Doyle Brunson: ´Hrám najhorší poker v mojom živote´

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Doyle Brunson: ´Hrám najhorší poker v mojom živote´

Odoslaťod admin 26 Jún 2010 12:31

Diskusia k článku: Doyle Brunson: ´Hrám najhorší poker v mojom živote´

Čo si ešte o svojej hre myslí Doyle? A čo spraví pre jej zlepšenie? Vanessa Rousso má viac úsmevu na tvári, ale aj iné starosti a počas WSOP stíha naozaj zaujímavé aktivity. No hráči z Veľkej Británie sa tešia asi najviac. Úsmev nechýba ani Merge Gaming Networku, P****Stars a Full Tilt Pokru. Naopak, nadšení nie sú na Party Pokri, iPoker Networku a Pacific Pokri. A ľudia v Austrálii asi tiež moc nejasajú.... Doyle Brunson: "Hrám najhorší poker v mojom živote" Doyle Brunson, 10-násobný víťaz WSOP turnajov sa naďalej na tohtoročnom World Series of Poker trápi. Veru, za posledných 7 rokov si nepamätá, že by sa na WSOP nedostal na ITM pozíciu. Jeho frustrácia ho doniesla k nasledovným slovám "Hrám najhorší poker v mojom živote". ´Godfather of Poker´ zarobil doteraz na WSOP $2,944,053, no vypadá to tak, že tento rok sa len ťažko dostane nad hranicu $3,000,000, aj keď mu isto celý svet drží palce. Po poslednom neúspešnom evente vyhlásil "Musím si dať niekoľko dní voľna a prehodnotiť svoju hru a hlavne nájsť opäť entuziazmus pri hre. Dúfam, že sa veci obrátia." Vanessa Rousso má asi dostatok času Zato v pohode hrajúca Vanessa Rousso má počas WSOP dostatok času aj na riešenie obchodných partnerstiev. "Kočka" Chada Browna už dosiahla na WSOP 2 ITM...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Doyle Brunson: ´Hrám najhorší poker v mojom živote´

Odoslaťod dzejkej 26 Jún 2010 13:21

Pacific Poker -32%

No tak mi iba zostava zablahozelat im k dobre vykonanej praci :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Doyle Brunson: ´Hrám najhorší poker v mojom živote´

Odoslaťod josipjs 26 Jún 2010 13:41

to urcite bolo este pred updatom :D hadam este niekoho prilakaju, a halven vela regov odtial odislo koli skoneceniu kopu Rake racov a promocii tak odisli inde lebo pacifik fakt neni Reg Friednly site
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: Doyle Brunson: ´Hrám najhorší poker v mojom živote´

Odoslaťod dzejkej 26 Jún 2010 14:59

josipjs napísal:to urcite bolo este pred updatom :D hadam este niekoho prilakaju, a halven vela regov odtial odislo koli skoneceniu kopu Rake racov a promocii tak odisli inde lebo pacifik fakt neni Reg Friednly site


Regularov tym neprilakaju, lebo tym ide o dobry deal a neproblematicky room - to vsetko sa im moc v poslednej dobe tam nedostavlo :). Zostava dufat, ze tieto uzasne monstrozne updaty prilakaju aspon viac prilezitostnych hracov (aka fishky) a aspon ich spapame my, co sme tam este zostali :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Doyle Brunson: ´Hrám najhorší poker v mojom živote´

Odoslaťod josipjs 26 Jún 2010 17:10

dzejkej napísal:
Regularov tym neprilakaju, lebo tym ide o dobry deal a neproblematicky room - to vsetko sa im moc v poslednej dobe tam nedostavlo :). Zostava dufat, ze tieto uzasne monstrozne updaty prilakaju aspon viac prilezitostnych hracov (aka fishky) a aspon ich spapame my, co sme tam este zostali :).


no osbne ani ja tam uz nerham, len raz zacas, tera tam idem vygamblit par stovak co tam mam cez tento vikend a skusit to dostat na 1k a cashoutnut lebo s 2percentnym rakebackom toho moc nenarobim :D ale vzdy ekd tam idem som strasne v shoku ako sa tam hra :D 4way poty kazdu chvilu (SH) a ja len cumim ze WTF :D
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 18 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!