Isildurov downswing pokračuje

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Isildurov downswing pokračuje

Odoslaťod admin 13 Dec 2010 19:39

Diskusia k článku: Isildurov downswing pokračuje

Isildur1 v posledných dňoch prehráva naozaj dosť po tom, čo podpísal sponzorskú zmluvu s herňou P****Stars. Isildur1 aka Viktor Blom mal skvelý začiatok u nového zamestnávateľa, ale teraz to s ním ide dolu vodou. P****Stars by mal malo odhaliť identitu Švédskeho hráča už čoskoro Isildur1 hrá v posledných dňoch ako ho poznáme, každý deň neuveriteľne dlhé session, stále online a netrápi ho aké stakes hrá. Dnes navštívil stoly $10/$20 PLO, zatiaľčo najväčšie hry sa vtedy hrali na $50/$100 NLHE. Vyzerá to, že online fenomén zo Švédska sa v poslednej dobe sústredí hlavne na Pot-Limit Omahu, ktorá nie je jeho silnou stránkou. Nakoniec sa to aj potvrdilo, keď opäť prehral, tentokrát skončil v mínuse „iba“ $66,000. Isildurovi sa pravdepodobne vracajú spomienky z minulého roka na „nosebleeds“ v herni Full Tilt Poker, keď mu išlo podobne ako teraz. Najprv zaznamenal niektoré veľké víťazstvá a skvelé session a potom to prehral všetko späť. Stakes sú teraz samozrejme o niečo menšie ako pred rokom, ale to je aj z dôvodu, že P****Stars neponúka takú vysokú high stakes akciu ako konkurencia na Full Tilte. Isildurov graf z hier na P****Stars: ...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Isildurov downswing pokračuje

Odoslaťod 3flash3 13 Dec 2010 23:45

Isildur pred pár minútami bustol celý "roll" na Stars...ale napísal, že príde zase o pár dní :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Isildurov downswing pokračuje

Odoslaťod mažki 14 Dec 2010 08:49

tak vcera som na chalana konecne natrafil aj ked na omahe ,radsej by som ho videl na NL koli nemu som sa naucil pravidla omahy aby som vedel co vyvadza sice som ju nikdy nehral ale hral bez urazky ako sa hra na limitoch par centov aspo z toho co som videl ako nahle mal dro okomazite dorovnaval all in a dufal na river ze nieco dojde mozno na OMAHE sa to tak hra neviem ale prislo mi to od niekoho tak znameho ze predvedie nieco kreativnejsie ako snad sa otoci no neviem skutocnym fenomenom je zatial asi iba na NL snad ho tam coskoro uvidim aj ked na PKS neviem ci hraju HU NL o tak velke peniaze ako na full tilte ci tam vobec niekoho takeho ma a preto je donuteny hravat omahu :(
mažki
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Isildurov downswing pokračuje

Odoslaťod DevilMayCry 14 Dec 2010 10:31

tiez mam dlhodobo pocit ze niektory high stakes hraci co drtia omahu su cisty gambleri.....len akurat ze ja viem o omahe velke hovno tak mozno sa to tak fakt ma hrat..... :crazy:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Isildurov downswing pokračuje

Odoslaťod buschle 14 Dec 2010 10:52

DevilMayCry napísal:...

to kto je na tvojom avatare ?
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Isildurov downswing pokračuje

Odoslaťod buschle 14 Dec 2010 10:56

mažki napísal: koli nemu som sa naucil pravidla omahy aby som vedel co vyvadza sice som ju nikdy nehral ...


mažki napísal: hral bez urazky ako sa hra na limitoch par centov


Obrázok
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Isildurov downswing pokračuje

Odoslaťod DevilMayCry 14 Dec 2010 11:32

buschle napísal:to kto je na tvojom avatare ?


to som ja a tuto je interview so mnou: http://www.youtube.com/watch?v=A3TH_q7CiiY
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Isildurov downswing pokračuje

Odoslaťod Renegade 15 Dec 2010 00:25

DevilMayCry napísal:
buschle napísal:to kto je na tvojom avatare ?


to som ja a tuto je interview so mnou: http://www.youtube.com/watch?v=A3TH_q7CiiY

:lol2:
Melisko hra Aliens vs Predator
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!