Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod admin 12 Dec 2010 11:52

Diskusia k článku: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Jednou z nevyhnutných podmienok úspešného online pokrového hráča je správne softvérové vybavenie. Sem by mal patriť aj trackovací program, pomocou ktorého môžete analyzovať svoju hru, sledovať svoje sessions či získavať potrebné informácie o svojich protihráčoch.
Na trhu sú dva dominantné produkty a to Hold´em Manager (HM) a PokerTracker 3 (PT3). Tretím produktom, ktorý sa snaží priblížiť ich úrovni je Pokerstrategy Elephant, ktorý je tiež celkom rozšírený. V prípade, že ešte nemáte svoj trackovací program alebo so svojím pôvodným nie ste spokojný a plánujete zmenu, prinášame vám porovnanie týchto troch, ktoré patria na trhu medzi najlepšie.

Podpora hier a sietí
Prvou vecou, ktorá vás bude zaujímať je, či daný program podporuje vašu herňu a formát hry. HM v súčasnosti plne podporuje až 24 pokrových sietí - zoznam (záložka ´supported sites´), zatiaľ čo PokerTracker3 len 17- zoznam, a aj to niektoré s obmedzeniami. Najhoršie je na tom Elephant, ktorý podporuje len 6 – zoznam (úplne dole). Čo sa týka podpory hier. HM aj PT3 plne podporujú cash game aj turnaje. Horšie je na tom Elephant, ktorý podporuje len hold´em cash game a obmedzene SNG turnaje v herniach (Party...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod Chlpo1989 12 Dec 2010 12:17

HM FTW!
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod poldinhoo 12 Dec 2010 12:21

yope, idem po ňom..len ešte nejakú úspešnú session a nový notebook :D
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod buschle 12 Dec 2010 12:40

stabilita rychlost:
HM >PT3
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod haman 12 Dec 2010 13:26

este by sa ziadalo dodat, ako rychlo ktory vyrobca je schopny dodat update, ked sa zmenil klient herne.
Ja som si naprogramoval vlastny tracker+HUD, meria mi len VPIP a PFR, planujem pridat 3bet% ale nechce sa mi do toho. ;) furt rozmyslam nad tym si kupit HM a netrapit sa s vyvojom vlastneho dietata ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod poldinhoo 12 Dec 2010 13:55

haman napísal:este by sa ziadalo dodat, ako rychlo ktory vyrobca je schopny dodat update, ked sa zmenil klient herne.
Ja som si naprogramoval vlastny tracker+HUD, meria mi len VPIP a PFR, planujem pridat 3bet% ale nechce sa mi do toho. ;) furt rozmyslam nad tym si kupit HM a netrapit sa s vyvojom vlastneho dietata ;)


"Oba tieto trackovacie programy veľmi rýchlo reagujú aj na zmeny v pokrových klientoch daných herní."

chápem, že je to trochu neurčitý pojem..ale prispôsobujú sa oba veľmi rýchlo, takže s tým neni problém..napr. myslím PT3 mali prvý trackovanie na rush,(myslím, že to boli oni) ale už rush fíči na obidvoch, s týmto neni problém

inak myslím, že ta 50ka za HM SS neni veľa
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod haman 12 Dec 2010 15:01

poldinhoo napísal:"Oba tieto trackovacie programy veľmi rýchlo reagujú aj na zmeny v pokrových klientoch daných herní."

sorry nevsimol som si.
poldinhoo napísal:inak myslím, že ta 50ka za HM SS neni veľa

Je v tom aj podpora PLO?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod tucniak 12 Dec 2010 16:42

nie je, ten plo manager stoji myslim obdobne, nejake zlavy su ked ich poto updatujes spolu oba, alebo tak. Na stranke to najdes
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod M4r3kk1 12 Dec 2010 22:33

super clanok :good: . Ked mi skonci trial verzia na PT3 tak by som si chcel kupit HM small stake verziu. Ak som to dobre pochopil tak potom sa da dokupit plna verzia ? niezeby som to tak skoro potreboval :D
Obrázok používateľa
M4r3kk1
 
Príspevky: 129
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 33 krát/11 krát
Karma: 2

Re: Ktorý trackovací softvér si vybrať? - porovnanie

Odoslaťod Chlpo1989 12 Dec 2010 22:45

M4r3kk1 napísal:super clanok :good: . Ked mi skonci trial verzia na PT3 tak by som si chcel kupit HM small stake verziu. Ak som to dobre pochopil tak potom sa da dokupit plna verzia ? niezeby som to tak skoro potreboval :D

Da sa to dokupit :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!