DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod APminer 14 Jún 2010 15:54

to Jano Bendik and POKERNESTOR :

p. Konjok - nemuzu posuzovat jeho hru, hral jsem s nim asi hodinu + nepamatuji, ze bych nekdy o nem cetl (nectu vsechno)

ale hra proti mne byla z jeho strany zahrana stylem "freeroll mega :fish: - any Ax=nuts" , tj. jak napsal POKERNESTOR "zvlastnim stylem" (bylo mi jasne, ze neni PF extra silny ani moc slaby a flop ho netrefil, proto instacall jeho AI; kartibůh ale chtel jinak ... ;) )
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Komedia 14 Jún 2010 15:58

APminer napísal:to Jano Bendik and POKERNESTOR :

p. Konjok - nemuzu posuzovat jeho hru, hral jsem s nim asi hodinu + nepamatuji, ze bych nekdy o nem cetl (nectu vsechno)

ale hra proti mne byla z jeho strany zahrana stylem "freeroll mega :fish: - any Ax=nuts" , tj. jak napsal POKERNESTOR "zvlastnim stylem" (bylo mi jasne, ze neni PF extra silny ani moc slaby a flop ho netrefil, proto instacall jeho AI; kartibůh ale chtel jinak ... ;) )


To je zaujimave :) je to jeden z najviac tight passive hracov akeho poznam :o
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod APminer 14 Jún 2010 16:02

Komedia napísal:
APminer napísal:to Jano Bendik and POKERNESTOR :

p. Konjok - nemuzu posuzovat jeho hru, hral jsem s nim asi hodinu + nepamatuji, ze bych nekdy o nem cetl (nectu vsechno)

ale hra proti mne byla z jeho strany zahrana stylem "freeroll mega :fish: - any Ax=nuts" , tj. jak napsal POKERNESTOR "zvlastnim stylem" (bylo mi jasne, ze neni PF extra silny ani moc slaby a flop ho netrefil, proto instacall jeho AI; kartibůh ale chtel jinak ... ;) )


To je zaujimave :) je to jeden z najviac tight passive hracov akeho poznam :o


to ja taky, navic jak sedel u naseho stolu, tak jsem myslim hral jedinou handu a to jsem raisl PF a vsichni zahodili ....
tj. kazdy dobry hrac pochopi, ze na UTG mam asi dost silnou ruku a jeho AQ bude asi pozadu jak PF tak na 9 hight flopu bez flush draw ...........
ale ja tomu moc nerozumim, jsem jen micro stacks rybicka :angel:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod 7castle 14 Jún 2010 17:14

POKERNESTOR.SK napísal:Kamarát môj zlatý, tak Kojak mal pokrové výsledky keď ty si ešte hrával človeče nezlopse na základnej škole.


Nemam chut sa nejak extra zapajat do tejto diskusie, len by som rad podotkol ze realita je taka ze 90% z tych co mali na Slovensku vysledky ked DMC hral na skole clovece hraju rovnako ako pred 3 rokmi, t.j. uplne zle, a takmer celu slovensku "elitu" (ak sa ta zufala uroven co tu mame da tak nazvat) tvoria hraci co to hraju dost kratko.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod pegas1975x 14 Jún 2010 17:22

7castle napísal:Nemam chut sa nejak extra zapajat do tejto diskusie, len by som rad podotkol ze realita je taka ze 90% z tych co mali na Slovensku vysledky ked DMC hral na skole clovece hraju rovnako ako pred 3 rokmi, t.j. uplne zle, a takmer celu slovensku "elitu" (ak sa ta zufala uroven co tu mame da tak nazvat) tvoria hraci co to hraju dost kratko.


+1 :good:

To si vystihol absolutne presne
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod palo1973 14 Jún 2010 18:50

minule sa na mna osopila asi 60 rocna pani,ze co ja chcem,ze ona to uz hra 40 rokov,najprv som sa jej snazil vysvetlit,ze ja za tyzden odohram viac hand ako ona za cely zivot,ale nakoniec som si len zamrmlal nieco v zmysle prispevk od 7castla
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Kojakk 14 Jún 2010 20:28

Vážení priatelia pokru, vidím, že sa tu okolo mojej osoby vytvorilo trocha vzruchu, tak mi dovoľte, aby som sa aj ja v krátkosti vyjadril.

to DevilMayCray: Čo si napísal s tým obchoďákom je úplne v pohode, každý má právo na svoj názor (aj keď by ma zaujímalo, že prečo som tak na teba pôsobil), a ani si sa nemusel ospravedlňovať. Myslím si, že si v pohode chalan, prípadne to môžme na budúcom turnaji prediskutovať.

to Jano Bendik a Pokernestor: Ďakujem za podporu.

to APminer: Tebe som sa ospravedlnil za to čo som vykonal hneď pri stole a činím tak touto cestou ešte raz. Viem ako si sa cítil, zažívam také veci často, resp. častejšie ako väčšine ostatných hráčov, a to preto lebo obvykle vchádzam do konfliktu s lepšou handou ako protihráč (okrem situácii keď som už veľký shortstack). Dvoj, troj out-ové prehry bolia. Čo sa týka tej ruky, tak samozrejme som registroval, že si už dlho nehral. Z toho mi vychádzalo, že si sa rozhodol čosi už zahrať a situácia keď ja som na BB sa ti mohla zdať byť vhodná. Bola to asi môja najhoršie zahratá ruka v turnaji. Nejak som ťa dal na AK, AQ, resp na stredný pár a veril som, že ťa puschom vytlačím. Aj keby si mal JJ, tak mám ešte nejaké outy. Narazil som. Uznávam, že som mal len sprosté šťastie.

to 7castle: Od teba som nečakal, že si myslíš, že to hrám úplne zle. Aj keď samozrejme súhlasím, že moderný poker je o niečom inom ako hrám ja, a dnes ani na Slovensku už zďaleka nestačí to čo stačilo pred 3 rokmi.
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod palo1973 14 Jún 2010 20:35

-inak kazdy niekedy vybuchne,mne sa stalo minule na jednom zaujimavom turnaji,ze typek dorovnal moj raise pf,ja CO on button,flop AJK ja AK on AJ,a dostal rr flush,tak som mu povedal,ze zly hrac stale vyhra,potom som samozrejme vychladol,a samozrejme ten jeho call s AJs bol pf legitimny,lebo sme boli este cca 25 BB deep a po tom flope sa inak nedalo,tak som sa mu ospravedlnil...
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod DevilMayCry 14 Jún 2010 20:48

Kojakk napísal:to DevilMayCray: Čo si napísal s tým obchoďákom je úplne v pohode, každý má právo na svoj názor (aj keď by ma zaujímalo, že prečo som tak na teba pôsobil), a ani si sa nemusel ospravedlňovať. Myslím si, že si v pohode chalan, prípadne to môžme na budúcom turnaji prediskutovať.


Tak to som rad ze to beriete takto. Ako som pisal nemalo to nic spolocne s tym ako hrate ale ako ste na mna zaposobil. Dovod preco ste mi pripomenul to dieta bolo to ze som vo Vas (ja viem haluz) videl seba ked som bol na svojom prvom velkom turnaji. Trosku ste sa tam tak neisto ponevieral a ja som si hovoril ze tak ten je urcite na svojom prvom turnaji. Vyzera to tak ze som sa mylil.
A ospravedlnit som sa musel pretoze to asi naozaj nebolo moc fer nieco take tvrdit. A ako hovorim ja som ferovy clovek (teda aspon si to myslim :))

EDIT: bol by som len rad keby sme mohli diskutovat na dalsom turnaji ale ja sa na takyto live event dostavam tak raz dva roky :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod APminer 14 Jún 2010 21:43

Kojakk napísal:... Nejak som ťa dal na AK, AQ, resp na stredný pár a veril som, že ťa puschom vytlačím. Aj keby si mal JJ, tak mám ešte nejaké outy. Narazil som. Uznávam, že som mal len sprosté šťastie....


nic proti tobe, ale z UTG asi ani ty nebudes raisovat neco horsi nez QQ+ a AK ;)

sorry za reakce "kur*va, pi*a, ..., ale to me potkalo uz neskutecne mnoho krat, ze potrebuju "ventil" :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!