Hudba a poker? A proč ne!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Hudba a poker? A proč ne!

Odoslaťod admin 13 Aug 2010 14:44

Diskusia k článku: Hudba a poker? A proč ne!

Tahle symbióza je tak trochu skrytá, ale jistě si jí všimnete. Soustředění hráči u stolu a sluchátka v uších. Hudba k pokeru prostě patří. V minulých týdnech to potvrdil finský player Ziigmund v rapovém klipu. A své o tom ví i Steve Albini, hudebník, který „mastí“ poker už nějaký ten pátek.

Určitě jste zaznamenali zprávu o tom, že světlo světa spatřil finský rap klip rappera Uniikki, ve kterém hraje Ziigmund a PowerPoker (dole na fotce). Tohle spojení dosáhlo během dvou měsíců úžasných 700,000 zhlédnutí na YouTube.

Skvělý úspěch.

O hudbě by vám mohl dlouze vyprávět i Steve Albini. Hudebník, zvukový technik a pokerový hráč. V tomto roce se poprvé zúčastnil WSOP. Jak on vnímá spojení hudby a pokeru?

„Sice nemám moc času na poker, protože můj rozvrh je dosti nabitý. Ale nikdy nepohrdnu šancí zahrát si buď online, nebo živé turnaje. Vždycky si říkám, když dělám muziku, že nesmím myslet na poker. Snažím se to brát jako hobby,“ konstatuje Albini.

Jak s pokerem vůbec začínal?

„V mojí rodině se vždycky hrály karty. I když rekreačně. Můj otec byl mistr na Bridže. Poker jsem začal hrát už na střední škole. Můj zájem o tuhle hru vzrostl ve chvíli, kdy dokončil výstavbu ateliéru (Elektronic Audio Chicago). Měl jsem více času se tomu věnovat,“ prozrazuje šikovný hráč, který...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Hudba a poker? A proč ne!

Odoslaťod popoBA 13 Aug 2010 15:17

"soustředění hráči u stolu a sluchátka v uších. Hudba k pokeru prostě patří."

no jo az nato ze tak 90 percent hracov nema nic pustene :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!