Štartujú MS vo futbale!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Štartujú MS vo futbale!

Odoslaťod admin 10 Jún 2010 21:54

Diskusia k článku: Štartujú MS vo futbale!

Celý svet zachvátil futbalový ošiaľ. Veď niet čudo. Dnes (11.6.2010) začínajú Majstrovstvá Sveta vo futbale. Veľa online pokrových herní s nimi spája rôzne turnajové akcie, či zaujímavé promá. No predsalen je pre mnohých možno zaujímavejšie staviť si v online stávkových kanceláriách. S pokrom to síce nemá veľa spoločného, ale isto si každý z vás bude chcieť minimálne raz tipnúť na nejaký výsledok konkrétneho zápasu. No pred MS sa dá tipovať aj celkový víťaz, či postupujúci zo skupín. A práve v tomto smere vám chceme ulahčiť tipovanie a prinášame vám prehľad aktuálnych kurzov v jednotlivých stávkových kanceláriách. Začneme tým, čoho výsledky budeme poznať najskôr. Čiže skupinami. Ku každej skupine, si dovolíme prezradiť náš názor a postreh, ale keďže nie sme žiadni stávkoví preborníci, berte naše tipy len ako malinkú pomôcku. Skupina A - Kurz na postup mužstva zo skupiny ExpektU***etB**nDOXXbetJAR2.52.752.72.6Franúzsko1.331.421.351.35Mexiko1.91.751.851.91Uruguay2.11.91.951.95 Náš názor: Možno mnohí z vás majú jasno. Postúpi Francúzsko a Mexico, ktorému môže trochu zavariť...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Štartujú MS vo futbale!

Odoslaťod palo1973 10 Jún 2010 22:22

chalani,kto pisal tie postrehy k skupinam a tak?je to prebraty clanok?lebo sa mi to pomerne paci :good:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Štartujú MS vo futbale!

Odoslaťod tifoslovan 11 Jún 2010 05:40

ale nieco by som predsa len podotkol ku skupine v kotrej su nasi
pred sampionatom sa zbytocne a to doslova zbytocne precenuju schopnosti nasho narodneho tímu
prvy zapas Novy Zeland: Novy Zeland prehral v priprave so Slovinskom 3:1 a s Chile 2:0. Tieto vysledky niesu daleko od nasich, neviem ci si pamatate zapas s Chile v Ziline kde nasich chlapcov by som povedal rozobrali kombinacnym a technickym futbalom.
Ale preda len proti NZ im verim a zvitazia 2:0.
druhy zapas : Paraguaj - Paraguaj muzstvo o nieco slabsie ako Chile ale stale hraj uten futbal co nam nevyhovuje cize technicky priamociary s hracmi ktorí si trufaju obist protihraca jeden na jedneho.Tu zial tipujem 0:2
treti zapas Taliansko- povedal by som ze zapas s zhasinajucim gigantom . Talianov trapi vek :) zranenia a stale ten ich herny prejav kde davaju v zapasoch maximalne 1-2 goly. Na tipovanie tazky zapas tip moj pod 2,5 golu. K vysledku remiza alebo vyhra talianov 0:1.
Spomenme si ako pred rokmi pred ms v hokeji nasi novinari uz dva tyzdne dopredu pisali o tom ako kazdeho zvalcujeme a potom s toho bolo len velke sklamanie.
Tak ako aj pre mna je sklamanie a zahada ze na MS nepojde Hubocan ktory hraval v Zenite ale Salata ktory hrava Slovane alebo Durica ktory nehrava v Hannoveri.
Obrázok používateľa
tifoslovan
 
Príspevky: 93
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 1

Re: Štartujú MS vo futbale!

Odoslaťod palo1973 11 Jún 2010 08:19

-ja si myslim,ze postup zo skupiny je v nasich silach,hlavne vyzrebovanie je super,po predpokladanej vyhre nad NZ by nam mohlo stupnut sebavedomie,a je mozne,ze paraguaj prehra prvy zapas a bude pod tlakom,zatial co nasim bude stacit uhrat bod,okrem toho si pamatam,ze ich muzstvo hravalo stale nepekny defenzivny futbal,hoci to sa mohlo zmenit

-bol som na vascine zapasov nasich a ked prihrali loptu duricovi tlak mi poriadne stupal,je vzdy pripraveny urobit fatalnu hrubku,je to nemoderny typ obrancu,ktori uz vymieraju,este pred 20r bolo jedinou ulohou obrancu odkopnut loptu tam kde bol otoceny,moderny futbal vyzdauje aj ine veci,okrem toho ma za sebou katastrofalnu sezonu,na druhej strane nehral v kvalde najhorsie,ma doveru trenera a ani sebavedomie mu nechyba,takze uvidime
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Štartujú MS vo futbale!

Odoslaťod buschle 11 Jún 2010 08:53

palo1973 napísal:...


cas od casu aj Skrtel hra katastrofalne a neda sa povedat ze by nebol dobry obranca, dufajme ze bude mat cely tim formu.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23


Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!