´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Palo1973 (1. časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Palo1973 (1. časť)

Odoslaťod admin 30 Nov 1999 00:00

Diskusia k článku: ´Osobnosti z Pokerportal.sk´ – rozhovor s Palo1973 (1. časť)

V našej sérii predstavovania osobností z PokerPortal.sk pokračujeme rozhovorom s dobre známym a pravidelným návštevníkom fóra, vystupujúcim pod nickom Palo1973. Jeho meno je zrejmé z jeho prezývky, čo ďalšie nám o sebe a svojej pokrovej kariére prezradil sa dočítate v nasledujúcich riadkoch. Zdravím Palo. Mohol by si sa stručne predstaviť pre tých, ktorí Ťa nepoznajú? Odkiaľ si, vek, zamestnanie, rodina?
Palo1973: Volám sa Pavel Chalupka, pochádzam zo Stredného Slovenska, ale už 11 rokov žijem vo Viedni. Som ženatý, mám 6 ročnú dcéru a čo sa týka veku, šikovnejší čitateľ si ho snáď dokáže podľa nicku spočítať aj sám :).

:) Ako si sa dostal k pokru a aké boli tvoje začiatky, koľko už hráš?
Palo1973: Poker som objavil asi pred dva a pol rokom, keď som ho zahliadol na obľúbenej TV stanici DSF. Samozrejme ma fascinovali hlavne obrovské kopy dolárov na stole, bežal totiž nejaký záznam z WSOP. Práve v tom čase som si kúpil notebook a začal sa zoznamovať s internetom. No flame please :). Pokračovanie bolo klasické, posťahovanie všetkých možných aj nemožných herní a hľadanie freerollov. V týchto som však dieru do sveta neurobil, hoci som sa snažil hrať solídne. Prelomom v mojej pokrovej kariére bolo práve objavenie Pokerportalu, a aj nemenovanej európskej stránky, ktorá ponúka štartovací kapitál $50. Práve z nich som vybudoval celý bankroll...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22176
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!