Čo je staking?

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Čo je staking?

Odoslaťod speksSVK 27 Dec 2010 14:30

slemo69 napísal:Ak potrebujes zmenit svoj pristup k pokru, tak k tomu nepotrebujes cudzie peniaze. staci, ked si sam urcis priority a ciele. ako inspiracia ti posluzia niektore blogy napr. tu na pokerportali alebo na inych weboch. Vela ludi si dava ciele na kazdy konkretny mesiac a snazia sa ich splnit, tym napreduju po kuskoch dalej.

ja tu dost dlho citam blogy...ja proste potrebujem tvrdy rezim co by som musel dodziavat.ale dakujem za radu. no nic sa nestane, ked sa nenajde nikto, hate-ovat tu nebudem nikoho, budem si musiet poradit sam:)mozno aj to odmietnutie k tomu pomoze..kto vie:)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Čo je staking?

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 14:32

idealny adept na boot camp :D tu uz ta naucime discipline
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Čo je staking?

Odoslaťod tucniak 27 Dec 2010 14:52

+1 slemo

neviem ako ty spek, mne vedomost, ze hram za cudzie peniaze zrovna na kludne a 100 percentnych rozhodnutiach nepridava.
To, co chces, musis chciet od seba, ci cakas ze ten staker ta bude denne kontrolovat a robit bububu? :)

mam pocit ze skor mas problem sam si tie priority stanovit a posuvat sa, a to co si si zmyslel ti k tomu nepomoze imo..
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Čo je staking?

Odoslaťod speksSVK 27 Dec 2010 15:06

tucniak napísal:+1 slemo

neviem ako ty spek, mne vedomost, ze hram za cudzie peniaze zrovna na kludne a 100 percentnych rozhodnutiach nepridava.
To, co chces, musis chciet od seba, ci cakas ze ten staker ta bude denne kontrolovat a robit bububu? :)

mam pocit ze skor mas problem sam si tie priority stanovit a posuvat sa, a to co si si zmyslel ti k tomu nepomoze imo..

s tymto s tebou nie uplne suhlasim...nemusi kazdy den bububu...proste budu iste pravidla.mne vedomost ze hram za peniaze ineho ma moze posunut dalej v tom, ze budem chciet s tymi peniazmi zaobchadzat este lepsie, cize hrat este lepsi poker a vybudovat si tak bankroll rychlejsie.a nebude mi luto mu davat isty podiel z mojich vyhier (ak teda nejake budu).ja tu necakam od nikoho ze ma podporí. Je to moj sposob, ktory by som chcel vyskusat.Ako ked niekto vyhlasi challenge alebo nejaku stavku.
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Čo je staking?

Odoslaťod speksSVK 27 Dec 2010 15:07

popoBA napísal:idealny adept na boot camp :D tu uz ta naucime discipline

s tequilou na stole? :D
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Čo je staking?

Odoslaťod popoBA 27 Dec 2010 15:13

tak nebudeme si klamat ja sa s alkoholom celkom kamaratim takze urcite bude aj nejaky ten zur :D .ale ozaj by si sa mohol pripojit.dostanes to co ziadas (200dol),budes vela hrat,budes motivovany aj ostatnymi,mozes zarobit a hlavne mozes dokazat svojou winrate ze nato mas a tym padom ta v buducnosti niekto stakne urcite skor
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Čo je staking?

Odoslaťod matiapag 27 Dec 2010 15:16

popoBA napísal:tak nebudeme si klamat ja sa s alkoholom celkom kamaratim takze urcite bude aj nejaky ten zur :D .ale ozaj by si sa mohol pripojit.dostanes to co ziadas (200dol),budes vela hrat,budes motivovany aj ostatnymi,mozes zarobit a hlavne mozes dokazat svojou winrate ze nato mas a tym padom ta v buducnosti niekto stakne urcite skor


ak z toho spravis annual party, tak mozno o rok sa pripojim :) Teraz by mozno este boli nejake nedorozumenia ohladne mojho veku, a teda aj dovolenia od rodicov :P
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Čo je staking?

Odoslaťod tomisumi 27 Dec 2010 15:17

Jop megs, pokerstrategy - to je dobrá cesta.

btw, keď teda sa spraví nejaká písomná zmluva alebo také niečo o stakingu a ten dotyčný hráč neposlúcha - dá sa od neho nejak vymáhať odškodné? :D
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

Re: Čo je staking?

Odoslaťod speksSVK 27 Dec 2010 15:23

tomisumi napísal:Jop megs, pokerstrategy - to je dobrá cesta.

btw, keď teda sa spraví nejaká písomná zmluva alebo také niečo o stakingu a ten dotyčný hráč neposlúcha - dá sa od neho nejak vymáhať odškodné? :D

da sa vymahat to co je v zmluve..jasne:)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Čo je staking?

Odoslaťod matiapag 27 Dec 2010 15:23

tomisumi napísal:btw, keď teda sa spraví nejaká písomná zmluva alebo také niečo o stakingu a ten dotyčný hráč neposlúcha - dá sa od neho nejak vymáhať odškodné?


Ked je zmluva overena notarom - why not?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!