DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod maroshluchy 14 Feb 2011 18:02

7castle napísal:
popoBA napísal:ale no. pri marianovom stole som stravil najviac casu lebo na nom bolo najviac akcie a rozhodne to ten clovek moze hrat.totalne ovladal cely stol a hral to fakt na urovni.jasne ze tam bol pocas turnaja aj nejaky luck ale hlavne na finalovom stole to bol skor bad luck a superov uhral a nemusel si vitazstvo "uflipovat"


No ok, tak nech tu nie som za hovado, ked uz to aj sam Maros cita, tak nejak dovysvetlim toho luckerskeho smajlika :D

Maros je na hentych turnajoch urcite jeden z 10 naj hracov, to je iste, ja som tym chcel povedat 2 veci, jednak ze ak tam bol na 5 FTs ci kolko a 2-3x to vyhral, tak musel mat kopec stastia, a hlavne to ze napriek svojim solidnym schopnostiam sa proste nevyhyba kope leakov beznych pre live hracov, specialne on napr. uplne precenuje silu spekulativnych ruk pri shallow stackoch, t.j. vobec neberie do uvahy efektivne stacky.

2 najpamatnejsie priklady ktore som videl:

Ca 1.5k roka dozadu, myslim ze 300e WPT side event (to by aj casovo sedelo), mam cca 17bb a TT na UTG, da sa to shovnut ale ja to raisnem na nejakych 2.4bb, Maros mozno 2-3 seaty za mnou flat (stack mozno 40bb, w/e), cely zvysok stola fold (mozno este niekto flatol, nie je to relevantne). Flop 922, ja cbet, on raise... Je samozrejme uplne jedno co ma, ja uz to nemozem zlozit, ale napriek tomu rozmyslam co uz asi len tak moze mat, vravim si bije ma len JJ a 99, pricom to druhe by snad neraisol nie? Tak to tam posleme, mam 2 outy, a on nema ani overpair ani 99, takze go figure...

Pol roka dozadu na nejakom Doxxbete, tuto ruku som nehral len som sedel pri stole. Chlapik UTG cista ryba ma mozno 14bbs a raisne, Maros UTG+1 flat (!), za nim dalsi call, potom este jeden, zvysok fold. Flop nieco ako 239, UTG check, Maros bet, jeden fold, posledny caller call (!), UTG CRAI, Maros sa kruti a posle to tiez, ten treti teda uz zavola svojich zvysnych par BBs... UTG otoci 33 na set (solid lajna s 15bb UTG), Maros ukaze 54s, posledny JJ (bezkonkurencne naj lajna), Maros hitne str8 a so zvolanim "tuto ruku som potreboval" mieri v ustrety vitazstvu na danom Doxxe :D

Ako som povedal respektujem ze Maros tam patri jasne k najlepsim a nie je nahoda ze mu ide, len si aspon taky maly uskrn pokial ide o davku lucku nemozem odpusit :D

Maros vidime sa na MS SR 8-)



cau vlado,
dik za tento prispevok - inac mas uzasnu pamat - ja si pamatam iba to wpt btw mal som 25s 8-) musim v prvom rade povedat ze kritiku od hraca ako ty beriem kedykolvek. Urcite sa najde mnozstvo dalsich dobrych hracov ktori by taktiez mohli uviest x prikladov kedy som zahral diskutabilne, slabo alebo uplne katastrofalne a to iste plati aj opacne ked vidim obcas niektorych top hracov co zahraju v duchu sa nemozem prestat smiat a nechapem ako to mozu hrat a hlavne ako je mozne ze su tam kde su... Pre mna je ale dolezite ze sa snazim neustale zlepsovat - ucim sa od lepsich a som presvedceny ze zaznamenavam progres, ktory ma aj svoje male vysledky... My budeme mat samozrejme casto trosku odlisny pohlad na riesenie rovnakych situacii a dovod je podla mna hlavne ten (okrem toho ze si o level vyssie ako ja) ze ty si online grinder a ja som cisty live hrac. Osobne sa domnievam ze toto su dve naprosto odlisne kategorie a funguju tu aj trosku rozdielne strategie... V skratke mam za to ze ty hras session kde grindis xy turnajov sucasne drzis sa prisne principov ktore by v longrune mali prinasat profit a tak to aj je ale v live pokri to podla mna tak uplne nefunguje, je tu mnozstvo dalsich dolezitych faktorov ktore treba brat do uvahy a dokonale sa prisposobit danej situacii s cielom vyhrat dany konkretny turnaj...
Tesim sa na MSR a dufam ze sa nam bude darit - a dame final table :)

Za tento príspevok od maroshluchy poďakovali :
sry4that
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Ivo 14 Feb 2011 18:19

Počúvaj, ale v tej PH šiltovke si vyzeral lepšie ako s tou bradou a slúchadlami :)
A kúp si iné brýle. Moc ti nejdú 8-) A som zvedavý, keď neluckneš 2-3 turnaje, či budú lietať karty po susedných stoloch.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod maroshluchy 14 Feb 2011 18:49

Ivo napísal:Počúvaj, ale v tej PH šiltovke si vyzeral lepšie ako s tou bradou a slúchadlami :)
A kúp si iné brýle. Moc ti nejdú 8-) A som zvedavý, keď neluckneš 2-3 turnaje, či budú lietať karty po susedných stoloch.


hahaha. ta siltovka PH bola nuts - to mas pravdu ale s tymi brylami si ma tiltol :evil: tie som si kupil specialne na poker a boli dost drahe kua... a ked nelucknem 2-3 turnaje po sebe tak karty mozno lietat budu ale trashtalk bude urcite :lol2:
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod haman 14 Feb 2011 19:26

maros,

3x si to vyhral (+ minimalne 1x FT), znamena, ze vies hrat poker velmi dobre, aspon podla mna.

hral si aj ine vacsie turnaje a hitol si tam nieco?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod ramzey 14 Feb 2011 21:15

Dimitri som rad, ze si to znova vyhral a mozno je na case pouvazovat ci neodblokujes ucet na starse a neskusime dake tie kvaldy na EUREKU alebo ine podobne eventy.
Co sa tvojej hry tyka, tak graduje, sem tam sa nevyhnes leakom, ale je to sposobene tvojim stylom hry "na vitazstvo".
Ja osobne si pamatam tvoj show 22 do mojho QQ ty lucker :D

Vidime sa na MSR a mozno mi uz konecne doneses aj tu navigaciu :evil: :D
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Mareccc1 14 Feb 2011 22:18

ramzey: shove* nie show :)
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod ramzey 14 Feb 2011 22:30

SINDELAR!!!!!!!!!!! :evil:
ramzey
 
Príspevky: 815
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 111 krát/96 krát
Karma: 19

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod janobendik 15 Feb 2011 14:09

este raz blahozelam Maros! Som velmi rad , ze konecne sa nasiel este niekto co tuna chalanom jasne povedal, {co ja tvrdim 7 rokov} ze online a live su 2 uplne odlisne kategorie hry! ak to neberu odo mna hadam si nechaju povedat od teba, predesa ta lepsie a hlavne osobne poznaju a mas vysledky , ktore su neodskriepitelne a ziadny z tychto online teoretikov sa im v live hre ani len nepriblizil. Ja som sa uz davno zmieril s tym , ze na online som velka rybicka, dajte si uz chalani povedat, ze iba velmi obcasne vynimky z online super hracov to hraju super aj live, obycajne su to najvacsie ryby, hlavne v CG!
:gl:
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod maroshluchy 15 Feb 2011 15:33

janobendik napísal:este raz blahozelam Maros! Som velmi rad , ze konecne sa nasiel este niekto co tuna chalanom jasne povedal, {co ja tvrdim 7 rokov} ze online a live su 2 uplne odlisne kategorie hry! ak to neberu odo mna hadam si nechaju povedat od teba, predesa ta lepsie a hlavne osobne poznaju a mas vysledky , ktore su neodskriepitelne a ziadny z tychto online teoretikov sa im v live hre ani len nepriblizil. Ja som sa uz davno zmieril s tym , ze na online som velka rybicka, dajte si uz chalani povedat, ze iba velmi obcasne vynimky z online super hracov to hraju super aj live, obycajne su to najvacsie ryby, hlavne v CG!
:gl:


diky jano,
uznanie od hraca tvojho kalibru si velmi cenim - pravdupovediac som tu viac-menej novy a nepoznam prilis tuto komunitu hracov, absolutne neviem kto je kto a co maju chalani za sebou (teda okrem vlada 7castla), ale mal som tu cest precitat si jednu dost sick debatu na temu online vs live a waw bol som teda dost shocked agresivitou s akou k tebe pristupuju niektori diskutujuci (a ty si im to aj patricne vracal - toho sa zbav a bud nad vecou, lebo ty uz nemusis nikomu nic dokazovat mas vysledky).
To ze online a live su 2 naprosto odlisne discipliny je uplne jasne, o tom sa nebudem s nikym ani bavit (nic na tom nemeni ani fakt ze online grinderi ovladli v poslednych rokoch aj live scenu - pri mnozstve hracov ake online svet chrli vznikol taky obrovsky nepomer medzi online a live hracmi ze to ani inac byt nemoze). ja osobne to fragmentujem este ovela viac - pre mna su rozdielne svety aj CG vs turnaj a podobne.
A k teme ci je online rigged: asi nie - neviem fakt. nemam tam vela odohrateho ale z toho co vidim obcas na ps - niekedy nemozem tomu uverit a kukam jak puk a hovorim si ze to snad neni mozne... na jednej strane nie som zastancom ziadnych konspiracnych teorii a na druhej... no je to bussiness a ten je vzdy o maximalimalizacii zisku... a cim viac registrujes tym viac poplatkov zaplatis... atd atd. (ale vlastne musi to byt rigged lebo 4x som hral sundaymillion a este som to nevyhral... :lol2: ) Rozhodne ale mam respekt k dobrym online hracom a obdivujem ich ale pre mna su vzory hraci ako ty, zandar, a pod. k tomu levelu by som sa raz rad priblizil... tak uvidime co bude.
Takze GL do buducna a rad by som ta uvidel na MSR - aj ked neviem ci take detske turnaje este vobec davas.
maroshluchy
 
Príspevky: 73
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 3 krát/7 krát
Karma: 1

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod tommyKE 15 Feb 2011 15:41

maroshluchy napísal:..................


Lepsie sa to uz napisat neda.
tommyKE
 
Príspevky: 215
Založený: Júl 2008
Poďakoval/li: 3 krát/4 krát
Karma: -6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!