PokerPortal.sk Open - 1. deň

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: PokerPortal.sk Open - 1. deň

Odoslaťod buschle 21 Jún 2010 09:21

w4444x napísal:haha urcite nie :) sa tam blaznil jak male decko a nebyt trosku stastia co mal tak je out niekde v dave porazenych :) ale bohvie mozno mal len hot run a mal stale ruky jak ma tam furt squeezoval a 3betoval :D

tak to co sme ti s loseom robili to bolo az nepekne. Ty si mal mozno najhoriu poziciu aku si len mohol mat , dvoch spewtardov za sebou. :D

Live poker ma inak svoje caro , obcas sa tu vidia ruky zahrane stylom co neuvidite ani na 1usd SNG.


"Zuvajuci Pan" otvoril a trafil 2 pary naflope , druhy "Zle hrajuci Pan" callol skoro potbet s gutshotom.
Na turne "Zuvajuci Pan" isiel zase potbet a "Zle hrajuci Pan" ho reraisol Allin s jeho gutshotom s tym, ze "Zuvajuci Pan" mal asi tak 20% potu na call :lol2: :
River nic nezmenil a "Zle hrajuci Pan" pan sa porucal.

"Zuvajuci Pan" sa stal chipleaderom , ale aj tak postupne stylom limp/call check/call check/fold a podobne postupne prisiel o cely stack z ktoreho najvaciu cast si rozdelili w4444x a lose.


Prvy den ked som mal este dostatok chipov som musel riesit problemy s Loseom , ktory sa dostal k slusnejsiemu stacku okolo 2x avg a zacal brutalne agresivne kradnut vsade vsetkym vsetko.
Niekde sa rozpadol stol a prisadol si k nam Pan ktory si tam rozostavil svoje kominky zetonov z poza ktorych ho bolo sotva vidiet, takze bol v momente chipleaderom.
A hned prva hra
Blindy 150/300
Lose otvoril UTG na 1K ja som ho na MP 3betol na 3K s QTo, hovorim si ostatni mi daju respekt kedze reraisujem UTGera a proti nemu sa mi to bude hrat dobre postflop.
SB call ,BB call. :lol2: :lol2:
FLOP A 4 T rainbow
SB check , BB donkuje 7K ,ja zahadzujem, SB rozmysla rozmysla nakoniec zahadzuje s tym ze hovori ze mal TPLK, naco BB ukazuje A a neskor v debate po hre mu small blind hovori ze zahodil A3 a on mu povedal ze dobry fold, pretoze mal A8 a SB sa tesi aky spravil hero fold na flope.
WTF?....Ti dvaja si to hrali ako Blind war a na mna uplna srali ako by som tam ani nebol :D


Pri stole sme mali este jednu pani ,ktora na vsetko nadavala. Posobila ako Stamgast daneho kasina, takze ju asi dost hnevalo ked sme ju my zaciatocnici oberali o chipy. Ja som hral asi 10lvlov shorstacka 8-15BB ,takze som pomerne dost casto chodil ALLIN.
V case ked som bol na tom pomerne asi najhorsie 8BB a pushol som z BTN s K9o sa ma "vulgarna pani" spytala .
"Ty nevies nic ine len ALLIN" ?
Pozrel som sa nechapavo na nu. Posobila dost nahnevane a foldla.

Asi o 10 minut som pochopil jej otazku v hre ked jej ostavalo asi 10BB a limpla na UTG T4s, nejakym zazrakom sa stalo , ze jej to tam nikto neposlal PF a na flope T 2 5 zahlasila allin. Bigblind zahodil a on otocila svoje karty, aby ukazala, ze naozaj "mala" ruku.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: PokerPortal.sk Open - 1. deň

Odoslaťod TuKE 21 Jún 2010 10:22

buschle napísal:...

Ako panic o prvom sexe písal :D
Na live si užiješ tonu takýchto "zážitkov" :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: PokerPortal.sk Open - 1. deň

Odoslaťod 7castle 21 Jún 2010 12:27

Haha Buschle vidno ze chodis malo live :lol2:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!