Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod 3flash3 18 Jan 2011 23:11

w4444x napísal:flash neni niekde uvedeny jeho nick z w3 podla ksichtu si ho nepamatam takze asi nikto znamy ale aj tak ma to zaujma


Prepáč, to som nikde nevidel spomenuté. Ak sa k tomu dostanem tak napíšem ;)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod Mayday 19 Jan 2011 01:26

ja sa furt smejem na tom, ze tolko krat pocujem ako argument pre VS, ze "vzdelanie je dolezite". suhlasim. Ale preco sa to pouziva ako argument pre VS, na to som este nedosiel :lol2:

Za tento príspevok od Mayday poďakovali :
___Mortylen___
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod slemo69 19 Jan 2011 03:52

Ono u nas v tejto krasnej krajine je vzdelanie dost dolezite, ale poznam kopec ludi sprostych ako bagandze, co maju penazi ako pliev a tiez kopec vysokoskolsky vzdelanych, ale stojacich na urade prace. Teraz kazdy ruku na srdce: mate na ftp ucte nejake tie mil. $ a dalsie v banke, denne si zahrate par stolov 6K/3K $ (na jeden big blind ja robim sedem mesiacov cca) , za ftp points si kupite 3 dovolenky, plazmu ako obyvacka a dvojo ferrari, len rakeback by vas uzivil roky a vy si vecer idete pisat semestralku, potom sa este ucit na skusku a rano o osmej hybaj do skoly ? :D
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod DevilMayCry 19 Jan 2011 09:44

total gycovy otrepany nazor ale nech je tak.....proste co komu vyhovuje nech to robi, bavi ta poker hraj poker, chces si zarabat pokrom zarabaj si, chces ist na vysku chod, chces sa ucit uc sa, nechces sa ucit neuc sa, chces pracovat ako financyn poradca pracuj, chces vstupit do sdku vstup do nej, radsej do smeru ? no nech sa paci, chces posilovat posiluj, chces zrat vyprazane rezne zer.....

ja si viem predstavit ze mnoho ludi vidi poker ako hazard a nezda sa im myslienka zarabat prachy tym ze niekoho ineho oberaju o peniaze, chapem nie je na tom nic co by bolo nejako vyrazne mimo, davaju prednost kariere v inej oblasti ? no a co ?
samozrejme tiez nevidim nic zle na tom ked sa niekto zivy pokrom, uplne v poriadku !

Co sa tyka vzdelania tak som za ale len v tom pripade ze to cloveka naozaj bavi a vidi sa v danej oblasti. Inak je to mrhanie miesta pre ludi ktori sa skutocne chcu ucit a plytvanie peniazmi. Uprimne vam poviem ze nemam rad takych co chodia do skoly len kvoli titulu. Poznal som par takych a poznam a je mi z toho na grc. Vyberu si nejaky odbor ktory ich total nebavi ale je povedzme ze lahko studovatelny a potom to je same nic nerobenie, chlastanie, grcanie a samozrejme cez skuskove odrbavat ako sa len da. Tahak sem, tahak tam, hentaky podvod, onaky podvod....bum prejde 5 rokov (niekedy aj viac :)) a chlapcek sa doma maminke chvali titulom aky on je velky pan inzinier......taketo je bohuzial nase skolstvo.... :bad:

Za tento príspevok od DevilMayCry poďakovali :
HaPpY LuMpY
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod ___Mortylen___ 19 Jan 2011 10:34

School is overrated.

changing education paradigms (hned prve video)

http://comment.rsablogs.org.uk/videos/

Koho toto zaujima, nepovedzte prosim vas dalsie slovo kym si neprecitate/nepozriete nieco od Sira Ken Robinson-a na temu skolstvo.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod yegon 19 Jan 2011 11:02

vysoka skola je super vec ked vysledkom moze byt nieco nove ako diplomovka o odparovani ciernych dier a nie len spisanych 50 stran z 3 roznych knih ako sa to robi u nas

keby u nas vysoke skoly vyzerali takto tak som za vsetkymi 10timi

http://www.justiceharvard.org/

bohuzial musim povedat - fuck ju slovenske vysoke skolstvo - doma s googlom sa clovek nauc viac a ovela praktickejsich veci
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod DevilMayCry 19 Jan 2011 11:08

mozem potvrdit yegonove slova.....take braky ako sa pisu na zilinskej univerzite (pisem o fakulte pedas, kedze len s nou mam skusenosti) ktorej absolventom som aj ja tak to je fakt ze na zaplakanie....ked som si teraz nedavno cital svoju diplomku tak som krutil hlavou ze ako som mohol s takym shitom vlastne prejst ked to porovnam s diplomkou co momentalne pise moja polovicka na prirodovedeckej fakulte UK kde studuje molekularnu biologiu a robi nejaky vyskum rakoviny ci co a uz od septembra je prakticky kazdy den zavreta v labaku 8 hodin tak to je uz trochu o niecom inom.....
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod hegides 19 Jan 2011 12:19

.toto uniklo len mne? :shock:
"V lednu je hodně vidět také hráč s nickem Kagome Kagome. Pozornost poutá nejen svým pokerovým uměním, ale také sporem se samotnou hernou. Kombinace německé národnosti a screen name IhateJuice (I hate Jews - Nenávidím Židy) se zástupcům Full Tiltu příliš nepozdávala a vše vyústilo až v nucenou změnu nicku"
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod 3flash3 19 Jan 2011 12:50

hegides napísal:.toto uniklo len mne? :shock:
"V lednu je hodně vidět také hráč s nickem Kagome Kagome. Pozornost poutá nejen svým pokerovým uměním, ale také sporem se samotnou hernou. Kombinace německé národnosti a screen name IhateJuice (I hate Jews - Nenávidím Židy) se zástupcům Full Tiltu příliš nepozdávala a vše vyústilo až v nucenou změnu nicku"


Asi hej :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Záhadný IHateJuice hovorí o začiatkoch jeho pokrovej kariéry

Odoslaťod DevilMayCry 19 Jan 2011 13:17

hegides napísal:.toto uniklo len mne? :shock:
"V lednu je hodně vidět také hráč s nickem Kagome Kagome. Pozornost poutá nejen svým pokerovým uměním, ale také sporem se samotnou hernou. Kombinace německé národnosti a screen name IhateJuice (I hate Jews - Nenávidím Židy) se zástupcům Full Tiltu příliš nepozdávala a vše vyústilo až v nucenou změnu nicku"


vedel som ze ma iny nick ale nevedel som preco :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!