Dočkáme se listopadového zpěvu Jasona Sentiho v Las Vegas?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Dočkáme se listopadového zpěvu Jasona Sentiho v Las Vegas?

Odoslaťod admin 20 Júl 2010 20:32

Diskusia k článku: Dočkáme se listopadového zpěvu Jasona Sentiho v Las Vegas?

Až devátého listopadu zasedne k finálovému stolu WSOP 2010 Main Eventu, bude mu náležet pozice short stacku. Přesto má Jason Senti, populární instruktor na Bluefire Poker a profi pokerový hráč, ze své účasti mezi vyvolenou devítkou velkou radost. Aby ne. Dostat se na jednu z židlí tohoto stolu, je snem každého pokerové hráče. „Je to skvělý pocit,“ prozradil pro pokerová média „PBJaxx.“

Před sebou bude mít pouhých 7,630,000 v žetonech. Chipleader Jonathan Duhamel jich uvidí 65,980,000. Opravdu velikánský rozdíl. Radost to Jasonu Sentimu ale nekazí. Už úspěšné tažení za vysněnou metou v něm zanechalo příjemné pocity.

„Hrál jsem úžasně a i tak se cítím. Nemohlo to pro mě dopadnout lépe. Cítil jsem, že jdu po správné cestě. Užívám si to,“ nechal se po svém zřejmě největším výsledku kariéry slyšet domácí hráč.

Senti je v pokerovém online světě znám pod přezdívkou „PBJaxx.“ Je Heads-Up a Short-Handed expertem. Na poker se dal před sedmi lety, kdy se přestěhoval do Minnesoty. Nudné večery, kdy nevěděl, co dělat, vyměnil za poker.
Udělal dobře. „Začátky byly opravdu těžké. Ale tím si určitě prošel každý hráč. Stejně jako já,“ svěřil Senti.

Jeho šance na výhru celého Main Eventu WSOP 2010 jsou při pohledu chipcountu nejmenší, přesto by mohl překvapit. A pokud vyhraje,...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Dočkáme se listopadového zpěvu Jasona Sentiho v Las Vegas?

Odoslaťod popoBA 20 Júl 2010 21:16

budete takto predstavovat celu novembrovu deviatku?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Dočkáme se listopadového zpěvu Jasona Sentiho v Las Vegas?

Odoslaťod dzejkej 20 Júl 2010 22:12

Tomuto fesakovi fandim z novembrovej zostavy najviac, len skoda, ze je zrovna short.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!