Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod admin 02 Jún 2010 13:38

Diskusia k článku: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skvelým turnajom!

Pokrový ošiaľ zachvátil svet a neobišiel ani východ Slovenska. Hráči na východnom Slovensku však museli dlho čakať, aby si mohli prísť zahrať poker do klubu, ktorý by spĺňal predstavy aj náročnejších hráčov. O naplnenie týchto predstáv sa chcel postrať košický poker klub Monte Carlo, ktorý sa presťahoval do nových priestorov v OC Galéria (Toryská 5). O tom či sa mu to podarilo, sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Po vstupe do klubu návštevníka uvítali hostesky s uvítacím drinkom a vkusne zariadené priesory. Pre lepšiu predstavu čitateľov na pravo od vchodu sa nachádza vip salónik, oproti vchodu sú pokladne, v strede klubu sa nachádzajú hracie stoly a za nimi je bar, ktorý ponúka návštevníkom prijemné posedenie. Na návštevníkov pri tejto špeciálnej príležitosti čakalo občerstvenie zdarma a zaujímavý turnaj. Príjemný personál v takomto klube je asi samozrejmosťou.

Úvodný turnaj mal naplánovaný začiatok na 19:00, no začal o čosi neskôr kvôli viacerým organizačným povinnostiam organizatóra. Vstup do turnaj bol vo výške €220+€25 a prizpool garantovaný usporiadateľom bol vo výške €8,000 (cca. 240,000 Sk). Turnaja sa však zúčastnilo 83 hráčov a prizepool sa vyšplhal sa na úctyhodných 17,562 (cca. 527,000 Sk). Spomedzi známejších hráčov sme v turnaji mohli vidieť: Kamila Šlosára, Tomáša Žiaka, Jozafa...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod palo1973 02 Jún 2010 14:25

-este nikdy som necital report z turnaja,kde by neboli uvedene mena hracov.....

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
mmcanny
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod mmcanny 02 Jún 2010 15:16

hmm.. vyzera to tam velmi pekne.. klobuk dole..
mmcanny
 
Príspevky: 78
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 55 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod DevilMayCry 02 Jún 2010 15:35

palo1973 napísal:-este nikdy som necital report z turnaja,kde by neboli uvedene mena hracov.....

palo povedz mi za co tebe ludia nepodakuju :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod palo1973 02 Jún 2010 16:45

ako predsa len je to oficialny klub(vyzera fajn) a ludia na FT sa skryvaju za nejake trapne prezyvky,to podla mna nie je dobra vizitka a propagacia pokru,je mozne,ze miestni ich poznaju,ale ak mate pokracovat takto dalej,tak si to tam vyveste na nastenku alebo do kosickeho vecera a nedavajte to na celoslovensku stranku :bad:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod scorpiorado 03 Jún 2010 08:43

Cau Palino,

načo mená, stačí, že peniaze sú v dobrých rukách :Yahoo!:
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod scorpiorado 03 Jún 2010 09:43

Palino,


no hlavne to, či sa zverjnujú celé mená alebo prezívky nie je tak dôložité pre "vizitku" klubu. Tento klub (a nemyslim tým len tento nový) robí všetko preto, aby sa hráči cítili nie ako v kasíne, kde ho chcú obrať, ale ako medzi priateľmi. Počnúc obsluhou, krupiermi, ( ktorý nezazerajú ak im náhodou nedáš díško ), škálou turnajov s často doplácanými garanciami, ( freeroly - 500 EUR ), občerstvením zdarma a takmer neobmedzenými "otvracími hodinami" keď ti ani rano o 7 nepovediadosť STOP ak hráte aspoň 4 hráči končiac. Som dočasne v KE a preto som tu pomerne často, takže viem o čom hovorím. Klobúk dolu a moja vďaka.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod palo1973 03 Jún 2010 09:52

scorpi,ale to je vporiadku,ja nekritizujem,len je to mierne povedane neobvykle,inak v kosicoch az teraz zaviedli net,ze si sa rok neozval,hm? :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod Bimbambom 03 Jún 2010 10:09

palo1973 napísal:scorpi,ale to je vporiadku,ja nekritizujem,len je to mierne povedane neobvykle,inak v kosicoch az teraz zaviedli net,ze si sa rok neozval,hm? :D



Si uzasne vtipny ...onemanshow
Bimbambom
 
Príspevky: 19
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -5

Re: Poker Klubu Monte Carlo odštartoval v nových priestoroch skv

Odoslaťod scorpiorado 03 Jún 2010 10:11

Akosi nebol čas, moj život tu bol pár mesiacov 12-14 hodín robota a potom ešte 6 hodin live-grindenie. spával som za stolom :nina: a na sledovanie PP akosi neostával čas. Už sa to, ale utriaslo a tak je čas cez deň sem tam si o vás čosi prečítať.
Trochu som dúfal, že hodne z vás nám už tohto roku bude písať teraz z WSOP ;) no čo už ...snáď nabudúce.
scorpiorado
 
Príspevky: 183
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!