DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod APminer 14 Jún 2010 10:38

ferkan napísal:ja som bol asi na druhom stole... vedla luckera blizzyho :)


na seate 1 nebo pred Losem ?


ferkan napísal:ten druhy stol co som videl vsak bol neuveritelne fishy, tipujem ze si sa nabalil aspon tam :)


jj, do doby nez dorazil "mega Lucky-Jim Beam" Roy - ode mne bral a druhym rozdaval :x aspon z toho platil obcerstveni :crazy:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod ferkan 14 Jún 2010 10:47

na dvojke :) ale nebol som do konca, hral som asi do 4tej. inak tusim tam vedla ste mali aj jednu superfish madarskej narodnosti s VPIP 100% ak som dobre videl :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod janobendik 14 Jún 2010 10:51

DevilMayCry napísal:s hentym typkom som nehral co to vyhral ale som dost prekvapeny lebo sa tam ponevieral jak startene dieta v obchodaku :)
takze apika
vyradil vitaz turnaja, brutal lucker :fish:



Ahojte! Ja som velmi prekvapený z toho čo čítam!
Je velmi smutné, že sa nepoznajú medzi sebou ani hráči z BA+okolie., alebo si DevilMayCry 1x vyliezol spoza tej bedne po úspešnej kvalde a prišiel si zahrat skutočný poker??? Ináč by si musel poznat tak výborného hráča akým je vítaz tejto série KODŽEK!!! Aby si ho prirovnaval k stratenému dietatu, to musíš trošku pohnút s výsledkami!!! /ale ani ja by som si to na nikoho nedovolil!!!/
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod APminer 14 Jún 2010 10:57

ferkan napísal:na dvojke :) ale nebol som do konca, hral som asi do 4tej. inak tusim tam vedla ste mali aj jednu superfish madarskej narodnosti s VPIP 100% ak som dobre videl :)


bylo jich tam vice ...
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod DevilMayCry 14 Jún 2010 10:59

janobendik napísal:Ahojte! Ja som velmi prekvapený z toho čo čítam!
Je velmi smutné, že sa nepoznajú medzi sebou ani hráči z BA+okolie., alebo si DevilMayCry 1x vyliezol spoza tej bedne po úspešnej kvalde a prišiel si zahrat skutočný poker??? Ináč by si musel poznat tak výborného hráča akým je vítaz tejto série KODŽEK!!! Aby si ho prirovnaval k stratenému dietatu, to musíš trošku pohnút s výsledkami!!! /ale ani ja by som si to na nikoho nedovolil!!!/


Ja live nehravam, teda aspon v BA nie a ked hej tak to u nas v partii kamosov o symbolicke prachy. Tak pan Bendik ako pisete uspesna kvalda a maly sopliak zo stredneho slovenska si prisiel zahrat skutocny poker. Vitaz akej serie? Ja som o nom nepocul nikdy a to ze som ho prirovnal k dietatu stratenom v obchode nema nic docinenia s tym ako hral (kedze som s nim nehral) ale s tym ako na mna posobil. Takze klidecek a dakujem ze ste ma na neho upozornili. Zistim si co je zac :good:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod POKERNESTOR.SK 14 Jún 2010 12:04

DevilMayCry napísal:s hentym typkom som nehral co to vyhral ale som dost prekvapeny lebo sa tam ponevieral jak startene dieta v obchodaku :)
takze apika vyradil vitaz turnaja, brutal lucker :fish:


Pripájam sa ku komentáru Jana Bendika ohľadom víťaza Kojaka, a určite by ti to potvrdili aj iní renomovaný slovenský hráči (napr. 7castles, Trifecta, Dag, Floby, CStrike, AlterEgon, Kokso, Peťo Jesko alebo aj iných). Kamarát môj zlatý, tak Kojak mal pokrové výsledky keď ty si ešte hrával človeče nezlopse na základnej škole. Hovorím teraz ešte o časoch z Rače, Reduty a pod. Túším troška mútil vodu aj na WSOP main event (nejaký day 3 tuším), a známy je aj výsledkami zo high stakes "speciálov" (buy in 500e - 2000e) ktoré sa hrávali v Hrone. Vždy sa prezentoval legitímnou ultra tight hrou. Neviem koľko ľudí sa pridá, ale ja nemám problém zhodiť QQ pred flopom ak ma Kojak reraisuje alebo ak ide all inn. Je pravda, že niekedy niečo zahrá trocha zvláštne. Inak hrá sa proti nemu dobre, je dosť čitateľný a niekedy až príliš pasívny. Ale ak robí akciu tak foldnem aj dosť monster ruky. Rozhodne to nie je žiaden brutal lucker ako si ho nazval ty. Kojak je schopný aj dve-tri hodiny nehrať, až kým si nevysedí esá alebo kingov (alebo kým ho nezožerú blindy hehe). Toť vsjo. PS: A s kýmkoľvek sa stavím, že Kojak bude minimálne 5x na bodoch v tejto inak zaujímavej Dox bet sérii.
POKERNESTOR.SK
 
Príspevky: 2
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod DevilMayCry 14 Jún 2010 12:12

[quote="POKERNESTOR.SK"][/quote]

no zotreli ste ma tu jak maleho chlapca....ale tak mi treba nemam sa vyjadrovat k ludom co nepoznam...cize ak som niekoho urazil ospravedlnujem sa a sypem si popol na hlavu a k mojim pokrovym zasadam si pridavam dalsi bod: XY. Nevyjadrovat sa k hracom o ktorych nic neviem

A konkretne asi takto: Ospravedlnujem sa Milanovi Kojnokovi ze som ho nazval dietatom stratenym v obchode. Bolo to myslene ironicky a nemalo to nic spolocne s hrou ktoru predvadzal.
S pozdravom Martin Zluky
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod popoBA 14 Jún 2010 12:13

a čo ako teraz?zato ze ma niekto nejake vysledky a hraval este v case dinosaurov tak je to boh a nikto nanho nemoze povedat svoj subjektivny nazor? jedno velke LOL panovi bendikovi aj pokernestorovi za tieto prechytrale zbytocne reci
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod DevilMayCry 14 Jún 2010 12:20

popoba napísal:


nechaj tak nech tu nie je zase hadka o to kto ma vacsieho pindoura a hlavne nie kvoli tomu co som napisal ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Slowroller SK 14 Jún 2010 13:49

DevilMayCry napísal:
popoba napísal:


nechaj tak nech tu nie je zase hadka o to kto ma vacsieho pindoura a hlavne nie kvoli tomu co som napisal ;)


:good:
Slowroller SK
 
Príspevky: 4
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 40 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!