Kimberly Lansing: Jsem zpět a lepší

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Kimberly Lansing: Jsem zpět a lepší

Odoslaťod admin 17 Júl 2010 18:52

Diskusia k článku: Kimberly Lansing: Jsem zpět a lepší

V zámoří v minulých dnech odstartovala v pozadí World Series of Poker její menší „konkurence.“ Série World Poker Tour má před sebou devátou sezonu. Hlavním tahákem, kromě skvělého pokeru a věhlasných jmen, by měla být okouzlující Kimberly Lansing. Moderátorka a známá televizní tvář se do WPT vrací po tříleté odmlce a má pomoci k lepší televizní show. Při pohledu na její skvostný vzhled je nutno podotknout, že krok je to více než chytrý. Jak se na další ročník oblíbeného turnaje těší sama Kimberly Lansing?

Co vás přivedlo zpátky do série World Poker Tour, kde jste na-posledy působila v roce 2006?
Lidé okolo WPT toužili potom, celou show předělat. Změnit. Celý mediální obrat by měl být více dynamický. Myslím si, že můj návrat je správný, protože během sezony 2006 jsem poznala spoustu hráčů a navázala s nimi mnoho přátelství. Vzpomínám na to ráda. Jsem zpět a lepší.

A na co se tedy u televizních přenosů, které budete moderovat, můžeme těšit?

Především na skvělé rozhovory s hráči samotnými. Budeme se snažit, dát divákům představu o tom, co se děje ve všech dnech až do samotného finálového stolu.

WPT od vašeho odchodu prošla zajímavým a celkem velkým vývojem. Pociťujete po návratu změny?

Samozřejmě změny jsou viditelné. Existuje ovšem hodně lidí, se kterými jsem tu...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Kimberly Lansing: Jsem zpět a lepší

Odoslaťod popoBA 17 Júl 2010 21:19

"Finálový stůl budu mít přímo za zády, takže hra se bude odehrávat přímo za mými zády" :ROFL:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!