SuperStar Showdown 4: Isildur1 zničil Katchalova

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

SuperStar Showdown 4: Isildur1 zničil Katchalova

Odoslaťod admin 15 Feb 2011 02:35

Diskusia k článku: SuperStar Showdown 4: Isildur1 zničil Katchalova

Štvrté vydanie populárnej challenge SuperStar Showdown pokračovalo súbojom Viktor „Isildur1“ Bloma a Eugene Katchalova. Bola to pravdepodobne najrýchlejšia challenge, keď agresívny Švéd rozobral svojho súpera a pripísal si na svoje konto ďalšie víťazstvo, tentokrát o ohromných $111,750! Katchalov a Blom sa stretli na štyroch stoloch $50/$100 No-Limit Hold’em k heads-up súboju v herni P****Stars a za necelé 4 hodiny bolo po všetkom. Isildur1 zaknihoval svoje doposiaľ najväčšie víťazstvo a dohromady je v pluse už $165K po prvých štyroch challenge, ktoré sa odohrali. Obávaný mladík zo Švédska dokázal poraziť Katchalova, Tony G a Dan “jungleman12” Catesa a jediným kto si poradil s húževnatým high stakes fenoménom bol Isaac Haxton. Súboj Bloma a Katchalova sa rozbiehal trochu pomaly, keď sme čakali až 45 minút na prvú all-in situáciu. Títo dvaja sa postupne dostávali do tempa a zápas bol až do polovice celkom vyrovnaný. Katchalov sa ujal vedenia po prvých 500 odohratých rukách, keď mal náskok niečo málo cez $20,000. Jeho vedenie trvalo iba 200 rúk a po ďalší zvyšok zápasu začal kraľovať obávaný Isildur. Aj keď sa ich súboj odohrával na štyroch stoloch $50/$100 NLHE zdalo sa, že to nebolo dosť pre Katchalova, ktorý si popri ich challenge zapol aj populárny online turnaj „Sunday Million“. Katchalovovi sa...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22366
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: SuperStar Showdown 4: Isildur1 zničil Katchalova

Odoslaťod 3flash3 15 Feb 2011 02:48

Ešte sa chcem ospravedlniť, že nie sú tentokrát žiadne screenshoty z challenge. Prišiel som domov neskôr po polnoci a už sa akosi nehralo. Nečakal som, že skončia tak rýchlo. :)
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!