Pokroví bratia - spoločná cesta k miliónom

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Pokroví bratia - spoločná cesta k miliónom

Odoslaťod admin 12 Okt 2010 11:06

Diskusia k článku: Pokroví bratia - spoločná cesta k miliónom

Každý príbeh o neznámom mladíkovi ktorý zbohatol hraním pokru je výnimočný. Čo však príbeh o dvoch bratoch, ktorí spoločnými silami zarobili pokrom viac ako 10 miliónov dolárov!

Momentálne patria medzi najrešpektovanejších hráčov vo svete online pokru. Starší z dvojice, Di Dang, známy pod prezývkou „Urindanger“ dokonca už dávnejšie musel presedlať z hrania NLHE HU na PLO, pretože veľmi málo súperov malo odvahu prisadnúť si k nemu za stôl. Di však potvrdil svoju supertriedu aj v tomto variante a v súčasnosti väčšina jeho zisku pochádza práve z PLO.

Druhý z bratov, Hac, hrávajúci pod prezývkou „trex313“ sa dostal do širšieho povedomia v roku 2008 po tom, čo sa ešte ako neznámy nováčik nebál postaviť veľkému Philovi Iveymu v sérii Heads-upov. Zviedli spolu doslova maratónske súboje, z ktorých „trex313“ napokon vyšiel víťazne!

„Pokroví bratia“, ako zvyknú bratov Dangovcov prezývať, začali s pokrom na univerzite vo Virgínii, kde študovali strojné inžinierstvo. Súrodenecká rivalita sa prejavila aj pri hraní a ich kariéry boli už od začiatku vzájomne poprepletané. Hac na toto obdobie spomína: "Odkedy sme začali hrať, neustále sme sa snažili jeden druhého predbehnúť. Z (Di) hral veľmi veľa a neustále stúpal, zatiaľ čo ja som vždy lietal sem a tam, kým sa mi ho podarilo...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Pokroví bratia - spoločná cesta k miliónom

Odoslaťod buschle 12 Okt 2010 11:40

moji obluneni sikmaci aj s nanonokom, na opacnej strane rebricka je vsetkych milion Nguyenovcov
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Pokroví bratia - spoločná cesta k miliónom

Odoslaťod Horsey7 12 Okt 2010 13:52

kde je story keso a horsey?
Obrázok používateľa
Horsey7
 
Príspevky: 2703
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 38 krát/68 krát
Karma: 27

Re: Pokroví bratia - spoločná cesta k miliónom

Odoslaťod dzejkej 12 Okt 2010 14:16

Horsey7 napísal:kde je story keso a horsey?


Myslim, ze dvojica, ktora dokopy mesacne odohra 300 ruk sa nepocita :D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!