Zabojujte o lístok na MS vo futbale

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Zabojujte o lístok na MS vo futbale

Odoslaťod admin 27 Máj 2010 10:11

Diskusia k článku: Zabojujte o lístok na MS vo futbale

Ešte máte 3 možnosti využiť regionálnu kvalifikácu na B**n Pokri o lístok na MS vo futbale. Okrem toho môžete vyhrať aj finančnú výhru. Ako to celé prebieha? Každá časť zeme má svoju regionálnu kvalifikáciu. Lepšie povedané 4 kvalifikácie. Síce jedna už prebehla, no aj tak máte možnosť zúčastniť sa troch ďalších. Tie sa uskutočnia v termínoch:- 27.5.2010 o 21:00,- 1.6.2010 o 21:00,- 3.6.2010 o 21:00. V každej z kvalifikácií ide o miestenky na finálový turnaj ktorý sa uskutoční 5.6.2010 o 21:00. V ňom bude do prizepoolu pridaných $50,000 a hrať sa bude aj o lístky na MS vo futbale. Čiže okrem klasických finančných výhier budete môcť vyhrať aj lístok na futbalovú akciu roka do JAR. Ale vráťme sa ku kvalifikačným turnajom. Tie majú názov "$50,000 World Cup Warm-up Semifinal" a buy-in je stanovené na $10+$1. Turnaj nájdete v lobby herne B**n Pokru ---> "Plánované turnaje" ---> "Regionální" ---> "$50,000 World Cup Warm-up Semifinal". Na ten dnešný je v čase 11:00 registrovaných 24 hráčov, čiže hrať sa bude minimálne o $240 + miestenky do finále. Síce sme sa nikde nedozvedeli koľko miesteniek do finále sa v turnaji rozdá, ale zatiaľ pri počte 24 hráčov postupujú všetci (tak je momentálne vytvorená v lobby herne schéma výhier). Čiže minimálne 24 miesteniek rozdaných bude! ...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zabojujte o lístok na MS vo futbale

Odoslaťod A_Rimmer 27 Máj 2010 19:20

Je niekto ochotny poslat mi 50$ na moneybookers, ja poslem samozrejme ako prvy jemu na P****Stars. Z P****Stars nemozem cahsoutnut, kedze som tam len vcera vlozil par $$$. (pravidlo 48 hodin :o )

Chcem zahrat tu world cup kvaldu. :)

EDIT: Vybavene. Dakujem.
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!