WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálové

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálové

Odoslaťod admin 01 Jún 2010 14:35

Diskusia k článku: WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálového stola

Dnes v Las Vegas spoznáme dvojicu držiteľov náramkov za víťazstvo na WSOP. Po víťazovi eventu 1 Hoai Phamovi sa teda dnes v noci dozvieme víťazov eventov 2 a 4. Okrem toho sa posunie do záverečnej fázy aj event 3 (No-Limit Hold"em s buy-in $1,500), a event 5 (No-Limit Hold"em s buy-in $1,500). A tiež odštartujú eventy 6 (No-Limit Hold"em Shootout (2000 players max)) a 7 (2-7 Triple Draw Lowball (Limit)).
WSOP 2010 - Event 2: $50,000 Poker Player"s ChampionshipBuy-in: $50,000 freezeout
Počet účastníkov: 116Počet platených miest: 16Prize pool: $5,568,000Informácia: 5-dňový event Včerajší deň odštartoval za účasti 21 hráčov, pričom drvivá väčšina pochádzala z usporiadateľskej krajiny. Medzi prvými sa do problémov dostal 8-násobný víťaz WSOP Erik Seidel ktorý Day 4 začínal so stackom o veľkosti 373,000, čo ho aj tak radilo medzi najslabších hráčov. V tomto čase prebiehal 18 level a hral sa Limit Holdem. Erik raisol z buttonu a Robert Mizrachi ho bez väčšieho zaváhania dorovnal z BB. Na flope sa objavili K-10-4 a po Mizrachiho checknutí nastal zo strany Erika continuebet. Ten ale jeho oponent dorovnal a na turne sa tak mohlo otočiť J. Akcia bola veľmi podobná tej na flope a dealer vyložil river - 10. Mizrachi betol pot a Seidel karty zahodil. Zostalo mu tak 240,000 chipov, pričom jeho oponent v partii mal na svojom konte už takmer 1,300,000.
Onedlho nato vypadol Eli...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálové

Odoslaťod morfeusko 01 Jún 2010 15:00

admin napísal: V tomto čase prebiehal 18 level a hral sa Limit Holdem. Erik raisol z buttonu a Robert Mizrachi ho bez väčšieho zaváhania dorovnal z BB. Na flope sa objavili K-10-4 a po Mizrachiho checknutí nastal zo strany Erika continuebet. Ten ale jeho oponent dorovnal a na turne sa tak mohlo otočiť J. Akcia bola veľmi podobná tej na flope a dealer vyložil river - 10. Mizrachi betol pot a Seidel karty zahodil. Zostalo mu tak 240,000 chipov, pričom jeho oponent v partii mal na svojom konte už takmer 1,300,000.


Zda sa to len mne cudne??? :wtf:
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálové

Odoslaťod WishDeath 01 Jún 2010 15:09

morfeusko napísal:Zda sa to len mne cudne??? :wtf:


lol je to napisane v uplnom poriadku .. je to turnaj sampionov cize sa hraju vsetky druhy pokru nie len NLHE ;)

edit: A veru, na absolvovanie tohto eventu treba naozajstné pokrové umenie, veď striedavo hrať 8 disciplín (Limit Hold'em, Omaha Hi-Low Split-8 or Better, Seven Card Razz, Seven Card Stud, Seven Card Stud Hi-Low Split-8 or Better, No-Limit Hold'em, Pot-Limit Omaha, 2-7 Triple Draw Lowball)
Obrázok používateľa
WishDeath
 
Príspevky: 68
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 0

Re: WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálové

Odoslaťod morfeusko 01 Jún 2010 15:25

ja viem ze sa hra 8game a ze tam je aj NLHE, ale v clanku je napisane ze v tej chvili sa hral Limit HE tak ako je potom mozne ze na river betol pot?

Nasiel som to aj na stranke WSOP z ktorej to bolo prekladane:
The turn was the Jd and again the action was check, bet, call. However on the river, Mizrachi led at the pot with a bet which Seidel didn't like as he released his cards.

To sa asi len tazko da prelozit ako ze betol pot na river...
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálové

Odoslaťod josipjs 01 Jún 2010 18:09

morfeusko napísal:The turn was the Jd and again the action was check, bet, call. However on the river, Mizrachi led at the pot with a bet which Seidel didn't like as he released his cards.

To sa asi len tazko da prelozit ako ze betol pot na river...


Obrázok
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálové

Odoslaťod morfeusko 01 Jún 2010 19:28

Josipjs : vysvetlis mi co je na tom take vtipne? Som sa len snazil poukazat na chybu v preklade nic viac, nic menej..that's all
morfeusko
 
Príspevky: 154
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 1

Re: WSOP 2010 - Day 4: Turnaj šampiónov pozná obsadenie finálové

Odoslaťod josipjs 01 Jún 2010 22:31

morfeusko napísal:Josipjs : vysvetlis mi co je na tom take vtipne? Som sa len snazil poukazat na chybu v preklade nic viac, nic menej..that's all


ja sa nesmejem tebe, ja sa smejem NA tom, a na tvojom vtipnom podani, nechapme sa zle
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!