P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

Odoslaťod admin 15 Nov 2010 10:09

Diskusia k článku: P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

V Košiciach vypuklo cez víkend hotove pokrové peklo. Rátalo sa s účasťou okolo 150 hráčov, pričom by sa prizepool dostal na hranicu €30,000, a tak by bola garantovaná suma €20,000 prekročená naozaj vysoko. Ale s tým, že do turnaja sa zapojí až 205 účastníkov, nepočítal asi nik. Počas predchádzajúceho týždňa a vlastne aj počas víkendu sa toho odohralo naozaj veľa. Veď ČPT v Card Casine Praha, 600,000 Kč GTD turnaj v Pražskom Concorde, €10,000 GTD DOXXbet Poker Tour v Golden Vegas Bratislava, či veľký turnaj vo Viedenskom Montesíne nedávali až také veľké vyhliadky na skvelú účasť v Košiciach. No želanie sa stalo skutočnosťou.... Zo známejších hráčov sa do turnaja zapojili napríklad: Marek Krupár, Luboš Benkovič, či Tomáš "masuronike" Kubaliak. Odštartovalo sa za účasti 180 hráčov, no keďže na "čakačke" bola veľká skupina bojachtivých hráčov, už okolo 17:00 sa vedelo, že turnaj bude viac ako preplnený. Pri buy-ine €220 dostal každý hráč stack vo výške 20,000. A keďže blinds išli hore po 45 minutách o skvelý poker bolo postarané. Jeden z favoritov, Tomáš "masuronike" Kubaliak ale v turnaji nepobudol dlho. Situácia sa pre neho vyostrila keď dostal na flope flush draw s A3s. Postupne sa dostal do all-inu, no turn a ani river ho nezachránili. Približne okolo 20:00 bol známy presný počet hráčov - 205! a vytvoril sa tak prizepool v...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

Odoslaťod popoBA 15 Nov 2010 11:31

naozaj bolo postarane o dobry poker?podla toho co mi hovorili kamosi co tam hrali tak este nikdy nevideli tak zly a amatersky poker od vacsiny zucastnenych.nad niektorymi rukami sa uz ani nedalo krutit hlavou,to sa nedeje ani na dedinskom freerolle ;)
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

Odoslaťod whale034 15 Nov 2010 12:34

ja som sa "solidne" prefoldoval az na 12. miesto... ale hraci tam hrali niektore veci dost zvlastne... Stale je to len POKER aj ked to niekedy vyzeralo ze to s pokrom nema nic spolocne... :gl:
Obrázok používateľa
whale034
 
Príspevky: 205
Založený: Apr 2007
Poďakoval/li: 24 krát/3 krát
Karma: 3

Re: P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

Odoslaťod w4444x 15 Nov 2010 14:01

popoBA napísal:naozaj bolo postarane o dobry poker?podla toho co mi hovorili kamosi co tam hrali tak este nikdy nevideli tak zly a amatersky poker od vacsiny zucastnenych.nad niektorymi rukami sa uz ani nedalo krutit hlavou,to sa nedeje ani na dedinskom freerolle ;)


Ked niekto napise ze je postarane o dobry poker znamen to hadam ze to bola nejaka dobra value nie :) ? hadam by si nechcel aby si tam mal top200hracov pri ktorych by si nemal sancu nie ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

Odoslaťod w4444x 15 Nov 2010 14:03

Jeden z favoritov, Tomáš "masuronike" Kubaliak ale v turnaji nepobudol dlho. Situácia sa pre neho vyostrila keď dostal na flope flush draw s A3s. Postupne sa dostal do all-inu, no turn a ani river ho nezachránili


:) hah to uz musela byt teda uroven ked busto online hrac je favorit :D
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

Odoslaťod danielboone 15 Nov 2010 15:56

Ale ved vypadol skoro, tak asi tam boli aj lepsi.
danielboone
 
Príspevky: 8
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: P****Stars Košice Open: Skvelá účasť, až 205 hráčov!

Odoslaťod KingAce 16 Nov 2010 13:30

Ja tak citam clanky teraz reporty atd a dost tazko sa to moje meno sklonuje co ? :D Kvaka Kvakovmu allinu atd... :D Poker bol fayn boli aj Tight hraci boli aj fishes a aj uplni ze profi , ja som ten fishes co to vyhral nejakym zazrakom :D:D
KingAce
 
Príspevky: 21
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: -1


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!