lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod APminer 24 Sep 2010 00:19

yegon napísal:este si zahram nejaky side event

:gl:
PS: nejaky 1€ zetonik do sbirky .. DIKY ... :angel: zaplatim vajcovym nekde v BA ... 8-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod looserSR 24 Sep 2010 13:43

mas stale to cislo konciace na 230 ? som ti volal dnes a nedvihas, reku ked uz si v barce, tak skocime na drink :beer:
looserSR
 
Príspevky: 55
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/2 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 24 Sep 2010 20:42

7castle napísal:No nic moc clovece, ale mozes byt kludny, nemas si co vycitat...

Aj ked to AA sa urcite dalo foldnut, viem ze by som to nespravil ale v tejto situacii si good tak v 5% max imo, vzdy ma 22, 33 alebo random T :(

Kvoli tomuto je dobre ist za pokrom niekam na Maltu, ked vypadnes si na dovolenke ;)


22,33 by v pozicii slowplayoval az za hrob

v tej situacii som si myslel ze je to Tx alebo nejaky par, nemohol som vylucit ani nieco ako 99 a samozrejme JJ,QQ by bolo std

tú handu by som instafistpump calloval nebyt jednej veci, ktora znamenala ze moznost ze ma Tx je mierne vyssia nez obvykle (teda vyssia nez 0 lebo za normalnych okolnosti necakam taky pf call ani od uplneho morona a tento typek dokazal foldnut flush na river raise na sparovanom boarde cize nejaky kredit som mu daval)

on totiz prvotny call spravil v tom ze je to len single raise od UTG, moj 3bet si nevsimol, ked ho na to diler upozornil tak insta bez rozmyslania doplatil ze jasne OK - to znamena ze sanca ze ma Tx je vyssia nez ked by dorovnaval vedome 3bet ale aj tak som si myslel ze nedorovna tych 1000 po tom co tam dal 300 s uplne hocicim (zjavne som sa mylil) lebo UTG sa mal este vyjadrovat

dalo sa to asi foldnut ale nevedel som o nom este tolko aby to bol easy fold a ked som videl ze mi ostane este 50BB tak som si povedal ze s tym sa da v pohode hrat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 27 Sep 2010 18:04

tak uz som doma, hral som este side event 550E, bolo okolo 140 ludi, drzal som sa ako tak dobre i ked zo zaciatku som absolutne nemal co hrat, potom prisli 3 handy tesne po sebe ktore som vyhral, jedna bol 3bet so 69s na ktore super foldol, hned dalsia prislo AK zase som 3betol, flop 684 sme checkli (bol som IP) a na A turne som betom stiahol pot, o dve ruky neskor som cc AQo v pozicii a betom na flope som zobral pot ked sme ani jeden nic netrafili.

Potom bohuzial prisli zle casy, sranda handa bola ked CO poslal 10BB a ja na BTN so 40BB stackom som repushol AK, SB sa krutil ako cervik na haciku a foldol - neskor mi povedal JJ, BB tiez bol dost namakko a tiez s tazkym srdcom foldol. Klasika proti JT som nemal sancu a superovi prisiel J napriek tomu ze bol v decku len jeden. Tak som sa dostal spat na starting stack.

Jedina handa, nad ktorou som musel rozmyslat bola ked chalanisko na HJ s 14-15BB stackom open raisol na 2,5BB a za nim weak hrac call a ja som na BTN nasiel ATo. Za normalnych okolnosti by som to repushoval ale HJ hral dost tight dovtedy, a bol to mlady chalan ktory vyzeral ze vie co robi. Nevedel som sa za svet rozhodnut ci je to typ ktory tu bude veci ako 66 pushovat a raisovat bude silnejsie handy a tiez ci je schopny na push foldnut alebo hra len silnejsie handy. Videl som ho uz predtym repushovat tak som usudil ze lepsi bude fold ale nie som si tym spatne uplne isty.

Blindy stupali a ja som sa zdoubloval ked som presne v tej istej situacii ako som opisal vyssie, proti tym istym hracom squeezoval (HJ z minulej handy mal ale uz velky stack a teraz sedel na CO a ja na SB cize jeho opening range bola urcite sirsia). Poslal som do boja asi 17BB s TT a on ma snapol s otazkou ci som squeezoval a ukazal A8o.

Mal som problem nejakym sposobom zveladit stack, moje 3 pokusy o kradez blindov skoncili minraisom mojho cbetu a ukazanim superovho TPNK po tom co som foldol. Posledna perla ktora ma zase odstrelila pod 20BB bol moj raise s K5s na CO, BB call a na flope 568r opat minraise mojho cbetu, foldujem a villain hrdo ukazuje 97o flopnutu straight.

Prebijal som sa s tym malym stackom ako sa dalo, nejake chipy som ziskal repushmi az som z MP poslal z prvej 19BB allin s 88 (std raisovat sa nedalo lebo OOP hrat 3way pot po flope som s takouto handou skutocne nemal chut) BTN nasiel QQ a GG.

Tomas vyletel chvilku po mne na nejakom "balls to the wall" bluffe.

Turisticka cast bola super, pocasie krasne, dalo sa aj kupat v mori. Report s fotkami spisem.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 28 Sep 2010 22:42

uz to vyzeralo zle ale nejak som to dostrachal :)

unibet3.jpg
unibet3.jpg (156.32 ) Zobrazená 2681 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod haman 28 Sep 2010 23:09

yegon napísal:uz to vyzeralo zle ale nejak som to dostrachal :)

zas do Spanielska :lol2:
congrats!
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 28 Sep 2010 23:48

LOL! Gratz! :D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod eraserSK 29 Sep 2010 08:06

gratulujeem ;)

Vcera som vecer hral iba 5000 Gtd tak som si teba pustil na P****Stars a hudbu aby som sa nenudil. Tak ma mrzelo ze dako si nevedel uflipovat nic. Hlavne ten 22$ 1R1A vyzeral dobre, mal si pekny stack.
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod cercerBTSSK 29 Sep 2010 15:42

pjekne, tie kvaldy sa na Teba nejak lepia :D
Ja som predvcerom bol jednu dobu prvy na PS na 150 USD/45 000 USD guaranteed, 430 hracov a aj na 5 USD Turbo 25 000 guaranteed, 2500 hracov.
Blbe je ze ku koncu mi odisla connection, takze ma na tom vacsom turnaji odblindovalo a skoncil som sice na FT, ale iba osmy. 1 250 USD. Ten druhy turnaj nakoniec 48 miesto.
Si viete predstavit aku som mal "radost" z T-comu.
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Sep 2010 15:46

pripravenym stastie praje :) ja mam pre tieto pripady pripojenie aj cez mobil + notebook a ked idem hrat turnaje tak oboje davam na nabijacky

vacsinou u mna je problem s vypadavanim elektriny a nie t-comu takze som prave doobjednal aj UPSky a popri tom aj novy komp lebo ten co mam teraz nejak chradne aj ked ma len pol roka, musim ale povedat ze haproval od zaciatku tak pojde het
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!