DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod dolnik1000 16 Jún 2010 12:14

[quote="Kojakk"][quote="hegides"][quote="Kojakk"]Gézu samozrejme poznám, dokonca sa musim priznať, že na tento turnaj ma doviezol on, keďže obaja sme z Komárna. Čo sa tyka jeho hry tak potvrdzujem, že takto hra stále, ba dokonca častokrat vyvádza aj horšie veci, ktoré sa ani nedajú komentovať. Dohováral som mu už stokrát, ale on má nejaké úplne iné myšlienkové pochody. Nedá sa s tým nič robiť :D :D

Asi to bude málo, musíš do neho hustiť viac, ale asi to bude ťažké, lebo ako píšeš má úplne iné myšlienkové pochody, čiže asi rozmýšľa a to je nebezpečné. Ani ja nerozumiem ako mohol s 9t9p po hodine foldovania dorovnať all in na flope AhJp8p hráčovi, ktorý každú druhú ruku reisoval pred flopom a po flope bol all in. Ako ho len mohlo napadnúť niečo také, že ten hráč blufuje. A potom Tebe po Tvojom all ine pred flopom foldne Q-Q. Naozaj má nejaké divné myšlienkové pochody.
dolnik1000
 
Príspevky: 7
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Kojakk 16 Jún 2010 15:56

Hustím do Gézu nonstop. V utorok sme boli v Hrone na 30 eurovom freezoute (50 hráčov), kde opäť bol ITM (tuším 6. miesto), takže možno to už začína prinášať ovocie :lol2:
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Komedia 16 Jún 2010 16:18

Gejza je gejza...toho nezmeníš :) koniec koncov takých hračov potrebujeme :good:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod POKERNESTOR.SK 16 Jún 2010 18:51

Kojakk napísal:Hustím do Gézu nonstop. V utorok sme boli v Hrone na 30 eurovom freezoute (50 hráčov), kde opäť bol ITM (tuším 6. miesto), takže možno to už začína prinášať ovocie :lol2:


Pozor na Gejzu, za rok za dva z neho bude špičkový začiatočník :poklona: Kojak, ty si ako dopadol na tej 30-ke, darilo sa?
POKERNESTOR.SK
 
Príspevky: 2
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod APminer 16 Jún 2010 20:44

Kojakk napísal:Hustím do Gézu nonstop. V utorok sme boli v Hrone na 30 eurovom freezoute (50 hráčov), kde opäť bol ITM (tuším 6. miesto), takže možno to už začína prinášať ovocie :lol2:


no jo, jasne, tak potom nemam co delat na jakemkoli poker turnaji - ONLY Luck :angel:
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Kojakk 16 Jún 2010 22:28

to APminer: Aby si si nemyslel, že sa to stáva len tebe.

Majstrovstvá Slovenska 2010, buy in cca 500 euro, blindy 200/400, dvakrát call, ja KK raise 2500, UTG call, flop 8, T, Q dve farby ja all in cca 12 tis, típek zpoza rieky Moravy call s KJ, turn 9. On len toľko že "Já vím nebyl to správnej call před flopem"

Štvrté podujatie CSPT v Hrone, buy in tiež cca 500 euro, blindy 2000/4000 (už ITM), ja UTG KK, raise 10 tis, hráč EB na CO reraise all in viacej ako mojich 80 tis. Ukázal A6 off, flop A. Čo myslíš ako som sa cítil. Ešteže poplatil nejaké gin tonicky pri najbližšej príležitosti :D :D :D

Turnaj v Budapešti tento rok, buy in cca 170 euro, garancia v prepočte cca 20 tis euro, tiež už ITM ráno o 7.30 preflop all in. Ja JJ oponent 77, ohlásená jedna foldnutá 7-ka, na river mal 1 out - a došiel mu. Dovi dopo.

A takto by som mohol pokračovať, lebo takýchto situácii som zažil už desiatky ale chvalabohu väčšinu z nich si už ani nepamätám. Poker je niekedy kurwa, s tým nič nenarobíme. Takže nerob z toho už takú tragédiu. Ak hráš seriozny, trpezlivý, disciplinovaný poker, tak je len otázkou času, že kedy sa to otočí a bude pohoda.

to Pokernestor: Nemal by som to sem písať (lebo možno stratím odvoz :) :) )ale dosť pochybujem, že u Gézu nastane nejaká zmena. On má asi nejak mimoriadne vyvinutý zmysel pre kombinatoriku a vidí také veci runner runner ako my bežní smrtelníci nie. A čo sa týka toho utorka na tej 30-ke tak keďže som ten "brutál lucker", tak zasa som raz náhodou uluckoval prvé miesto ;)

Za tento príspevok od Kojakk poďakovali :
dolnik1000
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod APminer 16 Jún 2010 22:34

Kojakk napísal:to APminer: Aby si si nemyslel, že sa to stáva len tebe .....

.... Takže nerob z toho už takú tragédiu. Ak hráš seriozny, trpezlivý, disciplinovaný poker, tak je len otázkou času, že kedy sa to otočí a bude pohoda.
.....


jasne, ty mne jeste moc neznas, ale ja uz to uz pisu ze srandy :angel:
ale sere mne to :x

snad se to otoci a pokud to nebude "v dohledne dobe" tak mate o :fish: mene :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod dolnik1000 17 Jún 2010 11:52

Komedia napísal:Gejza je gejza...toho nezmeníš :) koniec koncov takých hračov potrebujeme :good:


Gejza je ovca a ovcou aj zostane. Ale niečo v ňom bude, čo ho robí nebezpečným. Mne na jednom turnaji vyviedol nasledovné :
ja Kh-Kt on At-6p flop : 2h-8h-10t turn Jh , ja all in a on po vete " Čo máš kone ? Mal by som to zahodiť, ale nemôžem, lebo cítim že na river príde pikové eso " call. River Ap. Čo na to povedať.
dolnik1000
 
Príspevky: 7
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod dolnik1000 17 Jún 2010 12:08

to Pokernestor: Nemal by som to sem písať (lebo možno stratím odvoz :) :) )ale dosť pochybujem, že u Gézu nastane nejaká zmena. On má asi nejak mimoriadne vyvinutý zmysel pre kombinatoriku a vidí také veci runner runner ako my bežní smrtelníci nie. A čo sa týka toho utorka na tej 30-ke tak keďže som ten "brutál lucker", tak zasa som raz náhodou uluckoval prvé miesto ;)[/quote]

Tvoje slová len môžem potvrdiť. Sedel som vedľa neho na cash game a ja som mal foldnuté karty. Flop Ah-Jp-4t v pote cca 100E.
Hráč na BB Ap-At z prvej all-in cca 250E, Gejza Kh-6h. Gejza "Čo s tým ?", ja, keďže mi ukázal karty "Predsa fold !" a on na to " Čo blázniš, však mi tam hrá postupka aj farba ". Call. Turn 10h, river Qh. Prišla farba, aj postupka. Hold, máme sa ešte čo učiť.
dolnik1000
 
Príspevky: 7
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: DOXXbet Poker Tour 2010 pokračuje 12. júna druhým turnajom

Odoslaťod Kojakk 18 Jún 2010 11:43

Géza včera zo štvrtka na piatok porazil automat tipu APEX a následne vyradil 5 hráčov na cashi ! Toto nemá logiku, jedine že by Géza už nebol ovca? :) :) :) Za tri dni viacej ako 2500 plus. :good: Odpadávam a smejem sa zároveň :lol2: :lol2: :lol2:
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!