WSOP Main Event - Deň 2b

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod admin 11 Júl 2010 14:18

Diskusia k článku: WSOP Main Event - Deň 2b

Dnes bol na programe WSOP 2010 deň 2b, v ktorom nastúpilo 2,734 hráčov. Do tretieho dňa ktorý je na programe v pondelok sa nakoniec prebojovalo 1,476 z nich. O vypadnutí jednej z najväčších hviezd Phila Iveyho sme Vás informovali v krátkych správach: Pán na hijack otvoril na 1,100, Yuji Masaki na cutoff raise na 2,800. Na big blinde Phil Ivey zahlásil all in. Hijack fold, ale Masaki call.Phil otočil QQ, ale bol proti Masakiho KK. Iveyho "fan club" to znášal oveľa horšie ako Phil samotný. Flop 883 žiadnu zmenu nepriniesol, ale keď na turn prisla Q ,tak Iveyho fanúšikovia kričali ako futbalový hooligans. River však priniesol K a Ivey tak ostal zdevastovaný s 1,400 chipmi. O pár rúk na to vypadol. Spolu s Philom sa s turnjom rozlúčili aj Doyle Brunson, Chris Ferguson, Freddy Deeb, Andy Bloch, JC Tran, Jeff Shulman, Darvin Moon, Gavin Griffin, Dan Kelly, Hevad Khan, Todd Brunson, Andrew Lichtenberger, Thuy Doan, Ryan D’Angelo a niekoľko celebrít, napríklad Shannon Elizabeth, Jason Alexander, Sam Simon, Orel Hershiser, Trishelle Canatella and Jennifer Elise Cox. Samozrejme musíme spomenúť aj známych hráčov ktorým sa zatiaľ darí, medzi nich patria Jon Van Fleet (295k), Vanessa Selbst (265k), Brynn Kenney (260k), JJ Liu, Phil Galfond, David Benyamine, Allen Cunningham, Bernard Lee a Steve Billirakis. S priemerným stackom sú stále v hre Vanessa Rousso (104k), Gavin Smith, Barry Greenstein a David Chiu,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod exit_2 11 Júl 2010 17:04

No Peto Jesko odohral nasledovnu hru... Osobne absolutne nechapem ako moze niekto toto callovat s A high, ale mozno som len ja taky slaby hrac :D

Hra z main eventu. Jesko mal 57k chipov. Super asi 65k. Blindy 250/500 ante 50. Typek otvoril z D-2 na 1300. Foldy. Jesko na malom blinde reraise 4000. Chlapik call. Flop 2,2,4. Dva cluby. Jesko bet 4000, chlapik call. Turn 5clubova. Jesko bet 10000, chlapik call. River zase 5. Jesko bet 20000. Chlapik call.
Chlapik ma AJ. Jesko muckol.

Predpokladam ze Peto mal asi nieco ako KQ alebo KJ. To nie je podstatne. Tie call na A high boli hrozne. Ako on to asi callol preto lebo to bolo 2x parovane. A modlil sa, ze Peto ma tiez iba A high, ale ved ho bil hocijaky maly par. Ja nechapem ako moze niekto skoro cely stack odhadzat na A high.
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod 7castle 11 Júl 2010 18:15

exit_2 napísal:Predpokladam ze Peto mal asi nieco ako KQ alebo KJ. To nie je podstatne. Tie call na A high boli hrozne. Ako on to asi callol preto lebo to bolo 2x parovane. A modlil sa, ze Peto ma tiez iba A high, ale ved ho bil hocijaky maly par. Ja nechapem ako moze niekto skoro cely stack odhadzat na A high.


Hmm, ja nejdem riesit ani jedneho ani druheho, to co si napisal je malo, netusim ako hrali, ci bola historia, etc. Iste je len to, ze ten Ahigh tipek mohol byt totalny donk, ale mohol byt aj vyborny hrac.

Pises ze ho bil aj hocijaky maly par. Isto, ale moze mat PJ maly par? Mi chces povedat ze PJ bude reraisovat 77 z SB (ked to moze nadherne setminovat) a potom to bude 3 barrelovat na hentakom boarde? To je proste kravina. Si uvedom ze PJova lajna reprezentuje totalny monster, ktory na tomto boarde defacto NEEXISTUJE (mozno haluzna farba alebo AA), takze bud je PJ schopny brutal thin value betovat AA-JJ, alebo, co je OVELA pravdepodobnejsie, 4bareluje cisty air. Ten river call je vo vakuu uplny standard, len na to treba gule (viem o tom svoje, ze Blizzy :D )
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod riki69 11 Júl 2010 18:30

podla abanana mal PJ K3, na turne OESD+FD.
Potom pf to bol 3bet bluff, flop cbet, turn semi-bluff a na rivri uz bol taky velky pot, ze si betol svoju missnutu draw a super to asi spravne precital. Ta 5 nedoplnila ziadnu draw a on mal 2 pary s top kickerom.
riki69
 
Príspevky: 137
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 2 krát/2 krát
Karma: 1

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod exit_2 12 Júl 2010 04:51

No Peto pisal, ze ten clovek bol asi najlepsi hrac na stole a ze mal nejaky tell na neho. Aky, tak to nespecifikoval. Sam by som bol zvedavy.
No a skoda, ze sa vybral zrovna s K3.
Inak podla nechcem sa hadat 7castle, ale rovnako ako Peto zahral, tak sa podla mna hraju 1010, JJ, QQ, KK, AA. Dokonca teoreticky moze niekto tak zahrat aj 77, 88, 99. To uz je samozrejme na hrane, ale flop na to prisiel a dokonca aj turn a river. Cize bez nejakeho tell callovat s A high ked vlastne idem commitnut skoro 2/3 stacku sa mi zda trosku divne. Ved na co preboha riskovat takyto move s A high, ked mozem na flope alebo pripadne turne pohodlne zahodit kedze ma netrafilo a vobec som az tak neohrozil svoj stack? Jednu vec neviem, ci ten chlapik mal tiez FD. To by este teoreticky davalo zmysel. Pretoze sa dost commitol a na river hero call.
exit_2
 
Príspevky: 29
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod Ivo 12 Júl 2010 10:14

Dajú sa akceptovať všetky vaše názory, podstatné je ale to, že s K3o pri 100 BB na raisnutom boarde nemám čo hľadať a akurát sa tak dostanem do pekných sračiek. A tam to aj skončilo.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod 7castle 12 Júl 2010 13:03

exit_2 napísal:No Peto pisal, ze ten clovek bol asi najlepsi hrac na stole a ze mal nejaky tell na neho. Aky, tak to nespecifikoval. Sam by som bol zvedavy.
.


Vidis to je presne ono, v skutocnosti je to imo presne takto, chlapik nebol donk ale bol dobry, proste mu ten 3barrel nesedel, resp. mu sedel ovela viac na K3o ci T8s type hand ako bluff ako na monster typu AA.

exit_2 napísal:Dokonca teoreticky moze niekto tak zahrat aj 77, 88, 99. To uz je samozrejme na hrane, ale flop na to prisiel a dokonca aj turn a river.


Este raz, hrat takto 77 je kravina, to zahra 1% hracov, mi povedz co horsie so 77 cakas ze ti super zavola na takomto boarde? 4barrelovat 77 je taka brutal thin value ze to nespravi takmer nikto, a ak ano, tak to je zaroven VZDY hrac ktoreho vyznamnu cast range tvoria bluffy.

exit_2 napísal:Cize bez nejakeho tell callovat s A high ked vlastne idem commitnut skoro 2/3 stacku sa mi zda trosku divne. Ved na co preboha riskovat takyto move s A high, ked mozem na flope alebo pripadne turne pohodlne zahodit kedze ma netrafilo a vobec som az tak neohrozil svoj stack?


No len s takymto uvazovanim sa clovek daleko nedostane imo, "naco callovat ked mozes zhodit". Kym budu dobri hraci 3betovat K3o musia lepsi hraci callovat s Ahigh. A ver mi ze o tom nieco viem, myslim ze som slovensky rekorder v hero callovani v live turnajoch s BI 300e+ :D Akurat smola je ze posledne 4 pokusy mali superi fullhousy a quads, a nie K3o :lol2:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod D21 12 Júl 2010 16:31

tieto hero cally by som zakázal...nechápem ako niekto môže dorovnať A high .. ked ho bije celý board! potom nech sa nečudujete či vám vypadnutie z turnaja stojí zato!
D21
 
Príspevky: 144
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: 0

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod Kojakk 12 Júl 2010 17:33

[quote="exit_2"]No Peto Jesko odohral nasledovnu hru... Osobne absolutne nechapem ako moze niekto toto callovat s A high, ale mozno som len ja taky slaby hrac :D

Hra z main eventu. Jesko mal 57k chipov. Super asi 65k. Blindy 250/500 ante 50. Typek otvoril z D-2 na 1300. Foldy. Jesko na malom blinde reraise 4000. Chlapik call. Flop 2,2,4. Dva cluby. Jesko bet 4000, chlapik call. Turn 5clubova. Jesko bet 10000, chlapik call. River zase 5. Jesko bet 20000. Chlapik call.
Chlapik ma AJ. Jesko muckol.

Predpokladam ze Peto mal asi nieco ako KQ alebo KJ. To nie je podstatne. Tie call na A high boli hrozne. Ako on to asi callol preto lebo to bolo 2x parovane. A modlil sa, ze Peto ma tiez iba A high, ale ved ho bil hocijaky maly par. Ja nechapem ako moze niekto skoro cely stack odhadzat na A high.[/quot

By ste neverili, že koľko slabých hráčov tam hrá...
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: WSOP Main Event - Deň 2b

Odoslaťod Kojakk 12 Júl 2010 17:42

Ivo napísal:Dajú sa akceptovať všetky vaše názory, podstatné je ale to, že s K3o pri 100 BB na raisnutom boarde nemám čo hľadať a akurát sa tak dostanem do pekných sračiek. A tam to aj skončilo.


Presne tak ako vravíš Ivo. PJ to zahral akoby nemal dosť času pri 2 hodinových leveloch a stacku 50K a blindoch 500 počkať si na lepšiu situáciu ako s K3 reraisovať na SB...
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!