Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod 7castle 07 Dec 2010 12:22

Jano a este jedna vec - ty si musis fakt uvedomit ze je obrovsky rozdiel medzi poctom ludi co si neico precita a co nieco komentuje, s tym sa proste treba zmierit.

Vrchol v tomto su napr. pokrove videa, viem ze pre teba to nie je zaujimave, ale nedavno vysla na dvoch ceskych weboch seria videi od najlepsieho CZ/SK SNG hraca Alkaatcha, to je clovek ktory poraza HS SNGcka online, svetova spicka, kazde video dostalo tak 5 reakcii hoci si ho stiahli stovky az tisice hracov :( Mne by to ako tvorcovi videa prislo fakt smutne a mna osobne toto dost odrazdalo od toho aby som ja sam nejake video spravil este, ale taka je realita, 90% ludi si to precita/pozrie ale nebude veci komentovat.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod TomMolivan 07 Dec 2010 12:29

"You've gotta be a real fish to play a live poker tournament"


- Nick "MI_Turtle" Rainey
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod janobendik 07 Dec 2010 12:34

re. tomas.ziak, report si zacal trocha rozpacito , ale kazdou chvilou sa to zlepsovalo :) , report z FT bol jeden z najlepsich ake som cital :good: .
Jasne ze je zaujem o dalsie reporty, urcite to posunie zmyslanie PP komunity hodne dopredu! Za taku pracu odo mna velke DAKUJEM.
RE Vlado: kazda praca pre poker je u mna cenena, nevedel som o Tvojich videach, pozriem si to ;)
mne islo hlavne o to, ze ak sa tu hodi report napr ze nejaci nick cadilac prehral pol mega s nickom bluebuster, alebo na clanok s nejakehoWPT,kde ludi z FT 99% prispievatelov PP nikdy nevidel je 5-20 a vinimocne viac reakcii, TAK na hru nasich SK chalanov, ktorych osobne pozname, stretavame ich pravidelne za pokrovymi stolmi sa v podstate citatelia vykaslali!!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod janobendik 07 Dec 2010 12:38

:lol2: :lol2: :lol2: len tak hutam, mna by mal PP platit, na live report sa neozve ziadna internetmys, na moju presnu trefu do bolaveho miesta tu mame hned vyse 40 reportov!!! LLLLOOOOOOOOOOOOOOLLL
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod TomMolivan 07 Dec 2010 12:46

:lol2: :lol2: :lol2: len tak hutam, mna by mal PP platit, na live report sa neozve ziadna internetmys, na moju presnu trefu do bolaveho miesta tu mame hned vyse 40 reportov!!! LLLLOOOOOOOOOOOOOOLLL


Úprimne, ja osobne som dokonca ochotný odštartovať zbierku, aby si tu mal pravidelnú rubriku.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod popoBA 07 Dec 2010 12:56

Obrázok
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod 3flash3 07 Dec 2010 13:03

TomMolivan napísal:
"You've gotta be a real fish to play a live poker tournament"


- Nick "MI_Turtle" Rainey


Nič v zlom, ale Rainey je dement. A tento jeho výrok to iba potvrdzuje...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod poldinhoo 07 Dec 2010 13:22

myslím, že čítanosť a záujem o turnaj, je dôležitejší, ako keď sem 20 ľudí napíše : "poď Ferko zničíš ich tam" alebo desať príspevkov s gratuláciami.. Sledujem rlvie eporty aj z veľkých zahraničných turnajov a tie často bývajú livereportované bez diskusie..zrejme chapu, ze ta diskusia tam moc prinos nema..
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Ako ďalej?

Odoslaťod tomas.ziak 07 Dec 2010 15:05

Diskusia pod živými reportážami z turnajov spravidla nebýva nijak mimoriadna. A súhlasím, že príspevky ako Go, go, go a meno obľúbeného hráča či aký je niekto lucker diskusiu žiadnym spôsobom neobohacujú.

Príspevky Jana Bendíka zosmiešňujúce "online myšky" mnohých poburujú. Ale všetci vedia, že Jano je inteligentý chlap a jeden z najlepších hráčov na Slovensku. To mu predsa nemôže nikto uprieť.

Dúfal som len, že v diskusii ľudia prejavia záujem o tento typ reportážnych aktivít. To sa napokon podarilo a dokonca prevažuje názor, že takéto niečo by prispelo k rozvoju stránky a v konečnom dôsledku aj k rozvoju pokru u nás. Jano dopomohol k tomu, že sa začala diskusia o podstate článku. Neviem si predstaviť, že by sme v tom nepokračovali.

Veľa hráčov na Slovensku začína s pokrom výhradne hraním naživo. Pretože máme klubovú štruktúru na pomerne dobrej rovni (možno lepšiu ako majú v ČR ale s výnimkou Rozvadova). Problém je v tom, že aj keď je niekto talentovaný, je veľmi ťažké nadobudnúť bankroll a ešte ho aj efektívne spravovať, pretože počiatočné stakes sú absolútne neporovnateľné s možnosťami online.

Preto veľa z nich dobre vie, čo je to byť pravidelne busto a začínať odznovu. Hovorím o mladých, ktorí inak nemajú pravidelný príjem z normálnej práce. Ale problémom je, že majú dobrý read a position play, ale chýbajú im základné znalosti pokrovej matematiky, ktorá sa dá naučiť len pri odohraní 100k-cov rúk, ktoré bez hrania online nemôžeš mať. Veci ako, čo je EV+ či hand range protihráča. Niektorí ani základné znalosti o odds nezvládajú. A samozrejme už spomínaný bankroll manažment, čo bol vždy môj najväčší problém. Veď už toľkokrát som sa musel znovu a znovu šplhať od 0. Nikdy som sa nepoučil. Už viem, že bez prechodu na online je to takmer nemožné. Keť som v máji vyhral Slovakia Poker Masters, z môjho podielu a dobrému CG mesiacu som mohol mať solídny roll na nete a začať hrať menšie stakes okolo NL 50 a NL 100 a bez problémov mať aj na osobný život.

Len bolo nevyhnutné venovať tomu čas a nehrávať €1/€2, z času načas sa zabaviť na €500 na PLO a užívať si leto veľkolepým spôsobom. Všetko preto, že nemám BM a hrám na úrovni, ktorú si nemôžem dovoliť pri faktore šťastia na tak malom počte odohratých rúk a obrovských swingoch. Poker nehrám, pretože som busto, ale milujem ho a chcem pre neho niečo urobiť. Preto sa vraciam k tomu, čo mi ide najlepšie a v čom som vyrástol - pokrové spravodajstvo a pokrový marketing. Ten je na Slovensku v plienkach a tí čo o tom niečo vedia, to robia pre peniaze a rozvoj je druhoradý.

PokerPortal.sk má všetky predpoklady na to, aby sa tu vytvorilo silné zázemie a časom z neho vyšli hráči svetovej úrovne (viď. Škampa, Kabrhek či Martin Hrubýmv ČR). My máme akurát Daga Paloviča. Myslím hráčov, ktorí sa dokážu presadiť aj na medzinárodnej live scéne, pretožme majú roll na €5.000/€.10.000 turnaje, ale stále grindia online.

Hráči si navzájom nepomáhajú asi dostatočne, neťaháme sa navzájom, no poznám veľa talentov a aj takých, čo robia roll online a bustujú ho live. Tak, ktorá cesta je tá správna - žeby spoločná?

Tak preto už niečo konečne urobme. A poďme hore spoločne. Nečakajme, že preto urobia niečo iní.

Máme ho predsa všetci radi rovnako, tak si pomôžme navzájom a dajme si šancu prežiť život, kedy ma bude živiť to, čo mám najradšej. Každý z nás to chce rovnako. A sú tu takí, ktorí vedia, ako ten pocit chutí.

Peace.

SENT FROM MY iPHONE (don't mind text mistakes)

Za tento príspevok od tomas.ziak poďakovali - 2:
lacored, popoBA
tomas.ziak
 
Príspevky: 69
Založený: Nov 2010
Poďakoval/li: 2 krát/7 krát
Karma: 0

Re: Live Reporting - Slovak Poker Masters (Final Day)

Odoslaťod palo1973 07 Dec 2010 15:30

skuste si otvorit www.pokerfirma.at,tam su live reporty z vacsich turnajov,su tam fotky,napise sa zoznam znamych hracov,v skorsej faze zaujimave ruky,maju ta m diskusiu,na zelanie ti zistia chipcount konkretneho hraca,atd atd a aj na pokermane su tie live reporty ok

-tento report bol v tiez v pohode,ja sam som ho otvoril asi 10x ,hoci tam v podstate okrem tommyKE nikoho nazivo nepoznam,inak aj vo viedni by sa mohli robit nejake reporty,napr. na poslednom turnaji bolo niekolko slovakov,viacero clenov pokerportalu,dvaja dosli relativne daleko(gg trifecta),tie naklady by boli radove o 20 e vacsie ako na report v BA/KE,napr v januari bude paradise poker tour,tusim velmi prijatelny bi asi 550 e,odhadujem ze 15-25 sk/cz hraov tam bude,myslim ze live report so zameranim prave na ich ucinkovanie by tu mnohi privitali
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!