Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod admin 06 Nov 2010 12:59

Diskusia k článku: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Slovenská verejnosť sa dočkala. Áno, Concord Card Club Bratislava prešiel včera oficiálnym otvorením a od dnes sa denno-denne môžete tešiť na skvelé pokrové predstavenia. A otvorenie bolo naozaj veľkolepé. Nieslo sa v znamení príjemnej atmosféry, pričom o zábavu sa staral okrem moederátorov aj zaujímavý program, na čele s pokrovým freerollom v priateľskej atmosfére, módnou prhliadkou na ktorej sa všetci prítomní páni niekoľkokrát zaľúbili :), príjemným hlasom speváčky Anita Soul, či tanečným vystúpením šarmantného dievčenského zoskupenia, pri ktorom sa muži zalúbili opäť. Pri tom všetkom bolo o návštevíkov herňe naozaj skvelo postarané kvalitným jedlom, či "nápojovým lístkom". Pred príchodom sme žiadne bližšie informácie o podujatí nemali. Keďže pred oficiálnym otvorením sa v Concorde už hrali turnaje, predpokladali sme, že vzhľadom na odozvu, nespravíme práve my "sedliakov v meste" a úplne v pohode do Card Clubu trafíme. Áno, bez problémov sme sa aj dostali na Plynárenskú 6, no vzhľadom na našu nevšímavosť a hlavne veľkú tmu a menšiu viditelnosť svetelných reklám Clubu sme nepostrehli, že ak sa chceme dostať do herne, musíme prejsť cez ohradu, ktorá počas nočných hodín nie je práve najviditelnejšie riešená. Asi kvôli spomínaným veciam sme na aute len brázdili po okolitých kruhových objazdoch, pričom nie a nie postrehnúť, kde vlastne Card Club je....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod DevilMayCry 08 Nov 2010 15:13

chlapci nejaky reportik z 25k GTD nebude ?? ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod popoBA 08 Nov 2010 15:15

mozem dat report z cashu co som hral :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod DevilMayCry 08 Nov 2010 15:25

popoba napísal:mozem dat report z cashu co som hral :D


daj popo....ale snad to nebude nieco na styl poker VPIP 20%, etylalkohol VPIP zvysnych 80% :lol2:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod popoBA 08 Nov 2010 15:29

nie,je to este vacsia šupa,hral som totiz az 10 minut potom nam zrusili stol resp prerobili z NL200 na NL500 :lol2: ale 16 evri cisty zisk nevedel som co od stastia :D
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod DevilMayCry 08 Nov 2010 15:33

popoba napísal:nie,je to este vacsia šupa,hral som totiz az 10 minut potom nam zrusili stol resp prerobili z NL200 na NL500 :lol2: ale 16 evri cisty zisk nevedel som co od stastia :D


to hravas plny buy-in nl200 live....?
tak aspon nejake "prve" dojmy hod..... ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod cercerBTSSK 08 Nov 2010 15:35

jaaaj...
to vyzera dobre-ja cash game fish by som sa potesila :D
ak to robia kazdy den - supnem sa tam
Otazka znie - chodi tam vobec niekto z VAs mimo toho turnaja, ktory tam bol, z ktoreho mimochodom neni ziadny overview..
marketing vyzera trosku inak
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod popoBA 08 Nov 2010 15:37

tak ponevieral som sa tam a ked ma prestalo bavit hrat online tak som si prisadol k stolu no.a mali na nom vsetci okolo 100e takze som dal tiez len 50BB.akurat ma nasralo ked total NIT s vpip 0 prvy kral limpol na utg ked som si nasiel na btn AA a nedostal som ho aj tak do hry :x
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod cercerBTSSK 08 Nov 2010 15:41

no tak je celkom mozne, ze ak si tak hral, tak on Ta povazoval za vacsiu nit ako Ty jeho, takze Ti foldol bez debaty
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Boli sme na otvorení Concord Card Clubu Bratislava

Odoslaťod DevilMayCry 08 Nov 2010 15:44

cercerBTSSK napísal:chodi tam vobec niekto z VAs mimo toho turnaja, ktory tam bol, z ktoreho mimochodom neni ziadny overview..
marketing vyzera trosku inak


vsak prave...jeden z najvacsich turnajov na slovensku a info nenajdes nikde.... :huh:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!