P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod TomMolivan 14 Nov 2010 15:02

Komedia napísal:takze moje pocity...Ucast dobra ..ALE !
ze zeny robia florky OK...ale aby robili taketo veci tak to som nevidel ani v najlepsej komedii...a pravidla klubu uplne mimo :bad:

prva vec:
...
druha vec:
...
tretia TOP nalozena vec:
...



LAL, máme nových kandidátov do threadu "najabsurdnejšie pokrové zmýlšanie"

Prvá je obvsly čisto chyba a neznalosť personálu, ale tie druhé dve, veď to ani nemá s pokrom nič spoločné, to je čistá urážka základov slušného správania a výchovy, a to ako u dealerov, floormanov tak aj tých hráčov čo jeden volal time a druhý za ten, ako sa to v zahraničí hovorí "angle-shooting" (za čo by mimochodom v rámci pokrovej etiky od normálneho floora mal sám dostať napomenutie či penalizáciu).
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod D21 14 Nov 2010 15:25

Komedia napísal:
D21 napísal:For Komedia:

čaves, trochu tomu pravidlu nerozumiem...

príklad 1:
Ak hráč UTG betne po flope 1000, hráč za ním reis 2000, Button Call, BB all in 3900 ... može dať potom UTG allin?
podla mna nemože..lebo další reis by mal byť min. 4000 a to BB nema.. ako to teda je?

Príklad 2:
Ak sú blindy 200-400, UTG reis 800, za ním re-reis 1200 .. takýto reis pred flopom je možný..po flope nieje možný..je to správne?

čo sa týka pravidiel všeobecne..mali by byť jednotné..a nie každý klub si určovať vlastné pravidlá...potom nech sa nečudujú, že vznikajú nezrovnalosti. To ako by napríklad vo futbale na Slovane offside platil, ale v Košiciach už nie.


Vysvetlím :) najprv aby sme sa chapali tak raise o akciu neplatí preflop pre prvý raise ...vtedy musí byť vzdy dvojnasobok BB

priklad 1: UTG bet 1k, UTG+1 raisne a tu je ta podstata (on raisol iba o 1K) lebo 1k dorovnal a zvysil o 1k cize dohromady 2k...(BTN vynechame lebo je to nepodstatna akcia) a BB dal alllin 3.9k, to znamena ze minimalny raise nato aby bola prekrocena akcia by bolo 3k. lenze dal 3.9k takze je to regular raise ( lebo UTG+1 zvysil o tisic a BB dorovnal tych 2k a navysil o dalsich 1.9k) je to proste ROZDIEL o AKCIU. cize ak mas na flope povedzme bet 1200, hrac 2 raisne na 2500 tak tretí hrac moze minimalne raisnut na sumu 2500-1200= 1300+2500=3.8k a NIE 5k ako by si vela hracov myslelo...vzorec je raise minus bet plus raise :D niesom moc clovek na vysvetlovanie ale tak snad tomu pochopis :)

priklad 2:
tento raise je mozný preflop ale aj na flope :) preco by nemal ? UTG dorovnal 400 a zvysil o 400...UTG+1 dorovnal 400 BB taktiez dorovnal navysnie o 400 a sam navysil znova o 100% akciu o dalsich 400 to plati aj na flope...

Je to proste general rule ktory by mal platit aj v hornej dolnej a ne to na turnaji 205 entries a 34k€ pp


Dik, aj ked to podla mna vela hráčov nevie...
D21
 
Príspevky: 144
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: 0

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod TomMolivan 14 Nov 2010 16:45

Dik, aj ked to podla mna vela hráčov nevie...


Každý, kto kedy hral online sa s tým musel stretnúť.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod sudden 14 Nov 2010 22:12

Komedia napísal:takze moje pocity...Ucast dobra ..ALE !
ze zeny robia florky OK...ale aby robili taketo veci tak to som nevidel ani v najlepsej komedii...a pravidla klubu uplne mimo :bad:

prva vec:
ukrajinec hovoriaci po aj pri blindoch 500/1000 raisne na 2k...zanim call a BB da allin 3300...Ukrajinec da allin korý mu neuznaju lebo allin hraca na BB neprekorcil 50% akcie ...WTF ? bullshit..chalan mimo uplne sa marne snazi im to vysvetlit nedalo sa neoblomna zena :D isla si svoje ze hrac na BB by musel mat minimalne 4k aby mohol znova Ukrajinec tocit AI

druha vec:
som shortstack na turne hram HU a chalan mi vystreli z prvej AI.premyslim 30 sekund nato mi da niekto time...vravim sak rozmyslam chvilku nemozes mi dat time...nato diler vola flora na TIME !!! vravim mu si normalny jak ho mozes volat rozmyslam 30 sekund...on nic...dojde flor (zena) ktora si neda vysvetlit ze som rozmyslal 30 sekund a pri 45min strukture mi zahlasi (mate 30 sekund aby ste sa rozholi inak bude ruka foldnuta) tak jej vravim nejsi normalna vobec...dlha struktura a date mi time po 30 sek a na 30 sek? ona nič a odpocivatala si veselo a ja som svoj time vyuzil akurat tak na nadavanie jej a foldol som...

tretia TOP nalozena vec:

po turnaji hrajem CG...na flope su dvaja HU...hrac 1 check, hrac 2 AI, hrac 1 call ( pot cca 250€ )
board vysiel JJ332
hrac co daval allin ukazal busted Ahigh flushdraw. Nato trosku opity pan otaca svoje karty ale jedna karta sa mu OCIVIDNE omylom otocila ako ich hodil face down.cize faceup mal kartu A a face down mal kartu 9.cuze uz iba z faceup esa je jasne ze je to minimalne split pre opiteho pana. nato hrac co daval allin vraví-neotocil obe karty naraz tak to znamena fold (pravidlo klubu musis otocit obe naraz inak si foldnuty) ! diler ze ano mate pravdu pan zahodil.Opity pan s nestaci cudovat tak tam vrieska a vola floora...Samozrejme dojde floorka zena a bez akehokolvek nehania si vysvetlit rozhodla situaciu ze karta je foldnuta lebo neotocil ich naraz :D bolo tam potom z toho velke halo ale nic sa neudialo

ked som to videl tak som si s hnusom odsadol od CG stolu aj ked s minusom a siel prec...inak turnaj v pohode ked som si na 15BB shortstacku pri 80 ludoch z 205 nasiel KK raisol som PF, BB call. FLOP 457r BB check, ja AI BB ze call ukazal A4...turn eso dakujem sitopen :Bravo:


bolo to dost hnusne, ze mu nechali tie karty foldnut a od pana co si to foldnutie kariet vypytal to bolo este nechutnejsie, ty si sedel niekde medzi nimi dvoma, ze ?

ja som pri tom cashovom stole bol tiez, sedel som na seate 9 pri dealerovi, teda aspon myslim, ze to bolo deviatka (predtym som sedel na osmicke, ale ochotne som si vymenil miesto s tym holohlavym panom vedla lebo 1 a 9 boli nefajciarske miesta, on sa odtial chcel presadit a ja som nanho aspon ziskal poziciu, keby mi tam nechal aj to kreslo tak by to bolo uplne nuts, tak to som sa stahoval aj so stolickou :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod TomMolivan 14 Nov 2010 23:51

V poslednej šestke je aj sám Mr. Lakatoš :Bravo:
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: P****Stars Košice Open: Hrať sa bude minimálne o €20,000!

Odoslaťod popoBA 15 Nov 2010 00:12

go milanko go!
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 35 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!