DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod APminer 14 Jún 2010 21:47

palo1973 napísal:-inak kazdy niekedy vybuchne,mne sa stalo minule na jednom zaujimavom turnaji,ze typek dorovnal moj raise pf,ja CO on button,flop AJK ja AK on AJ,a dostal rr flush,tak som mu povedal,ze zly hrac stale vyhra,potom som samozrejme vychladol,a samozrejme ten jeho call s AJs bol pf legitimny,lebo sme boli este cca 25 BB deep a po tom flope sa inak nedalo,tak som sa mu ospravedlnil...


rozdil je CO a BTN vs. UTG a BB ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod 7castle 14 Jún 2010 23:24

Kojakk napísal:to 7castle: Od teba som nečakal, že si myslíš, že to hrám úplne zle. Aj keď samozrejme súhlasím, že moderný poker je o niečom inom ako hrám ja, a dnes ani na Slovensku už zďaleka nestačí to čo stačilo pred 3 rokmi.


Kojak nie je dovod aby si to bral osobne, ja som nepovedal ze to hras zle. Ja som len zareagoval na usmevnu teoriu o tom ze treba respektovat nejake byvale uspechy hracov z dob, ked na Slovensku hralo poker 20 ludi, a to najma preto, ze presne ti hraci su dnes na mile vzdialeni od kvalit slovenskej spicky. Nijako som nekomentoval tvoju hru (a uplne uprimne ti vravim ze na teba som vobec nemyslel).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Kojakk 14 Jún 2010 23:45

to 7castle: Ďakujem za dovysvetlenie. My odľahlo kua :D :)

to Ivo: Ďakujem za gratuláciu. Čo sa týka toho dlhšieho rozmýšľania, tak občas treba do hry zamontovať aj troška taktiky a pod.

to DevilMayCry: Tak, ale teraz si ma vážne nasral :x :evil: :evil: Neznášam ak mi niekto z pokrových kruhov VYká, a to bez ohľadu na vek, takže odteraz už len TY !!! :) :) :)
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Komedia 14 Jún 2010 23:55

Kojakk napísal:to 7castle: Ďakujem za dovysvetlenie. My odľahlo kua :D :)

to Ivo: Ďakujem za gratuláciu. Čo sa týka toho dlhšieho rozmýšľania, tak občas treba do hry zamontovať aj troška taktiky a pod.

to DevilMayCry: Tak, ale teraz si ma vážne nasral :x :evil: :evil: Neznášam ak mi niekto z pokrových kruhov VYká, a to bez ohľadu na vek, takže odteraz už len TY !!! :) :) :)


Mne už Milan tiež nakazal tykať aj keď rozdávam...som rád že si aj "oldschool" hrači našli cestu na pp.sk. Pozdravuje ta Hron staff :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Kojakk 15 Jún 2010 00:01

Komedia napísal:
Kojakk napísal:to 7castle: Ďakujem za dovysvetlenie. My odľahlo kua :D :)

to Ivo: Ďakujem za gratuláciu. Čo sa týka toho dlhšieho rozmýšľania, tak občas treba do hry zamontovať aj troška taktiky a pod.

to DevilMayCry: Tak, ale teraz si ma vážne nasral :x :evil: :evil: Neznášam ak mi niekto z pokrových kruhov VYká, a to bez ohľadu na vek, takže odteraz už len TY !!! :) :) :)


Mne už Milan tiež nakazal tykať aj keď rozdávam...som rád že si aj "oldschool" hrači našli cestu na pp.sk. Pozdravuje ta Hron staff :)


Akurát som ťa identifikoval, myslím, že si Jožko.

to DevilMayCry: Ešte posledná otázočka, ako si písal, že si ma vydel ponevierať sa, tak to bolo ešte predtým ako som dopil druhú fľašku toho červeného alebo až potom??? :) :) :)
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Komedia 15 Jún 2010 00:02

nene :) chudý blondak...Vojto
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Kojakk 15 Jún 2010 00:04

Komedia napísal:nene :) chudý blondak...Vojto


Ok, sorry, lebo aj Jožkovi to stále hovorím.
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod DevilMayCry 15 Jún 2010 07:14

Kojakk napísal:to DevilMayCry: Ešte posledná otázočka, ako si písal, že si ma vydel ponevierať sa, tak to bolo ešte predtým ako som dopil druhú fľašku toho červeného alebo až potom??? :) :) :)


Tak to skutocne netusim ci to bolo az po alebo pred tym ako si dopil druhu flasu :D
A odteraz teda ziadne vykanie ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Ivo 15 Jún 2010 09:51

Kojakk napísal:Čo sa týka toho dlhšieho rozmýšľania, tak občas treba do hry zamontovať aj troška taktiky a pod.


Nič v zlom Kojak, ale otvárať po 2 min. naťahovaní mi nepríde ako taktické. Taký istý efekt to má ak to spravím po 30sek.
Takto akurát nasieraš celý table.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Kojakk 15 Jún 2010 10:30

Ivo napísal:
Kojakk napísal:Čo sa týka toho dlhšieho rozmýšľania, tak občas treba do hry zamontovať aj troška taktiky a pod.


Nič v zlom Kojak, ale otvárať po 2 min. naťahovaní mi nepríde ako taktické. Taký istý efekt to má ak to spravím po 30sek.
Takto akurát nasieraš celý table.


Len raz som to natiahol dlhšie, vtedy som mal AA a chcel som vytiahnuť z Abdulajeva koľko sa len dá, resp vyprovokovať k all in-u keďže bol short stack. Myslím, že ostatné situácie boli v norme. Možno nie si zvyknútý hrať turnaj v dĺžke 10-13 hod a potom keď už je únava tak sa človeku všetko zdá byť že je dlho. Ja týmto situáciam predchádzam tak, že sa snažím v deň turnaja spať aspoň do 12.00 hod. :) A treba si uvedomiť, že POKER nie su DOSTIHY :)
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!