Ivey, Dwan a Antonius hovoria o svojich tajomstvách – 3. čas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Ivey, Dwan a Antonius hovoria o svojich tajomstvách – 3. čas

Odoslaťod admin 31 Dec 2010 13:03

Diskusia k článku: Ivey, Dwan a Antonius hovoria o svojich tajomstvách – 3. časť

V minulých častiach sme Vám ponúkli rozhovory s Antoniusom a Dwanom. V tejto poslednej časti na pár otázok zodpovie mnohými považovaní za toho najlepšieho v hre, nikto iný ako legendárny Phil Ivey. Ivey je najobávanejším hráčom, či už na live alebo online high stakes scéne a bojí sa pre nemu hrať nejedna pokrová hviezda. Ak neviete kto je Phil Ivey, tak ste pravdepodobne na zlom portáli. Phil Ivey sa stal jednou z najväčších osobností pokru, keď prepukol pokrový boom a teraz sedí praktický neprekonaný na vrchole hory. Ale ako tento 8-násobný držiteľ WSOP náramkov a najziskovejších hráč všetkých čias dokáže byť neustále o krok pred ostatnými a predvádzať hru, ktorá doslova vyráža dych? Čo si myslíte o tvrdeniach, že Patrik Antonius, Tom Dwan a vy ste najlepšími hráčmi na svete? Mňa osobne takéto veci nikdy netrápili a nedal som na to, čo hovoria ostatní. Na druhej stane, asi na tom niečo bude, že patríme medzi pokrovú špičku. Tom je neuveriteľne talentovaný a vynikajúci hráč no-limitu a taktiež aj Patrik. Hľadajú sa vám ťažko súperi kvôli vašej reputácii? Pravdu povediac mne ani nie, pretože ja hrám proti hocikomu v každej variante hry, takže ma to veľmi netrápi. Čo vás udržuje v takom vysokom leveli po taký dlhý čas? Všetci máme dobrú pracovnú morálku. Taktiež hrávame stále veľa a dobre rozumieme zmýšľaniu ľudí a psychológií. Vieme...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Ivey, Dwan a Antonius hovoria o svojich tajomstvách – 3. čas

Odoslaťod KKpokerkingKK 31 Dec 2010 13:09

admin napísal:V minulých častiach sme Vám ponúkli rozhovory s Antoniusom a Dwanom. V tejto poslednej časti na pár otázok zodpovie mnohými považovaní za toho najlepšieho v hre, nikto iný ako legendárny Phil Ivey.


Jak v poslednej casti? A rozhovor s KKpokerkingKK? :kral:
KKpokerkingKK
 
Príspevky: 148
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: -19

Re: Ivey, Dwan a Antonius hovoria o svojich tajomstvách – 3. čas

Odoslaťod korki 31 Dec 2010 15:40

KKpokerkingKK napísal:
admin napísal:V minulých častiach sme Vám ponúkli rozhovory s Antoniusom a Dwanom. V tejto poslednej časti na pár otázok zodpovie mnohými považovaní za toho najlepšieho v hre, nikto iný ako legendárny Phil Ivey.


Jak v poslednej casti? A rozhovor s KKpokerkingKK? :kral:


Ten by vazne bodol :D :Bravo:
korki
 
Príspevky: 205
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 8 krát/3 krát
Karma: -3

Re: Ivey, Dwan a Antonius hovoria o svojich tajomstvách – 3. čas

Odoslaťod Hendo999 31 Dec 2010 18:34

je to super článok, ale poslednej otazke som nerozumel, odpovedi už hej
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 32 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!