Ďalší skvelý víkend pre Hansena

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Ďalší skvelý víkend pre Hansena

Odoslaťod admin 23 Nov 2010 17:31

Diskusia k článku: Ďalší skvelý víkend pre Hansena

Gus Hansen pokračuje v obdivuhodných výkonoch za posledné mesiace, keď sa vezie na víťaznej vlne a snaží sa do konca roka dostať na svoje, keď bol v jednej chvíľu v mínuse už $3.6 milióna v roku 2010. Patrik Antonius podáva tiež skvelé výkony a včera vyhral viac ako $500K proti IHateJuice. Hansen zase raz odohral pár veľmi dlhých sessions na high stakes v herni Full Tilt Poker a keď sa rozhodol, že už by to aj stačilo, Full Tilt Pro sa mohol radovať z profitu $280k. „Great Dane“ hrával najmä Pot-Limit Ohamu cez tento víkend na rôznych stakes a nebál sa hrať proti naozaj ťažkým súperom, ktorými boli aj harrington25, luckexpress10, DrugsOrMe a Ashton “ASHMAN103” Griffin. Gusovi sa podarilo vyhrať niekoľko obrovských $80,000+ potov proti DrugsOrMe a luckexpress10, ktoré mu určite dopomohli k jeho vynikajúcemu výsledku. Hansen je momentálne $1.1 milióna v tomto roku a po prvý krát v tomto roku od júla, má šancu dostať sa po dobrej session pod hranicu jedného milióna strát. Ďalší Full Tilt Pro Patrik Antonius je v posledných dňoch takisto na nezastavenie. Cez víkend strávil Patrik noci na online high stakes na FTP a vyplatilo sa, keď vyhral viac ako $100k od „IHateJuice“ na stoloch Limit Hold’emu a ďalších približne $80k od Dan “jungleman12” Catesa na stoloch $300/$600. Patrik Antonius však...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ďalší skvelý víkend pre Hansena

Odoslaťod TuKE 23 Nov 2010 18:14

Hansen je momentálne $1.1 milióna v tomto roku a po prvý krát v tomto roku od júla, má šancu dostať sa po dobrej session pod hranicu jedného milióna strát.

táto veta mi znie trochu divne :)
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Ďalší skvelý víkend pre Hansena

Odoslaťod 3flash3 23 Nov 2010 18:16

TuKE napísal:
Hansen je momentálne $1.1 milióna v tomto roku a po prvý krát v tomto roku od júla, má šancu dostať sa po dobrej session pod hranicu jedného milióna strát.

táto veta mi znie trochu divne :)


lol ..chýba mi tam slovo...sry...už som to opravil ;) dik za postreh.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Ďalší skvelý víkend pre Hansena

Odoslaťod danielboone 24 Nov 2010 07:38

No ja som pozeral v nedelu v noci a Hansen stracal dost proti OMGClayAiken. Na druhej strane OMGClayAiken je treti najprofitujucejsi hrac online pokru takze asi preto.
danielboone
 
Príspevky: 8
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!