Full Tilt Poker byl můj favorit od začátku, říká ke svému no

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Full Tilt Poker byl můj favorit od začátku, říká ke svému no

Odoslaťod admin 09 Sep 2010 23:12

Diskusia k článku: Full Tilt Poker byl můj favorit od začátku, říká ke svému novému „angažmá“ Martin Kabrhel

Stal se teprve druhým českým pokerovým hráčem, který podepsal profesionální kontrakt s on-line pokerovou hernou. Díky jeho úspěchům na EPT a dalších turnajích se není čemu divit. Už na zářijovém dílu České Pokerové Tour tak Martin Kabrhel oblékal barvy Full Tilt pokeru. Exkluzivně pro náš server popsal první pocity ze svého skvělého úspěchu.

Co pro vás spojení Martin Kabrhel a Full Tilt Poker znamená?
Znamená to pro mě určitý závazek a určité vyvrcholení mého snažení v pokeru. Je to určitý mezník. Vnímám to velmi pozitivně. Je to spojení, doufám mého dobrého jména a dobrého jména Full Tilt Pokeru.

Cítíte, že tento svazek, je pro vás odměnou za poslední úspěchy, kterých jste dosáhl?
Zkrátka to takhle v tomto byznysu funguje. Mohou být talentovaní a dobří hráči na světě, ti ale nemají takové štěstí, protože se výrazných výsledků nedočkají. Pokud člověk má výrazné turnajové úspěchy hlavně v těch živějších turnajích, tak je to samozřejmě vidět. A když se někomu podaří něco, co se podařilo mně, když jsem v krátkou dobu vyhrál čtyři relativně velké turnaje, což je unikátní bilance, tak je pak jasné, že je to marketingově hodně zajímavá věc.

Popište, jak celé vaše nové angažmá vlastně vznikalo?
Vyjednávání začala už poměrně dávno. Je to v řádu...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Full Tilt Poker byl můj favorit od začátku, říká ke svému no

Odoslaťod ___Mortylen___ 10 Sep 2010 08:40

Great success!
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Full Tilt Poker byl můj favorit od začátku, říká ke svému no

Odoslaťod MatthewSVk 10 Sep 2010 14:54

Nice hand :good:

Za tento príspevok od MatthewSVk poďakovali :
korki
Obrázok používateľa
MatthewSVk
 
Príspevky: 9
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 4 krát/5 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!