Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod janobendik 06 Dec 2010 23:32

.....
Chlpo1989: mas nejaky pocit, ze sa musim medzi pokristami v Europe nejako zviditelnit?? ak by to tak bolo , tak urcite by som nevyuzil na to chat na PP a asi by som sa predstavoval tuna napr: chlpac, chlpusikxx, chumacxxx alebo tak nejako :lol2: , aby to malo dolezitost a smrnc! :D . Fakt si ma rozosmial
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod Chlpo1989 07 Dec 2010 00:02

janobendik napísal:.....
Chlpo1989: mas nejaky pocit, ze sa musim medzi pokristami v Europe nejako zviditelnit?? ak by to tak bolo , tak urcite by som nevyuzil na to chat na PP a asi by som sa predstavoval tuna napr: chlpac, chlpusikxx, chumacxxx alebo tak nejako :lol2: , aby to malo dolezitost a smrnc! :D . Fakt si ma rozosmial

Nie, myslel som tu na pp.sk. Totiz kazdy tvoj prispevok je o tom istom. Hned sa do kazdeho navazas, utocis, osocujes, tvoje prispevky su dost arogantne, kazda tvoja kritika je prehnana + si tvrdis stale len svoje a nic nevedie ku konstruktivnej kritike popripade k nejakemu navrhu ako to zmenit.

A este aby som nezabudol, tie tvoje vysmechy typu "internetove mysi", pripadne skomolenie nickov (vid tvoj posledny post) atd., fakt mi to pride ako spravanie sa deti v materskej skolke :)

P.S.: Mna rozosmievas ty svojimi postami, takze dufam, ze neprestanes prispievat a budes tu nadalej udrzovat veselu atmosferu :)

:gl:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod janobendik 07 Dec 2010 00:59

Chlpo1989 napísal: nic nevedie ku konstruktivnej kritike popripade k nejakemu navrhu ako to zmenit.

mimochodom zaujimave heslo, ako zo zvazackej knizky . ja som si vzdy myslel, ze na tvorive myslienky, navrhy...atd ste tu vy s karmou 10+ :D . ja som len :fish: , co sa chce od vas ucit. ved kde by som na inom portali nasiel takeho pokergenia ako si napr. Ty. :crazy: Takze mi to mozes konstruktivne vysvetlit, kde v pickalovciach boli so svojimi prispevkami internetove genialne mysi pocas priameho reportu??? {ja typujem rozjimali nad otazkou, ako zahrat n NLH 5 JJ pred flopom}
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Pokračovanie v live reportingu z ďalších väčších pokrových p

Odoslaťod tomas.ziak 07 Dec 2010 01:42

S Palom Kraskom a so stránkou PokerPortal.sk spolupracujem dlhodobejšie. Aj preto som prišiel práve za Palom s myšlienkou písať živé spravodajstvo so Slovak Poker Masters. Dôvodom bola predovšetkým moja zanietenosť sledovaním live reportingu na stránkach Pokernews.com. Už dlhšiu dobu mám pocit, že poker na Slovensku zaostáva za okolitými krajinami a nerozvíja sa dostatočne rýchlym tempom.

Jedným z dôvodov môže byť aj skutočnosť, že pokrových podujatí na Slovensku je málo a o čo je azda ešte horšie, informovanie o prebiehajúcich akciách funguje na dnešnú dobu pomerne "zaostalým" spôsobom. Dnes to už nie je iba o tom, že po skončení turnaja informujem o tom ako to celé dopadlo, ale snažím sa pokrovú verejnosť v rámci možností vtiahnuť priamo do diania na stoloch. To je však už otázka najmä na pokrové kluby, prečo si nie sú ochotní zaplatiť reportérov a investovať minimálne prostriedky aj do propagácie vlastných podujatí. Potom sa nemôžeme čudovať, že reportéri navštevujú len najväčšie podujatia, ktorých je v priebehu roku len pár.

Keď som dostal ponuku viesť turnaj Slovak Poker Masters ako turnajový riaditeľ, bol som pevne rozhodnutý písať živé spravodajstvo z tohto podujatia. Pôvodne som zamýšľal založiť si blog a posielať informácie tam, no naskytla sa mi možnosť dávať všetko priamo na homepage, čo sa zdalo ako efektívnejšie riešenie.

S myšlienkou live reportingu ako takou som sa zaoberal už dávnejšie, avšak najprv som si plánoval otestovať záujem verejnosti a Slovak Poker Masters mi prišlo ako ideálna príležitosť. Veď SPM bol turnaj s najväčším garantovaným prizepoolom v doterajšej histórii slovenského pokru.

Osobne ma (do istej miery) nezáujem pokrovej komunity o diskusiu taktiež prekvapil. Nepovažujem to však za nič tragické. Rozdiel medzi živým pokrom a hraním online je markantný. Osobne si nedokážem predstaviť, že by som si pravidelne neužíval atmosféru živých pokrových klubov. Ten pocit, keď vidím, ako svojimi akciami dostávam súperov pod tlak, ako sa u rozhodných hráčov objavujú pochybnosti, prestávajú sa koncentrovať a v konečnom dôsledku začínajú robiť chyby, z ktorých následne profitujem, ten pocit by som za nič na svete nevymenil. Preto milujem poker!

Na druhej strane hranie online má množstvo výhod. Môžeš hrať kedy chceš a čo len chceš (CG, SnG či MTT), výber je len na tebe. Začínať s pokrom je ťažké a nie každý si môže dovoliť hrať naživo. Prostriedky, ktoré musí hráč vložiť do jedného živého turnaja alebo CG session mu umožnia hrať online možno aj mesiac. Budovanie bankroll-u a napredovanie výhradne živým hraním je takmer nemožné Veď počet rúk, ktorý reálne hráč odohrá naživo a online za rovnaký čas bez pochýb nie je možné ani len porovnávať. Každá strana má svoju pravdu. Osobne si však nemyslím, že fakt, že niekto sa venuje výhradne hraniu online by v ňom mal automaticky vzbudzovať nezáujem o dianie na živej pokrovej scéne (či už domácej alebo zahraničnej).

Zaujímalo by ma, či vás live reporting oslovil alebo nie. Cieľom bolo vzbudiť záujem v komunite a následne v tejto činnosti pokračovať aj reportážami z ďalších akcií ako napríklad NLH Freezout €100 + €10 v Concorde s €10.000 GTD (11.12.2010) či z vyvrcholenia DPT 2010 v podobe Finálového freerollu o €10.000 v Golden Vegas (12.12.2010).

Tomáš Žiak

Za tento príspevok od tomas.ziak poďakovali - 2:
danielboone, sudden
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod sudden 07 Dec 2010 01:47

janobendik napísal:sunden: kazdy turnaj na SK je momentalne ovela dolezitejsi pre SK pokrovu verejnost ako najlepsie EPT! Ved kolko slovakov hra EPT turnaje?? vacsinou som tam sam. takze prepac su to keci {pardon tym, ktori neznasaju moj slovnik} kosela je blizsia ako kabat- to si uvedom. Rozvadov 200K vidim ze vobec necitas CZ portaly, inac by si taku blbost {este raz sorry} nemohol napisat!!

poldinho: nech Ta to vobec nemrzi, nie ste na to proste "zavedeni" .A uz vobec nie na liv turnaje, co je skoda, ale vobec sa nedivim, ved na moju ponuku sa nereagovalo ani len obycajnym "dik nestoji nam to za to". Ale Vam sa nedari ani zviditelnovat SK online hracov ak uspeju na nete. darmo u cechov sa v tomto musime silne ucit.


tak to vidis zle, z ceskych portalov sledujem pokergaming a pokerman, predpokladam, ze si myslel ten
ked uz tu kecam same blbosti (nic proti tvojmu slovniku - neriesim, len reagujem) tak som si aspon dal tu namahu a nasiel som si posledny 200k € garant v Rozvadove, ktory bol 22. 8. 2010, myslim, ze prizepoolom to bol najvacsi turnaj aky sa v CR hral za tento kalendarny rok dovtedy - U***et open bol myslim neskor
potom som zacal hladat na pokermane report z tohto turnaja - neuveritelne nebol tam, jedina zmienka o tom turnaji bola v kratkych spravach a v diskusii k tej sprave bolo 12 prispevkov - par gratulacii ladovi mikovi a jeden prispevok, v ktorom niekto prave spomina, ze tomu turnaju nebola venovana ziadna medialna pozornost ceskych pokrovych portalov, takze mi skus vysvetlit aku blbost som to vlastne napisal
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod trikoza 07 Dec 2010 02:02

nerobil by som z toho nejake tragediu, ako uz tu nietko spominal report mal dostatok zobrazeni takze ludia to citali, napr. aj ja ako internetova fish s takmer nulovym zaujmom o live slovensku pokrovu scenu som si ten report parkrat za den pozrel, pretoze bol celkom kvalitne a zaujimavo napisany a tiez fotografie boli celkom na urovni a neboli to nejake 2x2 pixel nepodarky ake tu obcas byvali... taktiez nerozumiem tomu aka diskusia tu vlastne mala prebehnut, pri live reportoch zo zahranicnych turnajoch taktiez ziadna diskusia neprebieha

vsetci su viacmenej spokojni, samozrejme okrem pana bendika
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod popoBA 07 Dec 2010 02:53

Chlpo1989 napísal:K tym reportom sa davnejsie vyjadroval aj Vlade, ze ludia (aj za financnu odmenu) nie su ochotni robit reporty, respektive je ich na to malo. Ale aj to vies, pretoze pp.sk tiez pravidelne sledujes :)


heh to ozaj?sak ja mam barskedy cas,neni prob zobrat fotak hockam v BA a spravit report (kludne aj live) z hocicoho.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod danielboone 07 Dec 2010 09:37

Co sa tyka live reportingu myslim, ze je to super a vyborna reklama pre dalsie rocniky.
danielboone
 
Príspevky: 8
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod Chlpo1989 07 Dec 2010 09:58

janobendik napísal:...

lol, uz sme zas pri tom istom :spax:
Ja napr. nemam potrebu pisat nieco k reportu, aj ked som ho cital. Taka otazka, preco stale vyzadujes, aby sme nieco pisali, ci povzbudzovali? Nie je to kazdeho osobna vec?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod 7castle 07 Dec 2010 12:18

Jano,

este raz, ty ma nechapes. Ja som netvrdil ze tebe sa nepacil report, ja len hovorim, ze si dlho kritizoval ze ziadne reporty nie su, teraz tu report bol a bol objektivne vyborny na .sk moznosti, a ty MIESTO TOHO aby si prisiel a napisal do diskusie ze fajn aky dobry report a pochvalil PP ze sa trochu rozhybal, prides a vynadas "internetovym mysiam" ze nediskutuju.

Chapes o co mi ide? Jednak mi chybalo ze si neocenil report, a tiez nechapem preco si musel z voleja zautocit na PP prispievatelov :(

No a k veci: Presne ako pise trikoza, ja som si ten report pozrel (len spatne kedze som cez vikend skoro nebol online), bol zaujimavy, ale proste som v danom momente nevidel nic na komentar (ano mohol som pochvalit aj ja), tak som nekomentoval... Ono totiz tieto reporty podla mna nie su primarne na to, aby si ich komentoval, ale aby si sa dozvedel co sa deje. Samozrejme, keby tam hral niekto komu fandim, tak napisem nieco povzbudive, ale v danom pripade to tak nebolo (plus som to cital az spatne).

A posledna vec, este ma rovnako ako popobu zaujala ta sialena ruka, ale povedal som si ze nechcem tu zas sirit flame o tom aky je live poker niekedy funny, tak som radsej nenapisal nic ;)

@Tomas - report bol vyborny, klobuk dole, fotky super, ja som napr. konecne zistil ako vyzera Igor R. a par dalsich hracov, ja to velmi ocenujem :good: Cim viac podobnych veci bude tym lepsie, toto je velka slabina PP imo. No a keby sme sa niekedy v buducnosti dostali nebodaj k videoreportazam tak to uz by bol aky zazrak 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!