Isildur1 potvrdil stúpajúcu formu a zvíťazil nad Tony G!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Isildur1 potvrdil stúpajúcu formu a zvíťazil nad Tony G!

Odoslaťod admin 03 Jan 2011 19:11

Diskusia k článku: Isildur1 potvrdil stúpajúcu formu a zvíťazil nad Tony G!

Včera v noci sme mali možnosť vidieť ďalšiu skvelú high stakes akciu z kuchyne P****Stars, kde sa konala druhá challenge v SuperStar Showndowne. Isildurovým vyzývateľom bol dobre známy Tony G, s ktorým si nakoniec dokázal nový Team P****Stars Pro poradiť a Isildur1 tak zaknihoval prvé víťazstvo v tejto prestížnej challenge. Legendárny Isildur1 si viedol v druhom pokračovaní SuperStar Showndown vynikajúco a podarilo sa mu poraziť high stakes žraloka Tony G. Ich súboj bol vyrovnaný až do konca a veľké sumy peňazí sa prelievali zo strany na stranu. Zápas sa trochu pretiahol, keďže Tony G hral o niečo pomalšie ako sme zvyknutý u online grinderov a trval až deväť hodín. Ku koncu súboja sa postupne počet stolov zmenšoval a v jeho úplnom závere sa už hral iba jeden stôl $50/$100 NLHE, pretože hráči mali všetky svoje peniaze na ostatných stoloch. Tony G hral celý zápas veľmi agresívne a nebral si servítku ani pred ústa ako ho poznáme a písal do chatu veľa rôzneho „trashu“ na Isildura. Na konci súboja však Tony G prejavil rešpekt pre novú akvizíciu herne P****Stars a jeho prevedenú hru. Na záver ešte pobavil Tony G fanúšikov, keď sa lúčil v chate slovami, že ide na dlhú prechádzku a pravdepodobne sa previesť na bicykli. Isildur1 nakoniec vyhral celý súboj po dlhých hodinách hrania a pripísal si na svoje konto...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Isildur1 potvrdil stúpajúcu formu a zvíťazil nad Tony G!

Odoslaťod 3flash3 03 Jan 2011 19:45

Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Isildur1 potvrdil stúpajúcu formu a zvíťazil nad Tony G!

Odoslaťod sulaph 03 Jan 2011 19:56

sulaph
 
Príspevky: 49
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 2 krát/4 krát
Karma: 0

Re: Isildur1 potvrdil stúpajúcu formu a zvíťazil nad Tony G!

Odoslaťod poldinhoo 03 Jan 2011 22:31

sa divim, ze mu este nikto neliskol :)
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Isildur1 potvrdil stúpajúcu formu a zvíťazil nad Tony G!

Odoslaťod mažki 04 Jan 2011 10:14

ale zo zaciatku to nebolo nic moc od isilho prehraval zo zaciatku viac ako 50 000 sa mi zda ze to v prvej hodine bolo uz chvilu aj 70 000 potom som uz zial nepozeral lebo ma chytil tilt a musel som rychlo zmiznut a pozerat a nehrat to neni pre mna ,trosku zbytocne dorovnaval a moc tonymu neveril slinejsiu kombinaciu ale kedze to otocil urcite vedel co robil :good: inak ta pot limit omaha ma laka viac a viac vyzera to velmi zaujimve na spestrenie :o
mažki
 
Príspevky: 10
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Isildur1 potvrdil stúpajúcu formu a zvíťazil nad Tony G!

Odoslaťod 3flash3 04 Jan 2011 16:45

Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!