Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod admin 17 Aug 2010 13:27

Diskusia k článku: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Počas predošlého víkendu sa odohral ďalší zo série DOXXbet Poker Tour turnajov. Bol v poradí už štvrtý a pomaly, ale isto sa nám kryštalizuje 36 bojovníkov, ktorí si 12.12.2010 zahrajú finálový freeroll o 10,000 EUR v Bratislavskom Golden Vegas. Ten, kto nevie o čo ide, tomu pripomenieme, že každý zo série turnajov je bodovaný a najlepších 36 hráčov z konečného poradia si zahrá freeroll o 10,000 EUR + víťaz celeho bodovania získa vstupenku na turnaj zo série European Masters of Poker 2011 podľa vlastného výberu (balíček zahŕňa vstupenku, ubytovanie, cestovné náklady a vreckové). Jednotlivé turnaje sa bodujú nasledovne (od prvého miesta): 100 bodov, 90, 80, 75, 70, 65, 60, 57, 54, 51, 48, 45, 42, 39, 36, 33, 30, 28, 26, 24, 22, 20, 18, 16, 14, 12, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1 bod. V doterajšom priebehu už bodovalo 117 hráčov! Viac informácií o bodovaní a finálovom freerolle nájdete v úvodnom článku o DOXXbet Poker Tour. Ďalšie turnaje spadajúce pod túto sériu sa odohrajú v termínoch: 11.9.2010, 9.10.2010, 13.11.2010 a 5.12.2010 a samozrejme vždy v Golden Vegas Bratislava. Aktuálne poradie po 4 turnaji DOXXbet Poker Tour...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod Kojakk 17 Aug 2010 14:10

Ja už naozaj neverím, že môžte byť taký debyli. :wall: :wall: :wall: Hanbím sa za to, že som vás takto nazval, ale už nemôžem inak. Už som poslal 3 maily na support Doxx Bet-u, už som to písal niekoľkokrát aj tu na Poker Portály a vyzýval na opravu, už vám to v sobotu v Hrone počas 4. podujatia avizovalo viacero hráčov a potom všetkom vy opakovane zverejníte také výsledky ako ste zasa zverejnili. Už to prosím pochopte (a inak to už nebude) že poradie tretieho turnaja bolo nasledovné:

1. Hanák 100 bodov
2. Konečný 90 bodov
3. Medveď 80
4. Dohnány 75
5. Beran 70
6. Mlčoch 65
7. Hábel 60
8. Petro 57
9. Panák 54

Vy opakovane zverejňujete poradie ktoré nejaký negramotný i..t omylom opísal v poradí ako si hráči tretieho turnaja vylosovali seat (stoličky) na final table. Seat 1 100b, seat 2 90b, seat3 80b ....... seat 9 54 bodov.
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod 016roy 17 Aug 2010 15:55

Cafko... esteze to niekto sleduje, dikes... napisem managerovi DOXXu a do PokerProduction ktora to zastresuje, nech to opravia..... mozno tam maju nejakeho hackera a ten chce hrat ten zaverecny freeroll :).... potom, ked to poslu, to opravime... este raz dikes za info
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod Kojakk 17 Aug 2010 16:07

016roy napísal:Cafko... esteze to niekto sleduje, dikes... napisem managerovi DOXXu a do PokerProduction ktora to zastresuje, nech to opravia..... mozno tam maju nejakeho hackera a ten chce hrat ten zaverecny freeroll :).... potom, ked to poslu, to opravime... este raz dikes za info


Konečne, konečne sa toho niekto chytil :Yahoo!: Už som z toho na nervy. Riešim to poradie s tymi Doxxákmi už aspoň dva týždne, keďže predtým tam boli aj iné chyby. Nikam som sa však nedopracoval. Každý sa tam tvrári tak že oni vlastne tie výsledky ani nepoznajú. Roy, ešte raz díky za tvoju intervenciu v tejto veci. :poklona:
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod producent77 17 Aug 2010 16:40

Chyba v poradi byla na strane zpracovatele vysledku. Zastupce spolecnosti Poker production na 3. turnaji zadal chybne vysledky do systemu, ktery zpracova prubezne poradi serie DOXXbet Poker Tour. Prestoze bylo prubezne poradi, v prubehu cele soboty, vyveseno v Golden Vegas nikdo nas na tuto chybu neupozornil. Po precteni prispevku v teto diskusi jsem si vyhledal spravne vysledky tohoto turnaje na Pokerportalu, opravil je a opet poslal na DOXXbet a klukum z Pokerportalu.

Za chybu se omlouvame a vsechny durazne upozornim, aby si na to davali vetsi pozor a podobna chyba se uz neopakovala. Preji prima den!
producent77
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod Kojakk 17 Aug 2010 18:28

producent77 napísal:Chyba v poradi byla na strane zpracovatele vysledku. Zastupce spolecnosti Poker production na 3. turnaji zadal chybne vysledky do systemu, ktery zpracova prubezne poradi serie DOXXbet Poker Tour. Prestoze bylo prubezne poradi, v prubehu cele soboty, vyveseno v Golden Vegas nikdo nas na tuto chybu neupozornil. Po precteni prispevku v teto diskusi jsem si vyhledal spravne vysledky tohoto turnaje na Pokerportalu, opravil je a opet poslal na DOXXbet a klukum z Pokerportalu.

Za chybu se omlouvame a vsechny durazne upozornim, aby si na to davali vetsi pozor a podobna chyba se uz neopakovala. Preji prima den!


Práveže sme na to v priebehu soboty 14.8.2010 pri registrácii do turnaja upozorňovali. Ja, a počul som, že aj viaceerí iní hráči. Keď som tomu chlapíkovi pri notebooku vravel že tie vyvesené výsledky nie sú správne, tak si len niečo zamrmlal popod nos a odpinkal ma. Ale to je už teraz jedno, hlavne že sa to rieši. :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:
Kojakk
 
Príspevky: 105
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 0 krát/10 krát
Karma: 7

Re: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod 016roy 17 Aug 2010 19:03

producent77 napísal:Chyba v poradi byla na strane zpracovatele vysledku. Zastupce spolecnosti Poker production na 3. turnaji zadal chybne vysledky do systemu, ktery zpracova prubezne poradi serie DOXXbet Poker Tour. Prestoze bylo prubezne poradi, v prubehu cele soboty, vyveseno v Golden Vegas nikdo nas na tuto chybu neupozornil. Po precteni prispevku v teto diskusi jsem si vyhledal spravne vysledky tohoto turnaje na Pokerportalu, opravil je a opet poslal na DOXXbet a klukum z Pokerportalu.

Za chybu se omlouvame a vsechny durazne upozornim, aby si na to davali vetsi pozor a podobna chyba se uz neopakovala. Preji prima den!


Dakujem. Potvrdzujem, ze mi to bolo dorucene skor ako som stihol napisat na patricne miesta. Takze vyriesene. Dufam, ze teraz som zas pre zmenu nespravil chybu ja, lebo jednym okom kukam na sportove noviny :)
016roy
 
Príspevky: 368
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 10 krát/39 krát
Karma: 3

Re: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod producent77 17 Aug 2010 19:28

Kojakk napísal:
producent77 napísal:Chyba v poradi byla na strane zpracovatele vysledku. Zastupce spolecnosti Poker production na 3. turnaji zadal chybne vysledky do systemu, ktery zpracova prubezne poradi serie DOXXbet Poker Tour. Prestoze bylo prubezne poradi, v prubehu cele soboty, vyveseno v Golden Vegas nikdo nas na tuto chybu neupozornil. Po precteni prispevku v teto diskusi jsem si vyhledal spravne vysledky tohoto turnaje na Pokerportalu, opravil je a opet poslal na DOXXbet a klukum z Pokerportalu.

Za chybu se omlouvame a vsechny durazne upozornim, aby si na to davali vetsi pozor a podobna chyba se uz neopakovala. Preji prima den!


Práveže sme na to v priebehu soboty 14.8.2010 pri registrácii do turnaja upozorňovali. Ja, a počul som, že aj viaceerí iní hráči. Keď som tomu chlapíkovi pri notebooku vravel že tie vyvesené výsledky nie sú správne, tak si len niečo zamrmlal popod nos a odpinkal ma. Ale to je už teraz jedno, hlavne že sa to rieši. :Yahoo!: :Yahoo!: :Yahoo!:


Ten chlapik pri notebooku jsme byl ja, a pokud jste mi to rikali, kdyz bylo ve fronte 20 lidi a ja nekoho registroval, tak jsem to opravdu nevnimal :-).
producent77
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Aktuálne poradie DOXXbet Poker Tour po 4 turnaji

Odoslaťod Ivo 18 Aug 2010 08:41

Inak Démon klobúk dolu ! 4 účasti, 3x FT.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 30 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!