Nezdá se mi to? říká o svém unikátním kousku Jordan „Jymaste

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Nezdá se mi to? říká o svém unikátním kousku Jordan „Jymaste

Odoslaťod admin 05 Aug 2010 15:52

Diskusia k článku: Nezdá se mi to? říká o svém unikátním kousku Jordan „Jymaster11“ Young

Takovéhle představení svět pokeru už dlouho nezažil a možné že ani dlouho nezažije. Jordan „Jymaster11“ Young vyhrál Full Tilt Sunday Brawl a odnesl si $104,951. Jenže to mu nestačilo a v následném Full Tilt Sunday $750,000 Guarantee se radoval znovu a získal $132,787.50. Celková bilance? Výhra $237,738.50 a 6049 vyřazených hráčů v obou turnajích. Unikátní kousek. Jaké pocity má pokerový borec? Svěřil se v rozhovoru pro PokerNews.

Musí to být fantastický pocit, něco takového dokázat?


Za poslední rok jsem se snažil každou neděli v obou těchto turnajích dostat na finálový stůl a nikdy jsem se nedostal daleko. Takže vyhrát oba dva turnaje v jeden den je pro mě prostě k neuvěření. Jsem pořád ještě trochu v šoku, ale pomalu si začínám uvědomovat, že to co se mi v neděli povedlo, bude mít šanci zopakovat pouze málokdo.

Jak začínaly tvoje první pokerové krůčky?
Hraju profesionálně poslední dva roky, nicméně nebyla to rozhodně žádná procházka růžovým sadem. Třikrát jsem nechal školu. Já tu hru tak strašně miloval, že jsem si musel věřit, že to dokážu.

Za co vděčíš tak skvělému výsledku, který jsi nedávno předvedl?

Je to tím, že prostě poker miluju a užívám si každý boží den. Zastávám názor, že čím víc hraješ, tím lepší jsi. V životě jsem nezkoušel žádnou z...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Nezdá se mi to? říká o svém unikátním kousku Jordan „Jymaste

Odoslaťod ___Mortylen___ 05 Aug 2010 17:31

Luck0r :)
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!