoria - last ; Kajot - first

Odoslaťod APminer 23 Máj 2010 11:37

Honoria Poker Club - Last tournament

Ve středu 19.05.2010 se v naší milované Honorii uskutečnil poslední turnaj 500 + 1x 500 rebuy kdykoliv. Připraven byl raut a tombola ( tak jak psal palo1973, byla "rigged" ). Před začátkem turnaje si každý mohl za 10,- Kč koupit libovolné množství kuponů do tomboly - já podle svého bankrolu volím strategii "od každé barvy jeden" :lol2: a obdržím žlutou 50, růžovou 30 a zelenou 12.

Honoria-tombola.jpg
Honoria-tombola.jpg (115.94 ) Zobrazená 4946 krát

Rozloučení se zúčastnilo něco okolo 40 hráčů, kteří se přišli hlavně zabavit a tak "sit open" se uskutečnilo několik krát již před první pauzou (po 3. levelu á 25 minut). Mimo prizepoolu byly pro první 3 připraveny aj poháry.

Honoria-ceny.jpg
Honoria-ceny.jpg (459.85 ) Zobrazená 5029 krát

Původně jsem nechtěl psát žádné handy ani pořadí, protože i když se hrálo o slušné prize money, tak šlo hlavně o zábavu. Nedá mi však abych se nepochlubil s jednou handou :
3.level 100/200, na BB sám velký džejár a já na CO najdu JTo. Standartně si raisnu na 525, jediný džejár call, flop je 5KTr, džejár check, já cbet něco přes polovinu potu, on call. Na turnu dojde Ah, džejár check, já zase bet něco mezi 1/2 a 3/4 potu, džejár celkem dlouho přemýšlí a se slovy "jinému bych to nezahodil, ale tobě AP to foldnu" otáčí Kd a zahazuje. Pro klid v jeho duši mu ukazuji svoje JTo a džejár sportovně přiznává, že s JEHO handou jsem byl samozřejmě celou dobu lepší :angel:
V první pauze byla losována tombola. Jak již bylo zmíněno, byla opravdu RIGGED - cca každé třetí vylosované číslo měl zakoupené džejár (pro neznalce - guru Honorie) :evil: . Hned zkraje jsem byl překvapen, protože byla vylosována žlutá 50 a tak jsem obdržel dětský snooker (na foto vlevo nahoře) - s klidem jsem se bavil a losování sledoval jen tak bokem, jelikož jsem měl "luck" již překročen. postupně byly vylosovány všechny ceny až na hlavní cenu - poukázku na služby erotického klubu Bella Vista v hodnotě 4.800,- Kč (odvoz, 1 hodinka + láhev sektu).

Honoria-tombola_1.jpg
Honoria-tombola_1.jpg (88.49 ) Zobrazená 4990 krát

Samozřejmě, že se ozvalo několik hlasů, že by už taky mohli něco vyhrát, jenže losující dealerka byla jiného názoru než oni a vytahuje z klobouku zelená 12 :crazy:
Je jasné, že všichni z toho měli srandu a já o "problém" více :lol2:
protože jsem své partnerce věrný a návštěvu těchto zařízení jsem již absolvoval v minulosti bez zaváhání jsem byl rozhodnut "vydražit" tuto cenu, což se nakonec podařilo a tak se z pobytu s krásnou děvou potěšil někdo jiný 8-)
Následně se dohrál turnaj, hrála se cash 10-20 ( hrálo se i Badugi), někteří se snažili dopít všechen alkohol, ale zásoby byly dostatečné, i když některé druhy už nebyly k dispozici.
Několik vytrvalců se na cash snažilo ulovit Straight flush Jackpot, který byl přes 25.000,-, až do cca 14 hodiny ve čtvrtek a pak již došlo k poslednímu cashoutu a uzavření Honorie.

Kajot - First tournament

Kajot_logo.jpg
Kajot_logo.jpg (166.38 ) Zobrazená 4941 krát

V pátek 21.05.2010 se uskutečnil první turnaj v novém pokerovém klubu Kajot Poker Club, do kterého se převtělila Honorie. Veškeré bonusy, o které se hrálo v Honoriii ( straight flush jackpot, body do freerollu o minimálně 201.000,- Kč, atd.) se do nového klubu převádějí, a tak vlasně došlo pouze ke změně místa konání turnajů pouze s tím rozdílem, že se navýšily garance prizemoney.
Připraveno bylo 8 stolů a na programu byl turnaj 1.500 freezout s garancí 100.000,- Kč.

Kajot_herna.jpg
Kajot_herna.jpg (386.8 ) Zobrazená 4941 krát

Vysoké garance v nové herně si nenechalo ujít 86 hráčů a tak se prizepool vyšplhal na 122.550,- Kč (po odečtení 5% do závěrečného věrnostního freerollu). Jelikož kapacita herních míst byla překročena, byli zájemci zařazeni na waiting list a poslední hráč byl usazen dokonce až ve 4. levelu. Na první místo tak připadla výhra 41.000 Kč.

Zajímavou handu jsem zaznamenal v době, kdy bylo ve hře okolo 25 hráčů, kdy short u stolu poslal po raise všechny svoje chips a dostal call - AA vs. AA. Pro short stack bohužel na river barva nedorazila a tak došlo pouze ke splitu, ale i tak to tento hráč dotáhl až Final Table.

Něco po 3:30 hod se konečně vykrystalizoval finálový stůl. Placených bylo 8 míst, ale hráči si dohodli, že dají něco i devátému.

Turnajové boje byly ukončeny v 4:45, kdy po krátké dohodě došlo mezi posledními dvěma hráči k dealu a závěrečné handě prvního turnaje. Historicky prvním vítězem v herně Kajot Poker Club se tak stal Tomáš Janeček, který si odnest více jak 35.000 Kč.

V průběhu večera se samozřejmě otevřely i cash stoly - první cash stůl v Kajot poker Clubu byl 25/50 a byl záhy plný. Posléze byl otevřen i stůl 10/20, na kterém probíhala hra ještě po mém odchodu v 6:30 hod.

:gl: Kajot Poker Club
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Honoria Poker Club

Odoslaťod Drobec37 23 Máj 2010 12:06

krásny report dobre sa to čítalo a pri tej výhro tomboly som sa zabavil :D :good:
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Honoria Poker Club

Odoslaťod vlade 23 Máj 2010 18:15

Pekne APik :good:, este by si mal bonznut toho co od teba kupil ten poukaz do lazni :D

Vyzera to pekne v tom novom kasine, urcite niekedy zavitame :good:
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Honoria Poker Club

Odoslaťod APminer 23 Máj 2010 23:14

vlade napísal:Pekne APik :good:


diky :beer:

vlade napísal:... este by si mal bonznut toho co od teba kupil ten poukaz do lazni ...


jen naznačím, že pojmenoval jednu handu ...

vlade napísal:... urcite niekedy zavitame ...


ještě v tomto století ? ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Predchádzajúca

Naspäť na Kluby a kasína

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!