lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 08 Okt 2010 23:28

po dlhej dobe som sa konecne dostal do druheho dna v live turnaji weeee :)

zaciatok bol pomalsi, snazil som sa hrat aktivne ale vacsinou to koncilo 6-way potmi a check foldom na flope. Jedina zaujimavejsia handa UTG lokal matador (aka 80/4 dead money) limp ja raise AK UTG+1, 3x call vratane limpera (boli sme 300BB deep). Flop K72r, najprv ma napadlo cbetnut malo ale potom si hovorim, neblbni este nieco inducnes a nebudes vediet co robit tak som cbetol 2/3 potu dostavam call od VSETKYCH zucastnenych na co ma napada jedine "FML" a elegantne check foldujem small blank turn ked hrac hned po mojej lavici betuje - kedze mal za sebou este 2 ludi tak som nepredpokladal ze bude protektovat nejake 99, ostava teda jedine KJ/KQ ale to zase neviem ci by valuebetoval - videl som tu ludi checkovat behind Ax na AAQ3 boarde a len dorovnat river - ak by som dorovnal tak som OOP na riveri a showdown by ma stal 2/3 stacku tak som vystupil zalacno.

prve 4 levely som sa potacal okolo starting stacku az pred koncom som vyhral nejake chipy po akcii (150/300 blinds) UTG raise na 1000, 2x call a ja na SB AKo 3betujem na 4000, vsetcia fold az na button ktory bol short a poslal tam svoje 66 - river K.

do 7 levelu som siel so slusnymi 24k chipmi ale dalsie 2 levely som hral asi najviac tight poker svojho zivota :) nechtiac obv. Carddead je slabe slovo, navyse som mal ob-sedalo dolava 7BB shortstacka ktory sice hral este viac tight nez ja ale s antes v hre som vedel ze ak raisnem v neskorej pozicii take tie lepsie handy co mi chodili ako J4o tak jeho push budem musiet dorovnat, takze som tieto klenoty musel foldovat. Za tieto 2 hodiny som hral 2 ruky a obe som nakonieco foldol pred flopom. Najprv AQo UTG, UTG+2 call a UTG+3 tigh norsky hrac allin za 25BB a potom raise s druhou najlepsou handou, ktoru som za tieto 2 levely dostal Q7s v MP odmeneny 3-betom o 2 pozicie za mnou.

Do 10. levelu kedy nas presunuli na TV table som teda siel s 18k stackom pri 400/800 blindoch. Moj posledny mozny pokus o kradez blindov nevysiel a stal ma aj cbet, takze som hned spadol na 14k a cakal na reshove prilezitosti. Po lavej ruke som mal danskeho hraca, ktory reshovoval tiez pomerne casto, takze blindstealing moc do uvahy neprichadzal. Na TV table celkom ozil mlady Fin, ktoreho som videl raisenut UTG a foldnut na 9BB push za nim, takze ked z BTNu raisol do mojho BB tak K4o mi prislo ako monster a poslal som mu plnu na co on zareagoval callom s AJ ale hned flop K4K mu asi naznacil ze tudy cesta nepovede.

S novonadobudnutym stackom a doubleupom kolegu po mojej lavici (takze uz nemohol repushovat) sa mi otvorila cesta k chipom a kupodivu mi zacali chodit nejake hratelnejsie suited handy, takze som si co to nakradol. Zopar krat som 3betoval – vzdy for value obv lebo inak to neviem :) a dostal som par foldov az kym neprisielfakt seriozny cardrush odstartovany mojim QQ proti superovmu JJ, kde som vyhral nekonecny pocet ciernych 100kovych chipov, ktorych bolo tolko, ze se nedali poskladat a museli mi z nich asi polovicu (160) zamenit za vacsie.

O par ruk neskor som dorovnal allin shorta s KK a jeho K8 nemalo vela sanci a o 2 handy neskor som repushol allin s AKs proti shortovmu pushu zo skorej pozicie, hrac za mnou call co nevyzeralo moc dobre – nakonieco sme boli AK vs AK vs TT povodneho pushera a K hned na flope vsetko vyriesilo. V priebehu 2 levelov som tak skocil z 18k na 80k a bol som chipleader na stole.

V poslednom leveli som este mierne zveladil svoj stack – jedina zaujimava situacia bola ked som raisol 79s v MP a dostal call od buttonu, ktory potom raisol na 553 flope moj cbet, v pote bolo okolo 20k aj s jeho raisom a jemu ostavalo 38k behind, chvilku som zvazoval ci mu to neposlat cele do gagora ale mal som len backdoor FD a SD. Myslel som ze je slusna sanca ze bluffuje alebo to robi s niecim ako TT a bude schopny to foldnut ale nakoniec som zvolil konzervativnejsiu cestu a foldol som – ak by som mal nejaku rozumnu draw tak by ten ship bol asi auto, v pozicii sa by sa to dalo floatovat ale co uz nemusim vyhrat kazdy pot.

No uvidime teda ako sa to vyvine dalej. Mesto je inak velmi pekne, je tu krasne slnecne pocasie okolo 30 stupnov a je tu naozaj na co pozerat – turisticky reportik spravim po navrate domov tu je aspon teaser


IMG_3990.jpg
IMG_3990.jpg (106.77 ) Zobrazená 3326 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 09 Okt 2010 00:39

Fajny reportik! :gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod eraserSK 09 Okt 2010 15:11

niekto by mohol priebezne pisat ako sa dari yegonovi, bo ja som na slabom nete, nemozem to pozerat live ;(
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod haman 09 Okt 2010 15:18

eraserSK napísal:niekto by mohol priebezne pisat ako sa dari yegonovi, bo ja som na slabom nete, nemozem to pozerat live ;(

zacina sa Day 2 o 16:30, uvidime ci bude na TV table.
Blindy 1500/3000 ante 300. avg 75k. yegon ma cez 88k. 72 left. 45 platenych.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod haman 09 Okt 2010 15:29

haman napísal:uvidime ci bude na TV table.

neni tam ziadny slovak. inak 10 seats per table je.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod eraserSK 09 Okt 2010 15:33

ale ak bude v akcii tak ho mozno ukazu aj vedlajsie stoly, napr. all in ci nie?
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod haman 09 Okt 2010 15:38

eraserSK napísal:ale ak bude v akcii tak ho mozno ukazu aj vedlajsie stoly, napr. all in ci nie?

neprehadzuju na ine stoly kameru skoro vobec. na zaciatku na moment kvoli zobrazeniu ostatnych stolov, ale nie kvoli akcii.
za 20 min. uz 6 ludi vyletelo. 66 left.
Naposledy upravil haman dňa 09 Okt 2010 15:43, celkovo upravené 1 krát.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod eraserSK 09 Okt 2010 15:42

oki, vsak keby ho presadili tak napises sem, alebo keby sa daco dozvies jak sa mu vedie.
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod DevilMayCry 09 Okt 2010 16:51

yegon pri tv stole, gl chlape :gl:

EDIT: 48 left, 45 ITM

http://www.U***et.com/livestreaming/
Naposledy upravil DevilMayCry dňa 09 Okt 2010 16:59, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod popoBA 09 Okt 2010 16:55

link na stream?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!