V Golden Vegas sa odohral ďalší kvalitný turnaj

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

V Golden Vegas sa odohral ďalší kvalitný turnaj

Odoslaťod admin 05 Okt 2010 23:29

Diskusia k článku: V Golden Vegas sa odohral ďalší kvalitný turnaj

Skutočne lákavý turnaj sa odohral na začiatku Októbra v Golden Vegas. Prvú Októbrovú sobotu garantovala najväčšia pokrová herňa na Slovensku €3,000. Buy-in do turnaja bol prijatelných €30 s možnosťou jedného dokúpenia. Víťaz si nakoniec odniesol €1,103. A turnaja sa zúčastnilo 82 hráčov.

Počet žetónov bol stanovený na 6,000 / 6,000. Dĺžka blind levelu bola nastavená na 25 minút. Do turnaja sa dalo zaregistrovať počas prvých štyroch levelov.

Chrumkavá garancia €3,000 prilákala do Golden Vegas takmer všetkých domácich hráčov. Turnaj si nenechal ujsť ani posledný víťaz turnaja D0XXBet Marián Hluchý. Nechýbal ani víťaz prvého DOXXBet turnaja Igor “demon” Panák a medzi hráčmi ste mohli stretnúť aj druhého z majstrovstiev Slovenska Roberta Obrtlíka.

Začínalo sa na siedmich stoloch a po ukončení registrácií svietilo v kolonke entries číslo 82. Možnosť dokúpenia využilo 44 hráčov. Prizepool sa tak vyšplhal na krásnych €3,176. Organizátor po uzavrení registrácie oznámil hráčom, že v ďalšom turnaji Golden Vegas zdvihne garanciu o 10%.

Po prvej prestávke sa najväčšie stacky pohybovali okolo 32,000 a platených bolo prvých osem miest. Pre víťaza bolo nachystaných €1,163. Hráč na druhom mieste si mal prilepšiť sumou €698. Finálovú deviatku sme spoznali krátko po druhej hodine rannej. Final Table:Blindy...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: V Golden Vegas sa odohral ďalší kvalitný turnaj

Odoslaťod ferkan 06 Okt 2010 08:21

este som len zacal citat ten report a uz som vedel ze orbit to urcite vyhral :) gratulacia :) ale dnes je to moje
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: V Golden Vegas sa odohral ďalší kvalitný turnaj

Odoslaťod TuKE 06 Okt 2010 10:02

to si hádam grobar z tej výhry aspoň žiletky kúpi :D
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: V Golden Vegas sa odohral ďalší kvalitný turnaj

Odoslaťod KKpokerkingKK 06 Okt 2010 14:47

Never easy....
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!