Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod Chlpo1989 06 Dec 2010 10:45

janobendik napísal:....... vzhladom na obrovsky zaujem o najvacsi turnaj tohto roku v SR a skoro 1000 prispevkov {ako minule na pokermane v CR} musim jednoznacne konstatovat, ze pokerportal je iba pre online rybicky :D

Mas pravdu, ja napr. hravam len online (live som hral len par krat, aj to len cash) a vobec sa nezaujimam o live dianie na SK scene a v podstate mi je to jedno. Podla zaujmu asi vidis, ze viac ludi z pp.sk spada do tejto kategorie. Ale zas ja ti to nemusim vysvetlovat, kedze ty to vies a chces si len rypnut do nas "internetovych mysiek" :)

:gl:

Edit: gramatika...stale pozeram na slovo miska a ze co mi tam nesedi :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod 7castle 06 Dec 2010 17:21

No Jano nie ze by to hralo nejaku rolu, ale neni mi jasne v com je problem, to ze tu o tom nie je diskusia mi nepride ako hanba, lebo proste 99% z ucastnikov fora tam nebolo... ja rad komentujem veci pri ktorych som bol, alebo kde sa deje nieco super zaujimave. Ako moze PP za to ze nieco k veci nenapisu live KE+okolie hraci co tam boli? Ono to je asi proste tak ze vacsina live hracov nepise po nete takze neviem co si ocakaval...

Skor by si sa mal podla mna trosku pozriet na to sebakriticky, vzdy si sa stazoval ze ziadne live reporty a ziadne z vychodu, teraz tu je najpodrobnejsi report aky tu z live turnaja ever bol (este s neskutocnou fotodokumentaciou) a ty miesto toho aby si to pochvalil prides rypnut do pp.sk prispievatelov :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod janobendik 06 Dec 2010 18:07

7castle si naozaj naivny, alebo blafujes? :lol2:
- tych 1000 prispevkov na pokermane...to bolo vo Viedni 1000 CZ hracov :lol2: :lol2: , apropo z Viedne nebol ani len Live report!!!
proste si treba uznat, ze ceska pokrova scena je na mile popredu od nas. SK hracov zaujima akurat kto kolko vyhral, lygol, grafy z online....ale o hre, ach skoda reci....
- co sa tyka sebakritiky... report bol super!SPRAVNE citaj !!!! a zistis, ze report som nekritizoval ale internet mysi, ktore vedia akurat picovat, svine a ine obrazky im podobne kreslit.....
Skoda reci, nemam chut tu stracat svoju energiu.
PS. gramatika , pri hre v 4-5 turnajoch obcas skriatok ujde a popravde v slovine som bol 3jkar. ;)
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod popoBA 06 Dec 2010 18:09

ozaj ides porovnavat EPT s kosicami? :lol2:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod UNDERTHUNDER 06 Dec 2010 18:11

Myslim ze propagacia bola na dobrej urovni len neskoro sa s nou zacalo to je fakt. P****Stars Kosice open bolo po tejto stranke si myslim lepsie (s vecim casovym odstupom) zorganizovane aj ked tych plagatov po KE na masters bolo fakt dost a na dobrych miestach. Prislo mi to tak na rychlo spravene, nato aky to bol turnaj.
To len taky postreh. Inac pochvala ze sa tu na vychode sa niekto pustil do organizovania takehoto formatu. :good:
UNDERTHUNDER
 
Príspevky: 11
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod pegas1975x 06 Dec 2010 18:15

janobendik napísal:....... vzhladom na obrovsky zaujem o najvacsi turnaj tohto roku v SR a skoro 1000 prispevkov {ako minule na pokermane v CR} musim jednoznacne konstatovat, ze pokerportal je iba pre online rybicky :D


Jano prepac ale tych 1000 prispevkov na pokermane bolo aj preto ze vacsina pozerala live stream z Viedne, takze aj videli co sa tam deje.(teda aspon finalovy stol)

Inak diky autorovi za tento live report z Kosic.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod popoBA 06 Dec 2010 18:22

ja hlavne neviem o com by sa tu malo diskutovat?v day2 som okomentoval jednu skandaloznu ruku ci je to vtip alebo sa to naozaj stalo na 1000e turnaji a nikto nereagoval.kde je ten dotycny co ju zahral?preco nediskutuje?preco tu neni regnuty nikto (na vynimky) co to tam hral?hlavne tu niekto velmi rychlo zabudol nato ako mu bolo fandene ked hral niekde vonku velke eventy a ako sa v tych temach diskutovalo.zrazu niekto nema o com diskutovat o kosickom turnaji a uz sme vsetci kokoti.respektujem ta ako TOP slovenskeho hraca ale nazory mas naozaj ako male decko...

Za tento príspevok od popoBA poďakovali - 2:
A_Rimmer, sudden
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod Chlpo1989 06 Dec 2010 18:44

7castle napísal:teraz tu je najpodrobnejsi report aky tu z live turnaja ever bol (este s neskutocnou fotodokumentaciou) a ty miesto toho aby si to pochvalil prides rypnut do pp.sk prispievatelov :(

Asi stale nemoze prehryzt to, ze ho tie "internetove mysi" neustale vyberaju a ze je to rigged, tak si to vyvrsuje tu :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod janobendik 06 Dec 2010 20:28

popoba to si akoze myslel mna??? ak ano tak skoda ze ani ty si nepochopil, vobec tu neslo o report, ten bol velmi dobry, ani o Tvoj prispevok, ten aspon bol....islo tu o to , ze sa hraje finale najvacsieho SK turnaja v tomto roku a NIKTO opakujem NIKTO za 8 hodin reportu ani skrt - to je naozaj hanba {a 1.x nerozdelujem hracov V-Z , O-L, vsetkym}
ak si mi fandil niekedy dik, naozaj. kazda pozitivna energia je dobra :) , i ked napr o Barcelone na najvacsom {vraj}portali ani skrt
2. Ludia ak nevedia rozumne reagovat obycajne sa chytia najnepodstatnejsej veci ako tu cisla 1000!! Tak ja si myslim, ze pre SK hracov su turnaje ako Kosicky, Doxxbet, panterpokerturnaj...a ine su ovela dolezitejsie ako hociktory EPT!!
a ty netmyska co ma "tradicne vyberas" na nete , nebudem Ta vyvadzat z omylov, zi aj dalej v svojej skrytej identite :Rose:
NAKONIEC: ako vidno, ked vam clovek stupi na mozol reagovat viete a promtne a v priam v hufoch , tak kde ste kurva boli ked sa hralo???? bolo tazke zafandit, pokecat, dat koment....???
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod marcoo12snv 06 Dec 2010 20:42

v com je vlastne pointa celeho tohto rypania ?? :wizdo:
marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!