Jungleman12 rozobral Iveyho a Isildura!

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Jungleman12 rozobral Iveyho a Isildura!

Odoslaťod admin 22 Jan 2011 18:21

Diskusia k článku: Jungleman12 rozobral Iveyho a Isildura!

Dan “jungleman12” Cates sa včera opäť pustil do práce a bol to pre neho určite rušný večer. Nie len preto, že odohral viac ako 5,000 rúk, ale hlavne kvôli tomu, že si vybral na mušku tých najlepších z najlepších –Phil Iveyho a Viktor „Isildur1“ Bloma. Mali sme možnosť vidieť skvelú heads-up akciu a niektoré obrovské poty. Cates, ktorý bol najziskovejším hráčom minulého roka ($5,5 milióna), začal noc súbojom proti Gus Hansenovi na stoloch $300/$600 PLO a po odohratí iba 26 rúk si pripísal na svoje konto skvelých $119K. Hansen odišiel zo stola a o chvíľu na to sa pridal ku Catesovi legendárny Phil Ivey a začala sa ich zaujímavá session. Ivey po pár rukách prehral prvé nabitie ($60K), ale hneď potom ako reloadol dokázal „zbablovať“, keď na riveri doplatil junglemanov bluff s K high flush na spárovanom boarde. Potom sa hra trochu ukľudnila a hráči sa nepúšťali do veľkých partií. Rozhodujúca ruka prišla, keď jungleman12 flopol top set a Ivey mal na turne straight draw, dve flush draws, na river prišla bezvýznamná karta a pot vo výške skoro $270K putoval Catesovým smerom. Po 146 rukách sa ich súboj skončil a jungleman12 si pripísal na svoje konto vynikajúcich $240K. Po tomto sa Cates prihlásil do herne P****Stars pod prezývkou „w00ki3z“ a začal sa main event včerajšej noci, keď sa rýchlo...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Jungleman12 rozobral Iveyho a Isildura!

Odoslaťod DevilMayCry 23 Jan 2011 00:17

ty vole....ja viem ze su to top hraci ale ako tie omaha partie tak to sa mi zda proste ze tam clovek moc nerozmysla a plati prakticky akykolvek draw.....fuuuuuuuuuuj.......vobec sa mi to nepaci......zda sa mi to dost gamble..... :P
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Jungleman12 rozobral Iveyho a Isildura!

Odoslaťod 3flash3 23 Jan 2011 00:34

DevilMayCry napísal:ty vole....ja viem ze su to top hraci ale ako tie omaha partie tak to sa mi zda proste ze tam clovek moc nerozmysla a plati prakticky akykolvek draw.....fuuuuuuuuuuj.......vobec sa mi to nepaci......zda sa mi to dost gamble..... :P


Toto je oproti showdownom Hansena na PLO ešte slabý odvar toho ako sa gambluje :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Jungleman12 rozobral Iveyho a Isildura!

Odoslaťod TomMolivan 23 Jan 2011 02:34

Isildur1: u so bad its embarrassing
Isildur1: how can u win so much money
w00ki3z.: lol?
Isildur1: such a joke how u play


It's funny because it's true.
Obrázok používateľa
TomMolivan
 
Príspevky: 1503
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 167 krát/245 krát
Karma: 28


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!