ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod 7castle 05 Jan 2011 15:06

Total OT, ale mozes mi OP pls vysvetlit povod tvojho nicku? Ma to zaujalo, lebo sa to neda vyslovit, unless mi nieco unika :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 05 Jan 2011 15:51

7castle napísal:Total OT, ale mozes mi OP pls vysvetlit povod tvojho nicku? Ma to zaujalo, lebo sa to neda vyslovit, unless mi nieco unika :D


hazgd? :) ale nie vážne .. to sa ťažko vysvetluje, kamaráti ma volajú želo a proste nejak to vzniklo že želtzn :D tak sme si dávali na koniec tie koncovky a tak nejak to vzniklo :D

Za tento príspevok od Zeltzn poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 05 Jan 2011 23:09

asi nechcú aby som sa dostal konečne na NL5 .. po 2 hodinach tvrdej disciplinovanej hry profit 7.5$ ktorý za dve hry vyfučal,AA - KK river K (-4$) a zlý read na súpera ktorý overbetoval bottom pairs, samozrejme mal vacsi op ako ja ... :wall: :wall: :wall:

ešte som aj narazil KT - AK keď som flopol K a on c/c every street aj river c/c .. jak z rozprávky :wall:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Jan 2011 21:30

rozhodol som sa mixovať Demand on 2+0.2$ SnG s rush pokrom NL5, tie demandy to je pohodička,skončil som teraz pred FT ale teraz idem na FT aspoň na 5. miesto (min. 25$+).. tieto turnaje hrá veľa fish, tak uvidíme Čo to dá :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod tucniak 06 Jan 2011 22:04

rush poker :hrable:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Jan 2011 22:07

tucniak napísal:rush poker :hrable:


hovor, počúvam :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod poldinhoo 06 Jan 2011 22:16

je to hrozna blbost..mam tam odohrateho pol roka..zo zaciatku to bolo fasa..ale totalne mi to zmrvilo hru, uplne sa tam straca metagame..straca sa tam edge dobrych hracov..na zaciatku boli vsetci hura na rush a boli tam vsetky fishe z ftp..postupom casu uz to tam totalne znitovatelo a su tam rb hunteri..este sa rush oplatil kym bol dealt rush..som len na rb mesacne robil 40BI..len teraz ako zmenili na contributed uz nemas ani tretinu z toho, pretoze poty su nizke, do showdownov sa chodi malo..

co je ale najhorsie je ze to totalne deformuje hru..

nikto ti nic nemoze zakazovat:) ale mne tiez radili nech nevymyslam, nepocuvol som a teraz lutujem (teda aspon som nieco malo zarobil, kym bol dealt rb..)..ale po pol roku rushu ti mozem napisat, ze uz nikdy viac
:gl:

edit: navyse je to brutal brutal swingy a ked zacnes tiltit, to mozes zrovna cashoutnut radsej
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod matiapag 06 Jan 2011 23:00

A co sme tak zrazu upustili od CG NL2 6-max? :) Skoncil sa upswing a uz nas to prestalo bavit? :P Trpezlivost je dolezita vlastnost a ked chyba, tak z toho mozu pramenit neprijemnosti. Aj ja som mal niekedy sklony k odbocovaniu od CG 6max, ked sa mi nedarilo, ale prisiel som na to, ze je to hlupost. Nemame nastudovany ziaden material o tom, co tu pises (SnG) + nemame BR na rush NL5, kde ako poldinho poznamenal, je dost velka variance/tiltovost. Preto si myslim, ze toto moze priniest skor zlo.
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 07 Jan 2011 10:42

Došiel kamarát tak sme si dali dve MTTčka a jeden rush, ale ten rush ten ukončím teda :), skončili sme pred FT kde sme prehrali AK vs TT- KTxxx (PF AI)velká škoda sme mohli ísť na FT ako chip leaderi :x
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod poldinhoo 07 Jan 2011 10:58

nemusis s nim koncit :)..zase aj tym sa nieco naucis..a na spestrenie je to obcas fajn..len z toho nesprav primarny variant na ukor standard stolov a normalnej hry a napredovania
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!