Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod admin 14 Feb 2011 13:39

Diskusia k článku: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejšie s väčším počtom herní a turnajov!

Iste si to pamätáte. Bolo to len pár mesiacov dozadu, kedy naša stránka prešla "rekonštrukciou". Prišlo k malej úprave dizajnu, zjednotilo sa hlavné menu vo všetkých záložkách, ale hlavne sme sprehľadnili systém radenia článkov. To je už viac ako pol roka lepšie rozselektované, a tým pádom jednoduchšie pre vás, uživateľov. Spravodajstvo má viacej podzáložiek, čím ľahšie nájdete potrebné informácie, a tiež každá live pokrová séria má vlastnú podzáložku. No a jedným s hlavných bodov vtedajšej zmeny bolo aj zaradenie záložky "Kluby a Kasína" do ktorej si všetky živé pokrové kluby/kasína mohli sami pridávať svoje turnaje a novinky. Tým sme vám, našim návštevníkom, chceli pomôcť pri hľadaní live turnajov vo vašom regióne tak, aby ste nemuseli navštevovať X internetových stránok klubov (častokrát kluby web stránku ani nemajú) a našli všetky pre vás zaujímavé turnaje na jednom mieste. Väčšina herní si ale u nás free konto nevytvorila, a tak sme sa rozhodli pristúpiť k ďalšiemu kroku - budeme tam všetky novinky a turnaje jednotlivých klubov vkladať my, a vy tak budete mať všetky turnaje vo vašom regióne pokope. Ale poďme pekne po poriadku....
Aké nastali zmeny v záložke "Kluby a Kasína"? 1. Nový vzhľad - Oproti...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22362
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod DevilMayCry 14 Feb 2011 13:46

pozrel som sa na to a mam pripomienku. Ked si do filtra zadam kraj "bratislavsky" tak vo filtri mesto by som uz chcel vidiet len mesta zo spominaneho kraja a to iste plati pre filter kluby. Cize nasledujuci filter nech uz je obmedzeny predoslym...... ;)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod popoBA 14 Feb 2011 13:50

yop,a bratislavsky kraj bude naplneny do 2 hodin,nestihal som to tento vikend naplnit koli doxxu :smola:
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod vlade 14 Feb 2011 14:02

DevilMayCry napísal:pozrel som sa na to a mam pripomienku. Ked si do filtra zadam kraj "bratislavsky" tak vo filtri mesto by som uz chcel vidiet len mesta zo spominaneho kraja a to iste plati pre filter kluby. Cize nasledujuci filter nech uz je obmedzeny predoslym...... ;)


Ano, da sa to tak spravit, len neviem ci to ma aj realne nejaku pouzitelnost, skor mi tam chyba ina vec, aby si to pamatalo aky filter bol zvoleny naposledy a pri dalsej navsteve to uz bolo prednastavene.

Tych miest v ktorych su turnaje je zatial relativne malo (v polozke "mesto" sa zobrazuju len tie v ktorych je nejaky turnaj zadany), cize ak chce niekto filtrovat podla mesta uplne jednoducho si to mesto najde. Ak by sa to malo stat neprehladne tym ze budu turnaje v napriklad 100+ mestach, tak by asi bolo dobre tam tu zavislost na predchadzajucom filtri dorobit.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod popoBA 14 Feb 2011 14:55

vlade vyzera to teraz sice prehladnejsie,ale bojim sa ze to velky uspech nezozne ked neni hned na prvy pohlad jasne v akom klube sa hra a treba klikat na to zelene pole.to je dost fail.ked chcem narychlo zistit co sa hra v konkretnom klube tak mam otvorit postupne vsetky kym ho nenajdem?
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod haman 14 Feb 2011 15:25

Cize Kluby a Kasina vravite?

fajn praca!

tento link sa mi velmi lubi, len 1 chybicku ma, nie je zrejme ktory turnaj je v ktorom klube. treba to kazde rozklikavat.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod APminer 14 Feb 2011 15:29

haman napísal:Cize Kluby a Kasina vravite?

fajn praca!

tento link sa mi velmi lubi, len 1 chybicku ma, nie je zrejme ktory turnaj je v ktorom klube. treba to kazde rozklikavat.


jj, :admin: ..... ten nazev turnaje nic nerika, pod nim by se hned mel zobrazit aspon nazev klubu (nejlepe napr. KAJot .. , Brno)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod vlade 14 Feb 2011 15:34

Vox populi, vox dei, pridam to tam ;)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod tommyKE 14 Feb 2011 15:42

good job
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

Re: Zmeny v záložke ´Kluby a Kasína´: Prehľadnejšie, aktuálnejši

Odoslaťod poldinhoo 14 Feb 2011 16:30

nice work :good:
Obrázok používateľa
poldinhoo
 
Príspevky: 1292
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 128 krát/61 krát
Karma: 21

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!