´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Kesom26´ (2.časť)

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Kesom26´ (2.časť)

Odoslaťod admin 14 Jan 2011 13:13

Diskusia k článku: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Kesom26´ (2.časť)

Máš za sebou prechod od fullringu k shorthanded stolom, aký je podľa teba v nich rozdiel?
KESO26: Najväčší rozdiel je v počte hráčov pri stole (smiech). Tým sa mení dynamika hry, čo znamená že sa zvyšuje akcia a odohrá sa väčší počet rúk. V shorthanded hre tým pádom chodíme častejšie do showdownu s marginálnymi rukami ako vo fullringu, a tým sa zvyšuje variancia. V shorthanded je tiež pravdepodobnejšie, že budeme hrať väčšinou v pozícii proti jednému súperovi, kým na fullring stoloch sa zvyšuje pravdepodobnosť multiway hry často mimo pozíciu.

Takisto si začínal so shortstack stratégiou a prešiel si na big stack stratégiu. Aký je v nich rozdiel?
KESO26: Dobre zvládnutá shortstack stratégia je v prvom rade čisto strojová hra. Nehral som takto príliš dlho, ale keďže je dosť jednotvárna, tak o nejaký čas omrzí. Navyše kopec regov sa dokáže shortstackerom veľmi dobre prispôsobiť a tým im značne znižovať ich winrate. Big stack stratégia je určite oveľa kreatívnejším variantom.

Na fóre si moderátor, čo obnáša táto „funkcia“?
KESO26: No sem tam pozriem, či sa dzejkej o všetko tak dobre stará ako doteraz, ale samozrejme mu občas s niečím pomôžem (smiech). Snažíme sa dohliadnuť na to, aby sa ľudia na fóre správali slušne, nenadávali si a neporušovali pravidlá. Občas sa nájdu takí, čo to nechápu a s tými sa musíme...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Kesom26´ (2.časť)

Odoslaťod Komedia 14 Jan 2011 13:43

Supe rozhovor Keso :good: GL :gl:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Kesom26´ (2.časť)

Odoslaťod palo1973 14 Jan 2011 13:57

Čomu sa najviac venuješ okrem pokru?
KESO26: Priateľke. Často pozeráme spolu rozprávky (smiech). Odporučil by som hlavne Ratatouille, Horton alebo veľmi dobrá je tiež Ako skrotiť draka (How to train your dragon).


-tomu sme sa aj my venovali,tomu kroteniu draka,ale uz ho skrotila(rozumej uz ma pin od bankomat karty ;) )
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Kesom26´ (2.časť)

Odoslaťod Mayday 14 Jan 2011 15:55

heh som si myslel ze sme s priatelkou jedini v okoli, co maju slabost pre tieto animovane pribehy :)

nam sa este pacilo aj Cloudy with a chance of meatballs, Kung Fu Panda, Planet 51 a potom obv pixarovky...Up, Wall-e
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Kesom26´ (2.časť)

Odoslaťod tucniak 14 Jan 2011 16:48

Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: ´Osobnosti PokerPortal.sk´ - Rozhovor s ´Kesom26´ (2.časť)

Odoslaťod keso26 14 Jan 2011 20:27

@komedia: thx, u2 ;) :gl:

@palo: lol :D

@mayday: j, pixarovky su velmi dobre ale to aj dreamworks :) ..videl si tu minirozpravku ci ako to volaju "partly cloudy" ? :)
part1: http://www.youtube.com/watch?v=l3EM4UalKDk
part2: uz bola odstranena hm

@tucniak: dik za tip, kukneme :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 41 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!