Už v nedeľu privátny freeroll o 35 miesteniek!

Diskusia o starých akciách pokrových herní.

Re: Už v nedeľu privátny freeroll o 35 miesteniek!

Odoslaťod vlade 21 Júl 2010 11:56

Elerox napísal:otazka - do PS som sa registroval cez link na vasom webe (ale nic som nedepositoval), body som nahral urcite (aj niekolkonasobne viac), ale ked sa chcem regnut do toho turnaja, tak mi pise, ze nemam ticket ... -> ?


Tie tickety prideluju oni automaticky, my s tym nic nemame, akurat mozem preverit od manazera ze kde je problem ked mi posles tvoj nick na PS, mozes cez SS alebo mailom (support@pokerportal.sk)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Už v nedeľu privátny freeroll o 35 miesteniek!

Odoslaťod vlade 21 Júl 2010 12:01

JimWalker napísal:Kamos dnes vlozil vklad do Poker Star..ale nechcelo mu zobrat bonusovy kod PPSK15. V com moze byt problem?


Skus mi poslat kamosov nick na stars, poslem manazerovi ze ci sa s tym neda nieco spravit...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Už v nedeľu privátny freeroll o 35 miesteniek!

Odoslaťod 0x 21 Júl 2010 13:44

Tak v dnesnim turnaji je kolem 20ti lidi, takze to vypada, ze se zase nic nebude hrat.
K cemu pak tyhle akce jsou? (myslim to v dobrym). Ten minimalni pocet 50ti hracu je spatnej.

EDIT: Beru zpet, uz tam je nastaveny minimum 15ti hracu. Díky za super akci :-)
Obrázok používateľa
0x
 
Príspevky: 167
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Už v nedeľu privátny freeroll o 35 miesteniek!

Odoslaťod vlade 21 Júl 2010 13:55

0x napísal:Tak v dnesnim turnaji je kolem 20ti lidi, takze to vypada, ze se zase nic nebude hrat.
K cemu pak tyhle akce jsou? (myslim to v dobrym). Ten minimalni pocet 50ti hracu je spatnej.

EDIT: Beru zpet, uz tam je nastaveny minimum 15ti hracu. Díky za super akci :-)


:good: presne tak, je to zmenene, aby sa turnaj urcite odohral. GL!
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Už v nedeľu privátny freeroll o 35 miesteniek!

Odoslaťod JoeyRD 21 Júl 2010 15:05

ten frerrol o 35 vstupeniek na Turbo Takedown splnil som podmienky a vstupenku nemam :
som registrovany preklikom cez pokerportal v minulosti som hral turnaj vylucne pre hracov PP nahral som aj viac ako 50 FPP od 1 do 15 jula. fakt nechapem ... Vlade poslem ti nick ss ked tak skus neco zistit aj o mne dikec :D
JoeyRD
 
Príspevky: 48
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Predchádzajúca

Naspäť na Akcie poker herní

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!