Vyjadrenia Isildura a Haxtona po nedeľnajšom SuperStar Shown

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Vyjadrenia Isildura a Haxtona po nedeľnajšom SuperStar Shown

Odoslaťod admin 23 Dec 2010 05:22

Diskusia k článku: Vyjadrenia Isildura a Haxtona po nedeľnajšom SuperStar Showndowne

Isildur1 nie je veľmi potešený. Nejde ani tak o to, že prehral v nedeľu $40,000. Je to skôr o tom ako ich prehral a proti komu ich prehral. Isildur1 a Isaac Haxton odohrali cez víkend prvú challenge v „SuperStar Showdown“ a o pár dní neskôr vyjadrili aj svoje názory na túto session, ktoré si môžete prečítať v tomto článku. Isildur1 začal hneď z ostra, keď sa vyjadril na adresu Isaac Haxtona: „Chcem hrať s týmto chlapíkom znova, pretože nemám pocit, že by bol taký dobrý. Myslím, že si nezaslúžil vyhrať.“ Online high stakes fenomén Isildur1 je jedným z najťažších súperov, akého si môžete za pokrovým stolom predstaviť. Mnoho ľudí, ktorí o ňom hovoria, nemajú predstavu o tom, aké je to mať svoje peniaze v risku proti „kráľovi swingov“. Haxton je jeden z mála, ktorý môže hovoriť z vlastnej skúsenosti. Tento víkend sa Haxtonovi podarilo vyhrať prvú challenge v SuperStar Showdown, keď dokázal vyhrať od Isildura viac ako $40,000. „Nikto ma živote nedonútil sa cítiť tak mizerne, keď hrám proti nemu,“ povedal Haxton na adresu Isildura. Tieto slová idú z úst človeka, ktorý odohral 2500 rúk na štyroch stoloch proti Isldurovi v nedeľnom SuperStar Showdowne a dokázal zvíťaziť. Toto prichádza od Haxtona, ktorého mnohí ľudia v pokrovom svete považujú za ohromného heads-up hráča. Haxton považuje Isildura za pravdepodobne najťažšieho heads-up súpera, s...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Vyjadrenia Isildura a Haxtona po nedeľnajšom SuperStar Shown

Odoslaťod Capolos 25 Dec 2010 00:04

no ja si myslim ze ked to takto tvrdi ze by ho porazil.. dajme tomu ze by to hovoril mne po tom co som nad nim hoci aj so stastim vyhral.. okamzite by som si s nim zahral znova.. to je moj nazor
Capolos
 
Príspevky: 29
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!