Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Odoslaťod admin 29 Sep 2010 06:52

Diskusia k článku: Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poker Clube Bratislava

Cubicon Poker Club Bratislava poriada otvárací turnaj s garanciou na výhry €5,000 a buy-inom iba €50 už tento piatok a vy môžete vďaka našej súťaži získať voľnú vstupenku! Okrem víťaza získajú aj ďalší traja v poradí vecné ceny. Keďže turnaj sa hrá už tento piatok, súťaž potrvá do štvrtku 11:00. Stačí odpovedať na 2 otázky! Ako sme vás prednedávnom informovali v článku o Cubicon Poker Club tu, v Bratislave sa rozbieha ďalší pokrový klub na adrese: Obchodné centrum CUBICON (2. Poschodie), Staré Grunty 24, Bratislava. V prípade ak máte nejaké otázky na klub, tak ich môžete kontaktovať na tel. č.: +421-911-282871, prípadne emailom na cubicon.poker.club@gmail.com. Ich internetovú je: www.cubiconclub.sk.
Súťaž o vstupenku na otvárací turnaj Cubicon Poker Clubu, tričko od Cubicon Poker Clubu a 2 tričká od PokerPortal.sk. Podmienky súťaže sú veľmi jednoduché. Stačí odpovedať na 2 otázky, ktoré nájdete tu. Ak chcete na ne odpovedať, musíte byť na našej stránke zaregistrovaní. Štvrtok o 11:00 súťaž ukončíme a o 13:00 zverejníme konečné výsledky v krátkych...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Odoslaťod eraserSK 29 Sep 2010 08:16

tak pani kto tam bol, aky je ten napis na damskom wc. NEviem preco ale aj ked som tam nebol by som povedal pokermaniacky :D alebo damy. Mam to 50/50
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Odoslaťod cubicon 29 Sep 2010 08:38

:P no asi sa budes musiet prist presvedcit osobne 8-) napriklad na dnesny turnaj Buyin 10€ +1rb+addon, kde do prizepoolu klub pridava pre vitaza vstupenku v hodnote 50€ na piatkovy turnaj :gl: Zistis spravnu odpoved plus trafis turnaj :poklona: a zvysis svoje sance na uspech v piatkovom turnaji
cubicon
 
Príspevky: 6
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Odoslaťod eraserSK 29 Sep 2010 09:05

Ahoj cubicon,

celkom sa mi ten napad paci :) Na webe ale mate napisane 2xRb + 1 A. Viac by sa mi pacilo 1rb ako si napisal tu do chatu. Ktora info je spravna? thx
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Odoslaťod cubicon 29 Sep 2010 12:27

:o :wall: dakujeme za upozornenie. Dnes sa bude hrat turnaj len s jednym rebuyom:) takze buyin 10€+1rb+addon.
:Bravo: tlieskam to viete, my sa uz vsetci tesime na CUBICON GRAND v piatok kde su 2 x rebuy a chybycka sa "vbloudila"a POZOR!!! Teste sa na skutocne pokrove mena z CR... Viac sa dozviete zajtra:) :poklona:
cubicon
 
Príspevky: 6
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Odoslaťod sry4that 30 Sep 2010 17:36

jak to že som to nevyhral ? this is rigged :evil:
sry4that
 
Príspevky: 137
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 38 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Odoslaťod cubicon 30 Sep 2010 19:32

ani moj brat nevyhral, je to rigged :evil: hahaha
cubicon
 
Príspevky: 6
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Súťaž o vstupenku na €5,000 guaranteed turnaj v Cubicon Poke

Odoslaťod cubicon 30 Sep 2010 19:39

a avizovaní hostia na zajtrajsi turnaj " Na zajtrajší otvárací turnaj do Cubicon Poker Clubu zavíta minulotýždnový víťaz P****Stars Prague Open Oldo Šiml so svojím kamarátom Pavlem Hudečkom (2.miesto na P****Stars Prague Open).

Borci z Plzne si minulý víkend z tohto pražského turnaja odniesli spolu viac než 750.000 Kč.

Oldřich Šiml zároveň drží ako jediný hráč z českej a slovenskej pokrovej komunity víťazstvo na prestížnom P****Stars turnaji SUNDAY Million ( s výhrou takmer 200. 000 USD). :good:
cubicon
 
Príspevky: 6
Založený: Sep 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 31 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!