DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod janobendik 17 Feb 2011 23:34

treba to trocha odlahcit :D
....vsetko veru v mudrych pokerknihach nepisu napr: mam AQo v CG 1-2Eur ja bet 30 {!!tridsat} , hrac za mnou raise do 200, za nim call, call, call { !! 3x !!}. Ako postupovat dalej? ja osobne si myslim, ze budem mat najlepsiu ruku ak hytnem A alebo Q , ale nikde v knizke som sa s takou akciou nestretol . {vy co hravate CG live casto, stretavate sa s tym casto :D, na nete ani jeden krat }
... zaplatit 52, 84, 96... v turnaji je to jednoznacne zle. ALE stalo sa vam niekedy , ze ste s hracom {tym istym} prehrali v dany vecer kazdu ruku /vzdy lepsiu/ ktoru ste s nim hrali? proste mali ste s nim "smolu". Urcite sa to stalo uz kazdemu. A plati to aj naopak! Ak vidim, ze mi s niekym "ide" kludne mu platim do flopu cokolvek , aj 52 a veruze to vacsinou nesklame :D
NEZABUDAJME, ze stastie tvori minimalne 50 % v tejto hre!!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod Chlpo1989 17 Feb 2011 23:49

janobendik napísal:....vsetko veru v mudrych pokerknihach nepisu napr: mam AQo v CG 1-2Eur ja bet 30 {!!tridsat} , hrac za mnou raise do 200, za nim call, call, call { !! 3x !!}. Ako postupovat dalej? ja osobne si myslim, ze budem mat najlepsiu ruku ak hytnem A alebo Q , ale nikde v knizke som sa s takou akciou nestretol .

Tak to je dost psycho...Nepoznam live hracov, ale skor by som si pockal na nejaky vyssi par, pretoze podla toho co som pocul o live hracoch si mozu navzajom drzat outy ako napr. AJ vs AQ, vs KJ vs JQ a pod. kde tvoje TT mozu byt nuts :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 17 Feb 2011 23:52

heh nazor tvojej frajerky ktora hra poker 14 dni je naozaj relevantny :D kedze ma nikdy hrat nevidela a aj keby videla tak to nic nemeni. to ze sa na home game prisposobim stolu kde hraju dve baby, ktore to hraju 3x v zivote a maju vpip 95 a fold to 7bet 0, cize sa ich nesnazim outplaynut a a vyfoldovat s 25o ako ty ked je jasne ze proste nefoldnu a hram proti nim ked to mam, tak to zo mna robi NITKU :D ok man, youre right :lol2:

to ze som B/E som hovoril o online hrani.

to ze spochybnujes ich sposob hrania je tvoja vec,aj ked neuvedies protiargumenty,preco su ale oni ptm solid winning players a ty nie?teoriu svojej hry mozno ovladas a dokazes si mozno sam sebe obhajit aj call so 73o na 5bet ale v praxi ti to moc vysledkov neprinasa alebo sa mylim?ked pojdes hrat nejaky turnaj daj vediet,budem ta railovat a zapisovat si ruky a ptm ich mozme prediskutovat.samozrejme to mozme urobit aj opacne :)

"je pravda, že vtedy som mal mega zlý sizing a hral som to uplne hala-bala, to mi však aj tak nezabránilo byť na FT aj najbližšie 2 dn" skill or luck?

HU NLHE neni problem,myslel som ze chces radsej omahu :) predpokladam ze zajtra si na freerolle v hrone cize ked dojdeme so starou z kina mozme si ho rovno dat

EDIT: doplnene o dokaz aka som nitka :D

07 Dec 2010, 12:48
na utg+1 nachadzam 7s5s je to ideal spot na minraise na 1700.hrac rovno za mnou slusne divadielko a len call.SB call a short na BB pushuje svojich poslednych cca 3700.opat miliarda dead money,chcem to snim hrat sam takze repushujem naco mi vysmiaty panko za mnou hlasi call asi za 25k.oh fuck.

showdown short 99 bigstack AA a ja 7s5s. flop 5 xs xs turn este jeden spade,esa su drawing dead a short ma redraw s 9s co ma ale vobec netrapi.river tehla a nic sa neda robit,pani sa musia pobrat
Naposledy upravil popoBA dňa 18 Feb 2011 00:33, celkovo upravené 4 krát.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod yegon 17 Feb 2011 23:58

vzdy sa da vymysliet nejaka zvrhlost ktoru v knihach nenajdes :) dolezite je ze v nich najdes popisany sposob ako dospiet k najlepsiemu rozhodnutiu aj v takejto necakanej situacii

stalo sa vam niekedy , ze ste s hracom {tym istym} prehrali v dany vecer kazdu ruku /vzdy lepsiu/ ktoru ste s nim hrali?


nepodobali sa na seba s dealerom nahodou? :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sudden 18 Feb 2011 00:20

sry4that napísal: :o
ty hráš tak, ako si si prečítal na nete, že by sa hrať malo..
to ako hrám ja, resp. Maroš, Demon.., sa človek musí naučiť sám.. aby mal vôbec shot sa také niečo naučiť, musí byť vnímavý a kreatívny.. čo očividne nieje tvoj prípad, ty "podla mňa/prečítal som si"..
keď to nechápete, hrajte si naďalej, tak ako doteraz.. GL s vašimi dlhodobými rozhodnutiami.. :P


to som sa zas dozvedel veci, naco to ja vobec hram :D
ak si dostatocne vnimavy a kreativny tak casom prides na to, ze tvoj jedinecny styl az tak jedinecny nie je a robis plno blbosti len preto, ze mas pocit, ze dokazes vsetko zahrat inak a lepsie ako vsetci ostatni = taky pokrovy komplex vynimocnosti, z ktoreho som sa uz nastastie davno vyliecil
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod janobendik 18 Feb 2011 00:27

ha ha yegon, bohuzial, alebo nastastie? :) , to nie je ziadna vymyslena zvrhlost! to je v CG dost bezne a nie len na Slovensku :D
........jasne ze knihy s "ucenim" pokru su super vec, ale nikdy Ti nenahradia Tvoj vlastny styl! Kto sa bude drzat iba pouciek, bude z neho dobry hrac, len dobry hrac a nic viac!
janobendik
 
Príspevky: 362
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 2 krát/46 krát
Karma: -2

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod popoBA 18 Feb 2011 00:36

janobendik napísal:treba to trocha odlahcit :D
....vsetko veru v mudrych pokerknihach nepisu napr: mam AQo v CG 1-2Eur ja bet 30 {!!tridsat} !


to je standart takto si otvarat 15BB raisom na CG ktoru hravate? nie nerypem,naozaj ma to zaujima pretoze mat 1000BB pot pred flopom s piatimi ludmi to znie ako velmi solidna hra :) ak to bol len nejaky za vlasy pritiahnuty priklad tak sa ospravedlnujem
Naposledy upravil popoBA dňa 18 Feb 2011 00:40, celkovo upravené 2 krát.
Obrázok používateľa
popoBA
 
Príspevky: 2214
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 49 krát/235 krát
Karma: 24

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod 7castle 18 Feb 2011 00:37

Pocuvajte ma vsetci ja fakt znesiem vela ale uz zacinam byt na lifetime tilte zo vsetkych "ludi" (posledny krat v zivote som v tomto spote slusny), co obvinuju mna, Yegona a vsetkych ostatnych normalnych hracov ze hrame podla nejakych "knih" alebo "pouciek", naposledy slusne oznamujem ze odteraz ma vsetkych co to napisu defaultne za magorov - co bude samozrejme dotycnemu magorov jedno.

Ja som naposledy cital pokrovu knihu v osemdesiatom stvrtom a pri najlepsej voli netusim wtf tie poucky su, ale uz ma s tym vazne vytacate. Ak je poucka to ze "necalluj flush na AAKKQ boarde ak ta Kojak na riveri raisne" tak potom hram podla pouciek, len neviem v com sa to lisi od vsetkych co podla nich nehraju.

Dakujem za pozornost.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod sry4that 18 Feb 2011 00:52

.
Naposledy upravil sry4that dňa 18 Feb 2011 18:10, celkovo upravené 2 krát.
sry4that
 
Príspevky: 137
Založený: Aug 2010
Poďakoval/li: 38 krát/7 krát
Karma: 0

Re: DOXXBET POKER TOUR 2011 - Live reporting z Golden Vegas

Odoslaťod 7castle 18 Feb 2011 00:59

Smutok je moje druhe ja, co narobim :(
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!