Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod poldinhoo 06 Dec 2010 20:58

diskutovane mozno nebolo, ale o turnaj bol veľký záujem, o čom svedčí aj čítanosť daných reportov, ktorá bola skvelá..
napriklad ja som to sledoval, ale nejak som nemal potrebu nieco pisat..


kazdopadne pan Bendik, ak mate nejaky uspech, ako bolo spominane vitazstvo na side evente EPT barcelona, staci napisat spravu mne a ja to uverejnim(alebo hociktoremu textarovi tu z pokerportal.sk ) bohuzial vsetko sa naozaj stihat ani odsledovat neda.. :gl:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod DevilMayCry 06 Dec 2010 21:01

no inak musim povedat ze v niecom ma jano aj pravdu....napr. na tu bracelonu som sa tu aj pytal ze ci niekto nevie ako sa mu darilo a nikde nic....na nete som nenasiel nic tak som dufal ze aspon tu ale nic moc no.....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod poldinhoo 06 Dec 2010 21:10

DevilMayCry napísal:no inak musim povedat ze v niecom ma jano aj pravdu....napr. na tu bracelonu som sa tu aj pytal ze ci niekto nevie ako sa mu darilo a nikde nic....na nete som nenasiel nic tak som dufal ze aspon tu ale nic moc no.....


no ved to, ze na nete nic nebolo, to je potom tazko informovat,ak tam neni reporter..vtedy je jedina moznost ze sam hrac oznami, alebo niekto kto bol na turnaji..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod DevilMayCry 06 Dec 2010 21:18

poldinhoo napísal:
no ved to, ze na nete nic nebolo, to je potom tazko informovat,ak tam neni reporter..vtedy je jedina moznost ze sam hrac oznami, alebo niekto kto bol na turnaji..


njn....ta to tiez kus pravdy....ta neviem na ktoru stranu sa dat :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod Kominak 06 Dec 2010 21:58

Dam aj nejaky k veci prispevok. Gratulujem vitazovi, ak je to on, tak par krat som ho videl v Benluxe a vzdy som si myslel, ze je to slaby hrac :lol2: Zda sa, ze nie je...
Kominak
 
Príspevky: 283
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 36 krát/9 krát
Karma: 0

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod Chlpo1989 06 Dec 2010 22:11

janobendik napísal: a ty netmyska co ma "tradicne vyberas" na nete , nebudem Ta vyvadzat z omylov, zi aj dalej v svojej skrytej identite :Rose:
NAKONIEC: ako vidno, ked vam clovek stupi na mozol reagovat viete a promtne a v priam v hufoch , tak kde ste kurva boli ked sa hralo???? bolo tazke zafandit, pokecat, dat koment....???

Na to prve nebudem reagovat, lebo by sa tu zas rozbehla vasniva a zbytocna diskusia o live vs. online. :)
Z toho druheho vidiet, ze clovek zrejme potrebuje nejaky podnet na diskusiu...
Paci sa mi ta tvoja arogantnost a "konstruktivna kritika". Ako tu uz niekto povedal, fakt neviem naco to sem takymto sposobom pises. Potrebujes sa nejakym sposobom zviditelnit? Nestaci to napisat normalne?

K tym reportom sa davnejsie vyjadroval aj Vlade, ze ludia (aj za financnu odmenu) nie su ochotni robit reporty, respektive je ich na to malo. Ale aj to vies, pretoze pp.sk tiez pravidelne sledujes :)

Je zbytocne pisat nieco dalsie, pretoze tebe je to aj tak jedno a budes si tvrdit len svoju pravdu ;)

Prajem :gl: do dalsieho pokroveho zivota

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali :
marcoo12snv
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod poldinhoo 06 Dec 2010 22:36

DevilMayCry napísal:
njn....ta to tiez kus pravdy....ta neviem na ktoru stranu sa dat :)


:) nemusis sa davat na ziadnu stranu..obe maju svoju pravdu ako pises..mna napr mrzi ze som nevedel skor o bendikovom uspechu..bol by z toho fajn clanok ako uspech slovenskeho hraca.. len proste som sa to nikde nedozvedel
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod Capolos 06 Dec 2010 22:49

Kominak napísal:Dam aj nejaky k veci prispevok. Gratulujem vitazovi, ak je to on, tak par krat som ho videl v Benluxe a vzdy som si myslel, ze je to slaby hrac :lol2: Zda sa, ze nie je...


ja som s nim prehral zaverecny heads up 13€ freezout.. bol som uplny blbec co sa tyka pokru a dal ma vtedy dolu za tri ruky:) aj par rad som dostal
Capolos
 
Príspevky: 29
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod sudden 06 Dec 2010 22:59

janobendik napísal:popoba to si akoze myslel mna??? ak ano tak skoda ze ani ty si nepochopil, vobec tu neslo o report, ten bol velmi dobry, ani o Tvoj prispevok, ten aspon bol....islo tu o to , ze sa hraje finale najvacsieho SK turnaja v tomto roku a NIKTO opakujem NIKTO za 8 hodin reportu ani skrt - to je naozaj hanba {a 1.x nerozdelujem hracov V-Z , O-L, vsetkym}
ak si mi fandil niekedy dik, naozaj. kazda pozitivna energia je dobra :) , i ked napr o Barcelone na najvacsom {vraj}portali ani skrt
2. Ludia ak nevedia rozumne reagovat obycajne sa chytia najnepodstatnejsej veci ako tu cisla 1000!! Tak ja si myslim, ze pre SK hracov su turnaje ako Kosicky, Doxxbet, panterpokerturnaj...a ine su ovela dolezitejsie ako hociktory EPT!!
a ty netmyska co ma "tradicne vyberas" na nete , nebudem Ta vyvadzat z omylov, zi aj dalej v svojej skrytej identite :Rose:
NAKONIEC: ako vidno, ked vam clovek stupi na mozol reagovat viete a promtne a v priam v hufoch , tak kde ste kurva boli ked sa hralo???? bolo tazke zafandit, pokecat, dat koment....???


vsak EPT turnaje su najvyznamnejsie eventy v Europe a ked vitaz berie 600k € tak je to proste komercne zaujimavejsie = viac sledovane, final table sa da pozerat na nete livestream, ked tam hra cesky P****Stars pro, ktoreho pozna vacsina live aj online hracov, tak je logicke, ze to bude ovela sledovanejsie ako 100 000€ garant v Kosiciach, kde hralo par znamych SK live hracov, inak vacsinou miestni

skus si porovnat Kosice a Rozvadov, myslim, ze to je ovela vhodnejsie prirovnanie, v Rozvadove sa hral 100 000€ a myslim, ze uz dokonca aj 200 000€ garant s 1000€ buy-inom viackrat, kolko z neho bolo reportov ? aky bol zaujem verejnosti o takyto turnaj v Cechach ked je ceska pokrova scena podla teba taka uzasna ? nie je tento turnaj v KE ovela viac podobny tym v Rozvadove ako EPTcku vo Viedni ?

z Bratislavy sa rychlejsie dostanes do Rozvadova ako do Kosic, 50k garant je tam skoro kazdy vikend, obcas 100k, pre vacsinu Slovakov je jednoduchsie ist hrat do Viedne ako do Kosic, v Montesine bol cez vikend 100k garant s konecnym prizepoolom skoro 150 000€ a tretinovym byu-inom bez rebuyu, o tyzden tam je 2000ka s garantom pol mega, tak z coho tu maju byt vsetci taki nadseni a o com tu maju tak vasnivo diskutovat ked nikto zo zucastnenych hracov v KE tu na forum o turnaji nenapisal ani slovo ?

nemam nic proti turnajom v Kosiciach, na PS Kosice Open s dostupnym buy-inom som aj hral a myslim, ze je v KE dost velky potencial na taketo vacsie akcie, je urcite dobre, ze sa taketo turnaje robia a bolo aj dost odvazne od organizatorov, ze sa k takemu na slovenske pomery high-roller turnaju odhodlali a bez problemov (predpokladam) doplatili garanciu, ale nerobme z toho preboha EPT ;)

Za tento príspevok od sudden poďakovali :
trikoza
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod janobendik 06 Dec 2010 23:23

sunden: kazdy turnaj na SK je momentalne ovela dolezitejsi pre SK pokrovu verejnost ako najlepsie EPT! Ved kolko slovakov hra EPT turnaje?? vacsinou som tam sam. takze prepac su to keci {pardon tym, ktori neznasaju moj slovnik} kosela je blizsia ako kabat- to si uvedom. Rozvadov 200K vidim ze vobec necitas CZ portaly, inac by si taku blbost {este raz sorry} nemohol napisat!!

poldinho: nech Ta to vobec nemrzi, nie ste na to proste "zavedeni" .A uz vobec nie na liv turnaje, co je skoda, ale vobec sa nedivim, ved na moju ponuku sa nereagovalo ani len obycajnym "dik nestoji nam to za to". Ale Vam sa nedari ani zviditelnovat SK online hracov ak uspeju na nete. darmo u cechov sa v tomto musime silne ucit.
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!