DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod admin 14 Jún 2010 11:03

Diskusia k článku: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

V sobotu se v bratislavském pokerovém klubu Golden Vegas uskutečnil v pořadí druhý z turnajů DOXXbet poker Tour. Po vskutku démonickém vítězství Igora „Démona“ Panáka v premiérovém díle celého seriálu se tentokrát radoval on-line kvalifikant Milan Kojnok. DOXXbet Poker Tour je série osmi garantovaných turnajů (€10,000), kterou si pro hráče připravila on-line pokerová herna DOXXbet Poker ve spolupráci s bratislavským pokerovým klubem Golden Vegas. Úvodní díl se uskutečnil už 10. dubna a celá série pokračovalo po krátké květnové pauze o tomto víkendu.
Buy-in do turnaje €165 zaplatilo v sobotu 86 hráčů , z nichž bylo rovných 20 on-line kvalifikantů. Garance €10,000 tak byla hravě překonána a hráči se utkali v přepočtu o více než 330,000 Kč. Startovní stack 10,000, tradiční struktura s ante a blind levely trvající 40 minut předurčovaly turnaji zajímavý průběh a hráčům dávaly dostatečný prostor pro hru. Jednoznačnou převahu v hráčském poli měli domácí Slováci, ale ani skupinka pěti českých borců se rozhodně chtěla předvést v co nejlepším světle. Ze známějších hráčů nechyběl vítěz prvního turnaje Igor Panák a k pokerovým stolům usedl také například Marián Uharček (11. místo WPT Slovakia 2010), účastník VIP Poker Show Roman Hábel nebo Peter Zámiška, kterého si můžete pamatovat z EPT Prague 2009, kde se...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod Ivo 14 Jún 2010 16:26

Čafte. Tak som uhral 9 miesto, som ale sklamaný, pretože z mojich 3 posledných hraných rúk na turnaji som 2 prehral a 1 splitol. Najprv tesne pred FT (blindy 3k/6k/600) Abdullaev pushol PF zo SB 19,5k, zavolal som ho na BB s A8, Abdul otáča 66, turn 8, river as usually - 2 outer 6. Mohol som mať na FT o 23k viac. Tak som na FT po 1 orbite pushol so 4 BB s 9To, Abdullaev call so 44 a split na K5566 boarde. Hneď ďalšia ruka bola moja posledná. Reraisol som Košša s AQo , dorovnáva so 66 a nič už nedošlo.
Zdravím APminera, až tu z článkov vidím, že sme sedeli spolu na table 2, máš pekný slovník človeče :lol2: , to by som nepovedal, pôsobíš slušným dojmom. Celá herňa len tak čumela pri hlasnej spŕške vulgarizmov najhrubšieho zrna. Hahaha. Nechápem, ako ťa mohlo tak nasrať Kojakovo A on the river na tvoje KK :crazy: Ale nie. To bolo sick.
Gratulujem Kojakovi k víťazstvu, aj keď som mu tuším 2x dal time, nakoľko hral neuveriteľne pomaly. Napr. dokázal pred otvorením ruky rozmýšľať aj 2-3 min o bete, nehovoriac o večnom čakaní na jeho rozhodnutia na jednotlivých streets.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod gamesy 15 Jún 2010 12:46

Ivo napísal:Čafte. Tak som uhral 9 miesto, som ale sklamaný, pretože z mojich 3 posledných hraných rúk na turnaji som 2 prehral a 1 splitol. Najprv tesne pred FT (blindy 3k/6k/600) Abdullaev pushol PF zo SB 19,5k, zavolal som ho na BB s A8, Abdul otáča 66, turn 8, river as usually - 2 outer 6. Mohol som mať na FT o 23k viac. Tak som na FT po 1 orbite pushol so 4 BB s 9To, Abdullaev call so 44 a split na K5566 boarde. Hneď ďalšia ruka bola moja posledná. Reraisol som Košša s AQo , dorovnáva so 66 a nič už nedošlo.
Zdravím APminera, až tu z článkov vidím, že sme sedeli spolu na table 2, máš pekný slovník človeče :lol2: , to by som nepovedal, pôsobíš slušným dojmom. Celá herňa len tak čumela pri hlasnej spŕške vulgarizmov najhrubšieho zrna. Hahaha. Nechápem, ako ťa mohlo tak nasrať Kojakovo A on the river na tvoje KK :crazy: Ale nie. To bolo sick.
Gratulujem Kojakovi k víťazstvu, aj keď som mu tuším 2x dal time, nakoľko hral neuveriteľne pomaly. Napr. dokázal pred otvorením ruky rozmýšľať aj 2-3 min o bete, nehovoriac o večnom čakaní na jeho rozhodnutia na jednotlivých streets.



sorry za vyhodenie :D
gamesy
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod APminer 15 Jún 2010 12:59

Ivo napísal:...ako ťa mohlo tak nasrať Kojakovo A on the river na tvoje KK :crazy: Ale nie. To bolo sick.


zdar, ktery seat si mel ?

"A" nebylo Greenstainovo na river - ale hned na turn ;)

jak jsem psal v jine teme, 19x z 20 jsem na Live turnajich s Buyin nad 100 € podobne vypadl a o online bublinach ani nemluvim, omlouvam se, ale slibuji, ze priste pokud to zas bude sick, tak slovnik bude asi stejny :lol2:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod Ivo 15 Jún 2010 16:30

jj, to som si pomýlil s inou handou. Ja som bol na 5, na 6 chalan čo to pushoval so všetkými pármi, na 7 Kojak, ty si bol na 8.

A v pohode, treba si nejak uľaviť. Ja to robím vonku pred herňou a potom v aute cestou domov...
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod Ivo 15 Jún 2010 16:38

OK Gamesy. Na revanš 8-)
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod hegides 15 Jún 2010 17:23

Ivo napísal:jj, to som si pomýlil s inou handou. Ja som bol na 5, na 6 chalan čo to pushoval so všetkými pármi, na 7 Kojak, ty si bol na 8.

A v pohode, treba si nejak uľaviť. Ja to robím vonku pred herňou a potom v aute cestou domov...


.ivo ty si bol ten v tej siltovke a v okuliaroch, a calloval si mi ten tribet z BB ked som mal 59o? :fish:
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod keso26 15 Jún 2010 19:23

Ivo napísal:Ja to robím vonku pred herňou a potom v aute cestou domov...

..ty labuznik :D :D :D



..ivo prepac, ale nemohol som si pomoct, ber to ako vtip pls :pardon: ..srry :D
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: DOXXbet Poker Tour II. kořistí on-line kvalifikanta Kojnoka

Odoslaťod Ivo 16 Jún 2010 09:10

hegides napísal:ivo ty si bol ten v tej siltovke a v okuliaroch, a calloval si mi ten tribet z BB ked som mal 59o?


No. Ty si bol na 2. Kua, jeden väčší zlodej než druhý.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!